Бременни и майки от проблемното 2008

  • 102 133
  • 2 184
  •   1
Отговори
# 1 110
  • Мнения: 103
Ники,моля се за вас! Praynig Praynig Praynig

# 1 111
  • Варна
  • Мнения: 3 914
Ники, и аз се включвам. Снощи се молих за теб и за кукличките. Имай вяра и сили!  Praynig

# 1 112
  • Близо до София
  • Мнения: 896
Ники, мила, прегръщам те... съжалявам за случилото се. Сега трябва да вярваш и Господ ще помогне. Моля се за малките бебки Господ да им даде сила и да се справят.  Praynig  Praynig  Praynig

# 1 113
  • Мнения: 7 716
Ники, на моя позната бебенцата се родиха в 24 седмица и оцеляха. Три месеца ги гледаха в кувьози. Има надежда, децата са здрави, порастнаха, само едното  момченце има леко нарушение на слуха.

# 1 114
  • Varna
  • Мнения: 1 094
Ники, бъди силна!  Hug

# 1 115
  • Мнения: 763
Ники, моля се от сърце за малките бебоци  Praynig Praynig Praynig Господ и Света Богородица ще ги закрилят, вярвай в това  Hug

# 1 116
  • Мнения: 3 376
Миличка Ники, и аз от толкова време те мисля, и не се сещам да погледна и тук в темата  ooooh! Моля се и аз, както всички момичета тук, за твоите рожби!  Praynig Praynig Praynig Praynig Praynig Praynig Praynig Praynig Praynig И аз вярвам, че това са едни прекрасни силни и борбени същества, жадни за живот, и няма да се дадат лесно! Прегръщам те и ви пращам колкото мога положителна енергия!

# 1 117
  • Мнения: 531
Ники, Бог да е с вас! Praynig

# 1 118
  • Мнения: 4 589
Благодаря ви на всички. Вашата подкрепа означава много за мен.
Днес докато бях сама у нас и някак си ми стана толкова тъжно и се обвинявам дали аз не сбърках някъде или просто така е трябвало да се случи.

Имам 2 свещички от Божи гроб и ги запалих за малко пред една икона и всеки ден ще паля и ще се моля. От болницата казаха, че няма промяна, но ето вече 3 ден се борят, на мама момичетата.

# 1 119
  • Враца
  • Мнения: 5 220
Ники, кураж! Praynig Hug

# 1 120
  • Мнения: 1 768
Ники , дръж се мило момиче .Още 3 свещички от божи гроб се палят за твоите момиченца .Моята майчица ги пали за теб , защото още не са ми ги донесли в София. Praynig Praynig Praynig

# 1 121
  • Мнения: 501
Ники и от мен стиснати палци и прегръдки, дано наистина Бог да ги пази и всичко да е наред с бебетата.  Hug Praynig 

# 1 122
  • в сърцето на един мъж...
  • Мнения: 10 880
Ники, мила, не си сгрешила нищо, не мисли за тези неща! Мисли си как твоите бебки се борят и ето вече трети ден успяват да се задържат, значи и те са силни като мама! Трябва да вярваш в това и те ще пораснат големи и красиви момичета! Hug

# 1 123
  • някъде там......
  • Мнения: 477
Ники, и аз ще се моля за бебчетата ти! Те са твоя път и кръв, значи няма да се предадат и те - ще се преборят!
Браво на Самурайка! Стиснати палци и на нея!
Момичета, стига такива новини - оттук нататък искам само за хубави неща да чета.

# 1 124
  • Мнения: 1 284
Ники, мила, не си сгрешила нищо, не мисли за тези неща! Мисли си как твоите бебки се борят и ето вече трети ден успяват да се задържат, значи и те са силни като мама! Трябва да вярваш в това и те ще пораснат големи и красиви момичета! Hug
Praynig Praynig Praynig

Общи условия

Активация на акаунт