ДО АБСОЛЮТНО ВСИЧКИ МАМИ ВЪВ ФОРУМА!!! МОЛЯ, ПРОЧЕТЕТЕ!

  • 7 038
  • 153
  •   1
Отговори
  • с трима мъже :)
  • Мнения: 2 747
Мили момичета, мами, приятелки, съ-форумки!
Новата година дойде и всички ние искаме да ни се случат най-хубавите и най-добрите неща на света.

След като си честитихме новата година, нека направим първата крачка.

ОТ ВСЕ СЪРЦЕ ВИ УМОЛЯВАМ, прочетете тази тема

http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=254129.0

БЛагодаря ви

И нека се помолим заедно на 13 януари!

Последна редакция: сб, 05 яну 2008, 20:15 от galausa

# 1
  • с трима мъже :)
  • Мнения: 2 747
побутвам темата, че да остане на първа страница

# 2
  • София
  • Мнения: 6 011
Да се опитаме да държим темата на първа страница.

# 3
  • Мнения: 4 496
Ще е добре заглавието да е с големи букви! Ще изпъква! Незнам как може да се смени обаче. Rolling Eyes

# 4
  • София
  • Мнения: 1 541
 newsm17

# 5
# 6
# 7
  • София, Борово
  • Мнения: 1 773
 Praynig Praynig Praynig

# 8
# 9
# 10
  • Мнения: 674
 Praynig Praynig Praynig
Дано се оправи момичето !
Гледах репортажа за нея по Тв,ужасно тъжна история.....

# 11
  • в Надежда-та
  • Мнения: 4 983
И тук се включвам Praynig Praynig Praynig

# 12
  • Бургас
  • Мнения: 1 787
 Praynig Praynig  Praynig

# 13
  • Мнения: 2 960
 Praynig Praynig Praynig Дано добрите сили и нашата съпричастност помогнат на милата майка ,да дойде на себе си и да види прекрасното си момченце ,милата си рожбичка. Незнам дали молебена да е само виртуален ,може да го направим по реален ...да се организира събиране и на варненски и на други майки в този ден и час...незнам това дали ще помогне,но се моля с цялото си сърце нашата сила да събуди Елвира от будната кома Praynig

# 14
  • Русе
  • Мнения: 2 354
 Praynig

# 15
# 16
# 17
  • Мнения: 1 986
Ще се помоля на 13ти! Praynig

# 18
# 19
# 20
  • Мнения: 11 607
 Praynig Praynig Praynig Praynig Praynig Praynig Praynig

Да сложим линк в подписите си? Но...към коя тема...те са 3????

# 21
  • Мнения: 362
 ще се помолим всички в семейството  Praynig Praynig Praynig

# 22
  • Мнения: 11 017
Моля се да стане чудо! Praynig Praynig Praynig

# 23
  • Мнения: 2 652
Ще се помоля заедно с всички вас.

# 24
  • Мнения: 865
 Praynig
Моля се за нея от душа!

# 25
# 26
  • Мнения: 537
 newsm45 newsm17 newsm17 newsm17 newsm17 newsm17
Четох за нея още в началото и снимките гледах, много ми е мъчно, дано ското се оправи.

# 27
# 28
# 29
  • Мнения: 317
Ще се помоля  от сърце! Praynig

# 30
  • Мнения: 351
 newsm17 newsm17 newsm17Боже,дано се оправи!Ще се помолим на 13ти!

# 31
# 32
# 33
# 34
  • Мнения: 33
newsm17 newsm17 newsm17
Откакто съм разбрала за тази огромна мъка, не съм спряла да се моля, Бог да направи ЧУДО и Елвира да изпита щастието от това да прегърне така желаната си рожбичка......

Моля Ви момичета, молете се всеки ден!!! не само на 13.01.08

# 35
# 36
  • Мнения: 72
И аз се включвам  Praynig Praynig Praynig

# 37
# 38
# 39
# 40
  • Мнения: 1 938
Дано има късмет милата майчица!  Praynig

# 41
  • София
  • Мнения: 2 658
ще се включа и аз  Praynig

# 42
# 43
  • Мнения: 9
Ще се помоля за клетата майчица Praynig

# 44
# 45
  • Мнения: 17
Аз също ще се помоля за клетата майка..............
Дано Бог и помогне............. Praynig

# 46
  • с трима мъже :)
  • Мнения: 2 747
Да ви разкажа една история, в която и аз взех участие, така че кой каквото ще да ми говори - истина е!

Преди години, Алекс тогава беше на 6-7 месеца, и си беше в провинцията, при майка ми /казвала съм го доста пъти по темите, че него тя го е гледала/, а аз си бях в София, на работа, че изплащам апартамента, звънна телефона в офиса. Бяха едни мои роднини от нашето градче - дошли в София спешно, да преспят у нас, ако може, бебето им не е добре. И заразказваха набързо - детето беше тогава на 2 месеца, в нашето градче го изпуснали тъпите доктори, не видели, че има порок някакъв на сърцето, детето се влоши и едвам са го закрепили с линейка да стигне в Плевен във военната болница /мисля, че такава болница беше/. Но там докторите казали, че не могат да помогнат, само могат да го задържат живо за 2-3 дни. Майката тогава беше на 22 години. Милата, направо щеше да умре, а пък нейната майка вече /тя ми е най-близка от всички/, направо си беше жив труп. Тя е невероятно дейна жена, та се задейства - тичане, пари, доктори ... СТабилизирали детето в Плевен, колкото да издържи до Сф, и с една линейка го докарали тук. Тони /майка му/, през цялото време е държала от Плевен до Сф една каска на главата му - кислород му подавали, тя каза, че прилича на тези, с които космонавтите летят в космоса. Та, държейки каската, тя е ревала през цялото време да не издъхне детето до Сф. Слава на Бога, пристигнали благополучно и - право в болницата на Чирков. Вкарали го бързо, докторите започнали да се карат с тях, че са закъснели, такава операция се прави до седмица след раждането и т.н.
Казали им, че ще изчакат някакви ден-два ли бяха - не помня, да подготвят организма да издържи за опреацията. Вероятността да оживее детето беше 8% или 12% - нещо беше 10% +- 2%.
И тогава точно те ми се обадиха по телефона. И аз - на работното място - рев! Ама рев! И колегите, като чули, че говоря нещо за бебе, болници, и прочие, си помислили, че с моето дете нещо е станало, казаха на шефа и без никой да ме пита - направо ме пуснаха от работа. Аз обясних на шефовете какво е станало и излязох от работа, наистина.

Взех роднините с колата и отидохме у нас. И един рев кат почна - само това правехме нон-стоп. Два дни ревахме и се молехме нещата да се оправят. Операцията мина. Детето остана живо, но имаше проблем някакъв и не можеха да го затворят и стоеше отворено - в смисъл, гръдния кош. В някаква стерилна камера беше. И не се оправяха нещата, и не се оправяха и сега като го пиша го изживявам пак и отново си рева, че ми стана тежко... Като си помисля само наистина колко мъка и страдание има по света  Cry
И тогава се сетих за църквата, в която АЗ ходя. Тя и Тони ходи в такава църква. Отидохме всичките в църквата, казах вече - Младо поколение се казва, до Централа гара е, в читалището. Взехме една дрешка на детето. Дадохме я на пастора и поискахме специална молитва за бебенцето. Като дойде ред да прочете листчето, в което бях обяснила на кого е дрешката, пастора направо се просълзи и помня, че каза "Гледайте, братя и сестри, гледайте какви неща се случват само! Такова малко бебенце!" И отдели дрешката му. За бебето направи специална молитва този ден- цялата църква на крака, родителите - отпред, всички се молихме САМО за бебето в продължение на 10 минути. И после се събрахме доста хора, които изявихме желание да направим верижен пост - разбрахме се кой откога до кога ще пости и ще се моли за бебето.

След църквата, моите роднини веднага се обадиха в болницата - те звънеха постоянно - притесняваха се да не им кажат най-лошото. Една сестра им каза, че точно от един час някъде бебенцето започнало да се оправя! Ако се стабилизирало все така, на следващия ден щели да го затворят.
Започнахме усилена молитва всички в поста.
На следващия ден бебето се оправи. Затвориха го. Седя в болницата още седмица, а после - с майка си - към половин месец в Банкя, в един санаториум има там - за възстановяване. Всичко мина прекрасно. Оправи се.
А сега тича сладура той, и като го видя, всеки път се вълнувам, защото знам какво преживяха родителите му и до ден-днешен се чудя как издържаха на това тежко изпитание...
Тича, играе, иска все неговата да е, пее, танцува - страхотен е. Много е сладък.
От операцията няма никакви странични ефекти.

Слава на Бога, който е всесилен и милостта Му е безкрайна.
Слава на силата Му, която е стократно по-силна от сатанинската...

Мили майчета, това, което искам да ви кажа е, че с вяра и силна молитва, можем наистина да помогнем на Елвира. Тя е Боже чедо, а Бог обича децата си.
Нека на 13 януари в 11 часа, всяка една от нас изостави всичките си задължения (домашната работа никога няма да избяга), да коленичи и да се помоли ИСКРЕНО И ОТ СЪРЦЕ - Бог със сигурност ще чуе молитвите ни ...

 Praynig

Пожелавам си, в най-скоро време да разказваме по същия начин за Елвира - как е била и как се е възстановила напълно!


Последна редакция: нд, 06 яну 2008, 15:44 от galausa

# 47
  • с трима мъже :)
  • Мнения: 2 747
последно побутване на първа страница
общо взето, раздвижи се темата за Елвира
По-редно е другата тема да държим на първа страница

# 48
# 49
# 50
# 51
  • Мнения: 2 171
Моля се за Елвира откакто разбрах за случая, а това беше още щом роди  Praynig. Не спирам да мисля за нея и за семейството й. Ще съм с вас на 13 Peace Praynig

# 52
# 53
# 54
  • Мнения: 881
Ще се моля милото момиче да се оправи Praynig PraynigИ скоро да прегърне своето детенце Praynig

# 55
  • Мнения: 645
Моля се!

# 56
# 57
# 58
# 59
  • Мнения: 71
 Praynig Praynig Praynig НЕКА ГОСПОД БЪДЕ С НЕЯ

# 60
  • София - Дианабад
  • Мнения: 656
 Praynig

# 61
  • Мнения: 59
 Praynigвключвам се с цяло сърце!!!!! Peace Praynig Praynig Praynig

# 62
# 63
  • Мнения: 638
6те се моля с вас! Praynig

# 64
  • Мнения: 756
включвам се и се моря от все сързе за нея , въпреки че няма да мога да присъствам

# 65
  • Мнения: 400
 newsm17дано се случи чудото.....

# 66
# 67
  • Мнения: 469
На 13.01 в 11ч.ще бъда с вас виртуално. Praynig
Дано стане ЧУДО. Praynig

# 68
  • Мнения: 409
Ще се моля с вас.
 Praynig Praynig Praynig

# 69
  • Мнения: 110
 newsm17 моля се, чудото да се случи

# 70
  • Бургас
  • Мнения: 225
Ще се моля заедно с вас. Дано да стане чудо!  Praynig  Praynig  Praynig  Praynig  Praynig

# 71
  • Пловдив
  • Мнения: 1 269
 Praynig Praynig Praynig Praynig Praynig

# 72
# 73
  • Мнения: 176
И аз се присъединявам с молитви тя да се оправи и детенцето й да расте с майка си!  newsm17

# 74
# 75
  • Мнения: 8 999
Аз в подобни чудеса не вярвам, но ще отправя най-горещи молби /незнайно към кого/ момичето да се оправи. Дано!

# 76
  • В горичката, до рекичката
  • Мнения: 193
Всяко дете има нужда от майка си Praynig Praynig Praynig

# 77
# 78
# 79
# 80
  • Габрово
  • Мнения: 26
 newsm17 newsm17 newsm17 Дано помогнем като се обединим всички в един ден и час!!!!!!!!!!!!!!!!!Да види малкото си детенце!!!!!!!!!!

# 81
  • Плевен
  • Мнения: 1 357
И аз ще се помоля на 13.01 за Елвира. PraynigДано се оправи Praynig

# 82
  • Мнения: 6 461
Моля се за Елвира...Дано да стане чудо Praynig

# 83
  • Мнения: 159
ДАНО С МОЛИТВИТЕ СИ ПОМОГНЕМ НА МИЛАТА МАЙЧИЦА И ИЗСТРАДАЛИТЕ Й БЛИЗКИ  newsm17 newsm17 newsm17

# 84
  • Мнения: 54
Присъединявам се и аз Praynig
Дано стане чудо!!!!

# 85
  • Мнения: 174
 PraynigГосподи, Дай на всички сили, мъдрост, доброта! Здраве и спасение за Елвира и семайството й! Господи, чуй молбие ни!

# 86
  • Мнения: 1 586
И аз се включвам.Ще се моля за милата майчица! Praynig

# 87
  • На тиха улица
  • Мнения: 902
13.01.2008 от 11.00

 newsm17 newsm17 newsm17

# 88
# 89
  • София
  • Мнения: 195
Ще се моля с всички вас за Елвира на 13.01. от 11: 00 часа! Дано Господ чуе молитвите ни!

# 90
  • Мнения: 1 868
Ще се моля за милата майчица!

# 91
  • Мнения: 506
Измест на първа страница при другите теми за Елви!! Praynig Praynig

# 92
  • Мнения: 1 919
И аз се включвам.Ще се моля за милата майчица! Praynig
и аз

# 93
  • Мнения: 611
Хайде и аз да върна темата на първа страница
Дано се оправи милото момиче

# 94
  • Варна
  • Мнения: 1 858
13.01.2008 от 11.00ч  Ще се моля с всички вас!!!
Господ да е с нас!!!

# 95
  • Мнения: 33
С вас съм. Ще се помолим и дано стане чудо.

# 96
  • Мнения: 83
 Praynig включвам се!

# 97
  • Мнения: 202
 PraynigДано да стане чудо! Praynig

# 98
  • Мнения: 371
Съдбата на тази жена е ужасна дано стане чудо  Praynig Praynig Praynig

# 99
  • Мнения: 891
И аз съм с вас!
Нека се помолим заедно на 13.01 в 11.00 ч  Praynig

# 100
  • там от където съм
  • Мнения: 1 073
И аз ще се моля  Praynig

# 101
# 102
# 103
  • Мнения: 2 381
Дано Бог чуе молитвите ни и милата майка гушне детенцето си Praynig Praynig Praynig

# 104
  • Tам през Атлантическия океан
  • Мнения: 7 120
 Praynig

# 105
  • Мнения: 54
 Praynig Praynig Praynig Praynig Praynig Praynig
Дано всичко завърши добре.Всяко дете има нужда от мама

# 106
  • Мнения: 33
Отиваме на първа страница

# 107
  • Мнения: 119
Ще се моля мама Елвира да гушне скоро детенцето си!  Praynig Praynig Praynig

# 108
# 109
  • Мнения: 219
Нека има здраве и късмет и за Елвира! Praynig Praynig Praynig

# 110
 Praynig Praynig Praynig Praynig Praynig Praynig Praynig нека да се събуди миличката Praynig

# 111
  • Мнения: 4 496
Побут.
13-ти наближава! Praynig

# 112
  • Мнения: 1 195
Нека има здраве и късмет и за Елвира! Praynig Praynig Praynig

Praynig Praynig Praynig

# 113
  • гр.Пловдив
  • Мнения: 9
Praynig

# 114
  • София-Дружба 2
  • Мнения: 1 192
Дано Бог чуе молитвите ни и милата майка гушне детенцето си Praynig Praynig Praynig

Дано. Ще се помолим цялото семейство.  Praynig

# 115
# 116
# 117
# 118
# 119
# 120
  • Мнения: 3 929
Побут...

# 121
  • Мнения: 4 358
На 13.01 newsm17 - добре че прочетох навреме.
Записвам си. Дано се оправи момичето.

# 122
  • Мнения: 5 362
Присъединявам се към молитвите ви!Дано има късмет това момиче! Praynig

# 123
  • Мнения: 1 479
Дано господ помогне на тази мама! Praynig

# 124
  • Мнения: 58
Това което се е случило на тази жена е ужасно,направо тръпки ме побиват!Да не може да се радва на рожбата си  Cry!И аз ще се помоля за нейното спасение!Дано Господ чуе нашите молитви Praynig Praynig Praynig

# 125
  • Мнения: 8 917
Дано има късмет Sad

# 126
  • Мнения: 3 478
И аз ще се включа, дано се оправи майчето Praynig

# 127
  • На края на вселената!
  • Мнения: 2 826
 newsm17

# 128
  • В светлината на слънцето
  • Мнения: 7 924
Писах и в другата тема, но и тук да кажа - присъединявам се, дано чудото се случи. Praynig Praynig Praynig

# 129
# 130
# 131
# 132
и аз се присъединявам. Които не сме от Варна също можем да  запалим свещичка за здраве в църква. Praynig

# 133
  • Мнения: 386
 PraynigДано се случи чудо и се оправи момичето Praynig

# 134
  • София
  • Мнения: 55
Ще се помоля заедно с вас за Елвира. Praynig Praynig Praynig Praynig

# 135
Дано се оправи жената... Това просто е нечовешко!!! Бях чувала добри отзиви за болницата в Варна... Но след този случей има и други... Преди 5-6 месеца една карнобатлийка сестра на педиатърка, която пък е женена за генеколог в Карнобат, почина след раждането, защото неможа да се събуди от упойката, пак в същата болница!!! Да се помолим и за двете  Praynig Praynig Praynig . Дано да има справедливост  #Cussing out

# 136
  • Мнения: 88
Включвам се и аз. Ще се помоля за Елвира, дано се събуди.   13.01.2008г.- 11 часа Praynig

# 137
  • Мнения: 236
Ще се помоля, Бог да й помага  newsm17 newsm17

# 138
  • Мнения: 520
Ще се помоля и аз  Praynig

# 139
  • Мнения: 6 624
Ще се помоля  Praynig Praynig Praynig дано се случи чудо!

# 140
  • Мнения: 1 868
ОСТАВАТ 10 МИНУТКИ !

# 141
  • Мнения: 3 316
 newsm17 newsm17 newsm17  дано се събуди

# 142
# 143
# 144
# 145
  • Видин
  • Мнения: 685
хайде след няколко секунди да се молим

# 146
  • София-Дружба 2
  • Мнения: 1 192
Дано се събуди милата Елвира,да няма никакви последици от дългата кома и да се радва на живота,на детенцето си.
Моля се чудото да стане и спящата красавица да се събуди,както в приказката.

 Praynig Praynig Praynig

# 147
# 148
# 149
# 150
  • Мнения: 2 910
Нека молитвите ни бъдат чути Praynig

# 151
# 152
# 153
  • Мнения: 9 973
отзовах се,помолих се,пак ще го направя Hug
 Praynig

Общи условия

Активация на акаунт