От коя прахосмукачка сте доволни?

  • 40 460
  • 143
  •   1
Отговори
# 15
# 16
# 17
  • Мнения: 3 216

Може ли да попитам защо вьв всяка тема пускаш по една емотикона. От последните ти 20 постинга 10 са  само с икони. Ако те мьрзи да пишеш -не пиши,друг е вьпроса ,ако искаш да си набавиш повече на брой мнения. ooooh!

# 18
  • Мнения: 10 758

Може ли да попитам защо вьв всяка тема пускаш по една емотикона. От последните ти 20 постинга 10 са  само с икони. Ако те мьрзи да пишеш -не пиши,друг е вьпроса ,ако искаш да си набавиш повече на брой мнения. ooooh!
Я, верно.Явно трупа точки Mr. Green

Аз днес ще ходя да взема една прахосмучка от Метро.На Кархер(така ли се чете newsm78), че мъжо иска за офиса.
Ще я пробвам в къщи как е и ще пиша отзиви Peace

# 19
  • Мнения: 622
Много добра  newsm10, направо провесионална  Peace

# 20
  • Мнения: 1 715

Може ли да попитам защо вьв всяка тема пускаш по една емотикона. От последните ти 20 постинга 10 са  само с икони. Ако те мьрзи да пишеш -не пиши,друг е вьпроса ,ако искаш да си набавиш повече на брой мнения. ooooh!
Я, верно.Явно трупа точки Mr. Green

Аз днес ще ходя да взема една прахосмучка от Метро.На Кархер(така ли се чете newsm78), че мъжо иска за офиса.
Ще я пробвам в къщи как е и ще пиша отзиви Peace
Първо не трупам точки ,а се записвам в темите които са ми интересни и искам да следя и второ явно много ти е интересно какво съм писала и какви са мненията щом си ровила и в профила ми

# 21
  • Мнения: 10 758

Може ли да попитам защо вьв всяка тема пускаш по една емотикона. От последните ти 20 постинга 10 са  само с икони. Ако те мьрзи да пишеш -не пиши,друг е вьпроса ,ако искаш да си набавиш повече на брой мнения. ooooh!
Я, верно.Явно трупа точки Mr. Green

Аз днес ще ходя да взема една прахосмучка от Метро.На Кархер(така ли се чете newsm78), че мъжо иска за офиса.
Ще я пробвам в къщи как е и ще пиша отзиви Peace
Първо не трупам точки ,а се записвам в темите които са ми интересни и искам да следя и второ явно много ти е интересно какво съм писала и какви са мненията щом си ровила и в профила ми
кой тва?аз ли newsm78

# 22
  • Мнения: 1 715
Ами и ти kremena след като сте ми преброили колко са последните постинги.Не искам да навлизам в излишен и безмислен спор,но не виждам нищо лошо да се запишеш в тема която ти е интересна.

# 23
  • Мнения: 10 758
Ами и ти kremena след като сте ми преброили колко са последните постинги.Не искам да навлизам в излишен и безмислен спор,но не виждам нищо лошо да се запишеш в тема която ти е интересна.
уф, добре, не ми се спори.... ooooh!

# 24
  • Мнения: 1 715
Ами и ти и kremena след като сте ми преброили колко са последните постинги.Не искам да навлизам в излишен и безмислен спор,но не виждам нищо лошо да се запишеш в тема която ти е интересна.
уф, добре, не ми се спори.... ooooh!
Ако има в правилата забрана за такъв запис няма да го правя вече

# 25
  • Мнения: 8 999
Нашата:
http://www.technomarket.bg/product_detail.php?product_id=09018580
Страшно съм доволна от коледния подарък за къщата - много мощна /сума ти играчки засмука, докато се усетя!/

# 26
  • Мнения: 3 640
Ето тази, но нашата е вишнева и има и циклон филтър: http://www.technomarket.bg/product_detail.php?product_id=09009812 Много сме доволни. Почиства отлично, лесно се почиства и поддържа. И аз съм хвърлила око на тази четка с въртящите дискове за паркет и твърди настилки, както и на един накрайник за почистване на автомобили.

# 27
  • Мнения: 5 598
http://www.technomarket.bg/product_detail.php?product_id=09017284

Търсихме Зелмер,но безуспешно и ми омръзна да обикалям.Купихме си тази и съм доволна,не излиза прах след нея,но на всяко чистене освен контейнера мия и филтрите.Хубаво чисти.

# 28
  • София
  • Мнения: 4 052
Може ли някой да ми обясни, какво представлява този "хепа" филтър.
А, сещате ли се за рекламата, дето една прахосмукачка изчисти шарките от килима newsm78, коя всъщност беше марката?

# 29
  • Мнения: X
Хепа филтъра се води,че улавя и задържа и най-малките частици/плесени,цветен прашец,акари и разни други микрочастици/..като би трябвало да е обработен и с ензими,които се свързват с тях и ги убиват/тия от тях дето мърдат де Mr. Green/на вид представлява нещо като ситна решетка от подобен на хартия материал.....проблема при него е,че трябва да се сменя на определен интервал,ако искаш да има ефект.
Дано да го обясних максимално разбираемо...опредебено е хубава екстра......ама като гледам как масово го слагат навсякъде вече....дори и в доста евтините модели ел.уреди...дали е съвсем "Нера" newsm78/дано да е Laughing/

А аз искам да иптам имащите прахосмукачки с воден филтър/или направо перящи/-дали и колко влага отделят в помещението в което се ползват/че ми е много мерак за такава,ама имам аз един проблем с мухъл и ако и тя ще ми го поддържа допълнително..... Thinking/

Общи условия

Активация на акаунт