Отговори
# 285
  • Мнения: 31
Здравейте мимичета!

Аз отдавна не съм се включвала, но ме побъркаха на работа. Благадаря ви за пожеланията за Р.Д. Беше супер 2 пъти  на ресторант отдавна не ми се беше случвало, а от татето и колие с диамантчета, така сладичко блестят, че май ми стават много любими като скъпоценни камъни.

Така като по прочетох има болни дечица, дано всичките оздравяват бързо и да няма АБ, много го мразя, че Марти все с разтройства го изкарва. Като казах разтройство, Мартеа давай спокойно вит С действа си затягащо, но е желателно да е сутрин така ми казаха на мен преди в аптеката и аз така го давам, а и клеевата тинктура не е зле. Аз по принцип, когато Марти е с разтройство му давам да яде каквото иска, стига да не прекалено раздразващо за стомаха, не мога да го държа на диета, те и без това в такова положение не горят от апетит.

Мартеа, пак за теб. За полетите и евтините билети ние ползваме wizzair, easyjet, зависи за къде си тръгнала.

Иви, споко човек има дни и дни, случват се такива неща. На дипломната ще и дойде времето, но пък за всеки случай да ти кажа едно браво, че с две деца в къщи и нея мислиш. Много ти се възхищавам на бодрия дух.

# 286
  • Мнения: 796
Диана, честит рожден ден!  bouquet Пожелавам ти да си здрава,  усмихната и винаги с радост в сърцето! Да са здрави и да те радват двамата прекрасни синове и половинката!    newsm59
Какъв пухкав сняг навън е завалял Simple Smile

# 287
  • Мнения: 302
Дианка, честит рожден ден! Да си много здрава,  щастлива с малките сладурчета, много обичана и обгрижвана от любимия мъж!   bouquet
 
Мартеа, сигурно вече не е актуално, но аз съм давала вит . С таблетки. Преди стрити в манджа, а сега ги хрупка и с малко вода ги гълта. Така давам и есберитокса  Simple Smile  За разстройството - даваш ли Хидрасек? Ефикасно е.

Момчил вече е по-добре, след като в неделя и ухото го боля... Гледаха се с майка ми , а днес застъпва баща ми. Дано от другата седмица да тръгне безпроблемно на градина. Praynig

Хайде, всички оздравявайте всички болни! Настана пак студ, дано умори гадните вируси...

# 288
  • София
  • Мнения: 2 437
Добро утро, мами!
Черпя ви виртуално по случай моето порастване с още една година  Simple Smile
Почерпете се с чай "Масала" и торта "Шоколадов мус"   bouquet


   

Уж не си падам много по подобни виртуални почерпки, но така денят започва по-шарен  Hug

# 289
  • Мнения: 480
Дианка, честит рожден ден, мила! Бъди здрава и много щастлива с всички мъже около теб!  Hug   bouquet

И аз започнах моята магистратура. Много е готино.
Обаче съм изпаднала в някаква дупка, криза, не знам какво си. Не ми е тъпо, не ми е скучно, просто ми е безразлично. Скапано и смотано. Дано да има с какво да се похваля довечера. Стиснете ми по едно тайно палче!  Praynig

# 290
  • Мнения: 4 251
Честит Рожден Ден, Диана!
Да си здрава и щастлива, ти и семейството ти, обичана и обичаща, винаги така усмихната, позитивна и приветлива, каквато си всеки ден тук, с нас!

Биренка, стискам явен палец, за каквото и да става дума.

# 291
  • Мнения: 449
Дианка, честит рожден ден!
 
Пожелавам ти много, много здраве и късмет, ти другото си го имаш  Hug

# 292
  • Мнения: 1 102
Диана, честит рожден ден! Бъди много здрава, щастлива и заобиколена с любов Hug    bouquet

Биренка, стискам палци Wink И дано скоро ти мине гадната апатия Hug

Скариди не съм и нямам желание да опитвам Sick

Болните бързо да оздравяват!

Ние сме добре, Дени е на градинка, аз сготвих, изчистих, изпрах...и сега ще мързелувам до 16 часа Grinning

Весел ден на всички!

# 293
  • Мнения: 449
Сиси, докато мързелуваш, вземи да пуснеш една нова темичка  Hug
Биренка, добре дошла в отбора  Blush Аз мисля, че това зачестяване на депресиите има общо с намаленото слънцегреене newsm78 Ама ще се стегнем, какво да правим, нали сме майки-героини  Laughing
Аз пък не съм пробвала рецептата на Мартеа със скаридите, я дай малко повече подробности, плийз  Praynig

# 294
  • Мнения: 948
Дианка, честит рожден ден!Пожелавам ти здраве, щастие и незабравими моменти с любимите ти хора!

Биренка,стискам палци!Горе главата!

# 295
  • Мнения: 31
Дианка, честит рожден ден! Бъди неразделна със здравето, заобиколена от любов и много щастливи моменти в момента на остаряването!!![/b]

# 296
  • Мнения: 888
Дианкаааа  Hug
Честит Рожден Ден, миличка!
Бъди жива и здрава и желана и глезена и обичана...изобщо по- по и най  Hug
И мерси за почерпката  Heart Eyes
Моят ден е още по- каръшки от вчера- колата тази сутрин в 8 изобще не запали и не е от акумулатора /понеже е нов/ явно нещо се е прецакало...дано деверо успее да я оправи довечера- заведох Теа на гимнастика с такси  Crazyзабхавила съм какво е това...изкам си колатааааа.направо съм се сраснала  Joy...и сега за следобяд се чудя дали въобще да водя теа някъде...много мокър сняг вали  Cry...
изчезвам да не заразявам с апатия...иначе сме ОК...беладжийки големи  Joy
Гушки  Hug

# 297
  • Мнения: 4 251
Августа, ми то това е рецептата - изсипвам скаридите както са си замразени, като се посвият и ми изглеждат почти готови, но все пак да са сочни, а не жилави - изсипвам някакво количество заквасена сметана, поръсвам с копър и проверявам как е на сол. Аз така готвя - много, ама много рядко ползвам рецепти - всичко е на око и на импровизация... Свеки ме убива като започне - чакай да си засека 20 минути като заврат картофите, чакай да си засека 30 мин. за ориза, чакай да си засека 45 мин. за кекса. Аз обикновено се усещам малко преди всичко да е загоряло Mr. Green но имам малко издънки досега...

А подписът ти ме разплака.

# 298
  • Мнения: 465
Дианка честито да си винаги много обичана от мъжете ти и здраве !




Ако ви разкажа само днес как минава работния ден ще ме вземете за луда Laughing, Криси е смен (свекървата и се наложи да пътува) и днес бяхме двечките както казват колегите двоен надник Mr. Green Прибира и  вади папки размества документи, абе какво да ви разправям ..на шефа ми вика дядо (а той се побърква някой като му каже така) но си траеше а иначе си е дядо но не на нея  Wink..Който влезе и се застои повече от 2 минутки веднага биваше изпратен от нея с " айде чао, мама работа " отваряне и затваряне на вратата след него..
Надявам се свекървата да си дойде за утре че ми е мила Криси измаря се а иначе толкова се забавлява с работното ми място   Blush А после тичаме при татко двете а тук е лошо времето и вали много мокър сняг

на болничките да оздравяват
лек ден

# 299
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 616
Дианка, да си здрава и щастлива! Всички около теб също!   bouquet

За скаридите гледам сте отворили дума. Обожавам ги и ги ям в промишлени количества. На детето обаче не съм давала да опитва  Thinking

Силия ще си е вкъщи и другата седмица. Не ми се искаше веднага след ангината да я пускам на ясли.

Вчера пред мен изникна една дилема, която се получи благодарение на мъжа ми. От една година има своя фирма, която ( да чукам на дърво) потръгна добре и малко по малко се разраства. Идеята ни беше да ме назначи като секретарка или нещо такова, да стоя в офиса, да отговарям на телефона и т.н. ( главно да седя във форума  Mr. Green).
Онази вечер обаче намерих в нета 2-3 хубави обяви за работа и взех, че си пуснах документите. Вчера ми се обадиха за едното място, на 29-ти е събеседването. Днес ми се обадиха и за другото място( мъжът ми още не знае, ще му дойде много).
Той обаче като разбра, се нацупи. Чувствал се все едно го напускам. Защо съм го изоставяла така? Нали сме имали идеи за развитие и прочее в този стил.
Разбирам го донякъде, но на мен ми писна вече 4 месеца да дремя в нас и нищо да не върша  Crossing Arms Той може да ме назначи най- рано след месец( по една програма от Бюрото по труда, която стартира тогава)...
Не знам. На кръстопът съм. И двете работи, за които ми се обадиха, ми харесват. Много искам да опитам. Искам да правя нещо, мразя да бездействам. Ще отида на интервютата, а после ще му мисля  Cry От друга страна наистина ми се ще да работя за нас си, да помагам на мъжа си...

Уф.

Общи условия

Активация на акаунт