AutoCad

  • 45 421
  • 169
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 74
Ох, много ще съм ти благодарна!  Hug

# 61
  • Мнения: 25
Всеки чертеж трябва да бъде максимално точен, всички размери трябва да са дадени.
Съответно , ако е необходимо детайла трябва да бъде представен в проекций.
Така че, мъжът ти е напълно прав.

# 62
  • 7800
  • Мнения: 243
запис

# 63
Един машинен инж. се записва веднага Simple Smile. Интересно ми е дали някой би се наел да дава някои разяснения за програмата, например като за начало как се настройват размерите на страницата или пък как се извършва автоматично оразмеряване на детайлите? Работила съм мн отдавна с програмата и то на много стара версия - Аутокад 12, там всичко ставаше по-трудно и по-бавно. Ако има кой да отговаря, ще задавам доста въпроси Simple Smile.

# 64
  • Мнения: 25
Аз също съм маш.инж., питай каквото те интересува ще помагам колкото мога.

# 65
Здравейте и от мен. В дипломата ми пише машинен инженер, но реално в друга сфера работя с Кад-а. Така че запишете и мен.  Grinning

Един машинен инж. се записва веднага Simple Smile. Интересно ми е дали някой би се наел да дава някои разяснения за програмата, например като за начало как се настройват размерите на страницата или пък как се извършва автоматично оразмеряване на детайлите? Работила съм мн отдавна с програмата и то на много стара версия - Аутокад 12, там всичко ставаше по-трудно и по-бавно. Ако има кой да отговаря, ще задавам доста въпроси Simple Smile.

Реално размера на страницата (като граници на чертежа) няма смисъл да се нагласят - трябва ти просто скролче на мишката (ако случайно детайла ти излиза извън чертежа, просто кликаш два пъти със скролчето и воала  Simple Smile ). Автоматично оразмеряване на детайлите честно казано не знам как става. Аз си давам размерите ръчно  Mr. Green

# 66
  • Мнения: 762
Здравейте!Да се запиша да ви следя.Студентка съм по архтектура във УАСГ.

# 67
  • Мнения: 25
Призовавам всички които се интересуват от Autocad да заповядат в новият форум за хора с такива интереси.Форумът е съвсем нов , но съм сигурен ,че ще предизвика интереса на инженерите.Той ще ни бъде в помощ при работа и забавления.Ето линк.http://cadcamcae-bg.top-forum.net/

# 68
  • Мнения: 2 270
моля за помощ-открай време чертая само на черен екран.Как ставаше сменянето на цвета на екрана.Искам да е бял.Къде ли не рових,не мога да се сетя

# 69
  • Мнения: 6 039
tools==options===display==color

# 70
  • Мнения: 2 270
БИЛЯНАААА-какво пиеш Grinningидвам да ти го нося на крака.Благодаря ти Heart Eyes

# 71
  • Мнения: 1 147
Само да кажа, че на сайта на Аутодеск има форум за ползватели на Аутокад и много полезна информация за функционалности на програмите.. Търсите си софтуера, който ползвате, и оттам нататък си задавате въпроса, или търсите в предишни дискусии.. Единственият недостатък е, че е на английски, но вероятно за повечето от вас това не е проблем...
Повече инфо тук  http://discussion.autodesk.com/index.jspa

# 72
  • Мнения: 6 039
БИЛЯНАААА-какво пиеш Grinningидвам да ти го нося на крака.Благодаря ти Heart Eyes

светена вода  Laughing Laughing Laughing

# 73
  • София
  • Мнения: 1 456
Я да се цопна при вас!
Стигнах до извода, че точно тази програмка ще ми трябва!
Първо обаче ще я кача и после се почва! Mr. Green

# 74
  • Мнения: 762
Преди чертаех на Architectural Desktop,който е съвсем съвместим с AutoCad (и двете са на AutoDesk),но разбрах че двете програми са се сляли.Някой знае ли как се казва новия продукт?

Общи условия

Активация на акаунт