Бременни и майки от проблемното 2008

  • 102 095
  • 2 184
  •   1
Отговори
# 1 095
  • Мнения: 313
Много кураж мила Ники......ще се молим бебенцата да се преборят  Hug

# 1 096
  • Мнения: 1 091
Mила, Ники  Hug. Нямам думи, с които да те успокоя, мога само да се моля за вас  Praynig.

# 1 097
  • Мнения: 14
Ники,моля се за вас!

# 1 098
  • Мнения: 1 906
Здравейте  Hug !
Доста съм притеснена и ми иска да споделя с вас, пък и съм сигурна, че ще ми дадете най-ценните и полезни съвети   bouquet .
Бременна съм в 12 г.с.  Миналия месец бях за пръв път на преглед и тогава разбрах, че съм бременна  Embarassed . Пия Л-тироксин, Метформин и Бромокриптин. Доктора ми каза веднага да спра всичко с изключение на Л-тироксина, защото можели да увредят бебето. На седващия ден се обадих на ендокриноложката ми, която каза в никакъв случай да не ги спирам поне до 16 г.с. На нея й вярвам много повече и не ги спрях, но съм адски притеснена дали съм направила правилния избор. Утре съм на преглед при гинеколога и трябва да му кажа, че си ги пия. Пия също и Центрум Матерна, Неофолик Мета и Утрогестан (по негова препоръка).
На преглед при ендокриноложката ще успея да се запиша най-рано следващия месец и много се притеснявам!!!
Интересува ме има ли някоя мама, която е пила тези лекарства по време на бременността и имало ли е някакви негативни последствия?

# 1 099
  • Мнения: 266
  Ники, бъди силна и вярвай!

# 1 100
  • Мнения: 989
Ники, миличка, моля се за теб и за двете мънички принцески!  Прегръщам те!  Hug
Господи, моля те, дай им сили, запази тези невинни душици!  Praynig Praynig Praynig

# 1 101
  • в сърцето на един мъж...
  • Мнения: 10 795
Инкогнито, аз съм на Еутирокс, което е почти същото, та имам си назначение от ендокриноложката и ще го пия до края на бременността и след нея даже. Та според мен, след като имаш вяра на ендокринолога, то остани си на тези лекарства докато се разбереш с нея. За метформина и бромокриптина - не мога да ти кажа, но съм чувала, а и чела, че може да се пие по време на бременност. Но пак е най-добре да се разбереш с ендокринолога. Според мен е най-добре да си направиш консултация с нея и тогава да прецениш какво да правиш. Като гледам имаш време до 16 седмица, така че си изчакай спокойно прегледа при нея.

# 1 102
  • Пловдив
  • Мнения: 3 711

Аз спрях метформина в 13 седмица ,защото се скъсвах да повръщам от него. А бромокриптина си го пия още , трябва да го спра в края на седми месец .
Ники и тук много късмет на теб и малките кукли миличка Hug Hug

# 1 103
  • Варна
  • Мнения: 841
Ники ще се моля от сърце и душа за малките куклички  Praynig Praynig Praynig

# 1 104
  • Мнения: 1 209
Мила Ники, ти си силна жена, явно бог е решил да ти праща постянно изпитания, с които ти се справяш перфектно. Сигурна съм, че малките кукли ще са борбени като теб, все пак са "жени". Мисля за вас постоянно, винаги ще съм на среща и ще помогна с каквото е необходимо. Ако решите да ги преместите при неонатолозите в Майчин дом звънни на Стаменов задължително, всъщност той и Манчев е там и може да съдейства  Praynig
 Hug Hug Hug Hug Hug


На Самурайчето искам да пожелая леко и бързо раждане и невероятна среща със следващото мъжле в живота й.  Praynig Praynig Praynig

Последна редакция: чт, 11 сеп 2008, 10:57 от Veri4

# 1 105
  • Мнения: 4 700
Ники, не се предавай, бъде до мъничетата си и ги дари с много любов и нежност. Ще се моля всичко с тях да е наред.  Praynig Бъди силна.  Hug

# 1 106
  • Мнения: 4 589
Верич, аз мисля, че в Токуда са в по-добри ръце от Майчин дом, понеже и техниката е най-модерна, а и половината персонал идва от там. Пък и са малки, не мисля, че сега е момента да ги местим. Но колеги, лекари ме увериха, че там са много добре.

Съдбата ще си покаже, нека Бог да е с тях.

# 1 107
  • Мнения: 4 308
Ники, дано Бог ги дари със сила за живот! Hug Hug Hug

# 1 108
  • Мнения: 916
Ники, мила, не знам какво да ти кажа  Hug Много, много се моля за теб и бебчетата  Praynig  Praynig  Praynig

# 1 109
  • Мнения: 1 284
Ники,кураж мила!С теб сме и се молим за бебетата Praynig Praynig PraynigДано Бог е милостив Praynig Praynig Praynig
Самурайче браво Hug Hug HugЮнак си ни ти Grinning

Общи условия

Активация на акаунт