Ptoza na klepa4i

  • 9 812
  • 46
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 18
Привет момичета, отдавна не съм влизала в нета - все ангажименти, работа и разни неща... Ето днес съм малко по свободно и реших да погледна как сте и как вървят нещата при вас.Виждам че и при вас е както и при нас. Когато моето момиче беше по малка ( сега е на 4 г и 4 м.) все ме питаха спи ли и се.Веднъж дори една жена ме спря на пътя и каза :ама г-жо детето заспива право в количката, сложете го да легне, представяте ли си какво ми беше като знам че не и се спи, но как да обясня на непозната която едва ли е чувала за птоза на клепачите...И така реших че не е нужно да се съжалявам или да съжалявам детето си и да и насаждам комплекси, обикновено игнорирам подобни въпроси като отговарям колкото да не замълча. Но вие сте прави мен също не ме притесняват въпросите на възрастните, а подигравките на децата в училище - това е което ме притеснява. Ние обаче догодина като навърши 5г. и мислим да направим операцията-преди да е тръгнала на у-ще. Дано всичко мине както трябва.

# 46
  • Перник
  • Мнения: 4 871
Здравейте, съживявам темата,защото онзи ден бяхме на профилактичен преглед при д-р Кемилев. Той се притеснява, че от постоянното повдигане на главата Калоян може да си деформира гръбначния стълб. След Нова година ще ходим пак на консултация и нищо чудно да го оперират. Но каза,че сега можело да вдигнат клепачите малко, а след години да се направи окончателната операция. Хич не ми се иска да правим 2 операции. Мисля за всеки случай да се консултираме и с ортопед - за гръбнака  newsm78

Общи условия

Активация на акаунт