ФЕВРУАРЧЕто на топло си стои , рано му е още , нека потърпи !!!

  • 15 817
  • 298
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 336
 Момичета освен гаденето и повръщането ми се появи и главоболие  Sick. На 10.01. съм на лекар. Дано всичко е ок. Пия магнерот. Дали може проблемите да са от него.

# 76
  • Мнения: 3
Здравейте, мами!
Днес ми е мнооооого зле. Явно съм хванала този масовия грип със страхотна кашлица, отпадналост и хрема. От кашлицата вече започва да ме боли долу ниско корема и това сериозно ме притеснява. Толкова чай, мед и лимони съм поела днес, че направо ми се вгадява. Доки каза само Парацетамол и сироп Стодал да вземам, но явно трябва да минат поне 3 дни, за да има ефект. Много ме е страх да не ми започнат контракции след тия напъни от кашлицата. Отивам да полягвам. Лека вечер на всички!

# 77
Ехооо,здравейте и от мен!!!
Не съм ви чела от няколко дни и не съм влизала и сега цяла нощ ще си имам работа. Wink Това с пъпната връв адски ме притеснява честно казано.Вчера бях в болницата имах контракции и досега не съм пила магнерот ,но лекаря вече ми го изписа че беше страшно..... Embarassed....Момичета да си ви споделя... Cry Лекаря беше много мил ,но акушерките бяха  #Cussing out и така се уплаших вчера.....АБЕ МНОГО МЕ Е СТРАХ МНОГО  smile3511  newsm45 .И сега хем искам да се подготвям вече малко по малко хем пък не смея.Само се моля за живичко и здравичко бебече Praynig,че около мен има хора с проблеми с тези работи и така съм се депресирала че ......Съжелявам за лошото настроение,ама да ви се наоплача че да ми мине. Crazy

# 78
  • Мнения: 15
Благодаря ви за отговорите!Аз помежду другото по - повод темата за повръщането и аз го имах и то чак сега преди няколко дни и бе ужасно , не можех да хапна нищо 3 дни, затова напълно ви рабирам.Много е гадно!!!
ЛЕКА И СПОКОЙНА НОЩ!

# 79
daniela_ch, планирам да отида в Силистра - майка ми е акушерка и работи там в болницата. Дано само бебонка да не реши, че й се излиза по-рано  Praynig  Засега само стискам краци и се моля  Laughing

Между другото напоследък така ме боли между краката, че не мога да ходя буквално.  Sad Особено като постоя по-дълго права или седнала на едно място. Ужас!

illana, много-много не го мисли, защото ще се ошашкаш съвсем и може да си докараш проблеми. Стискам палци всичко да е ок!

# 80
  • Мнения: 15
tchara и goldeneyeful, разкажете нещо повече за Тина Киркова.как са условията,отношението и въобще всичко което се сетите?
аз нямам избран лекар.като дойде момента и отиваме с таткото и така.и въобще незнам трябва ли предварително да уговарям, заради присъствието на бащата и т.н. newsm78
целувки и лека вечер! Hug

# 81
  • Мнения: 124
Добър вечер и от мен Simple Smile
Добре дошла на beni_f   Hug
Asol благодаря ти за написаното. Добре е да сме наясно как стоят нещата ...
Аз си нямам още нито ношница, нито багаж за родилното, а даже и родилно не съм си избрала.Ходя във Варна, в петък ще огледам Сливен (след като спешно огледах окръжна в сливен преди месец), посетих преждевременно бургаското родилно и накрая ще родя някъде по пътя.... hahaha Не смея да кажа кога и къде ще е събитието защото такава съм паянта... и нищо не се знае. Та за това няма да се пиша поне за сега къде и при кого ще раждам  Naughty Само знам че ще се случи до края на февруари Joy

И сега към нашата бургаска среща гореща УТРЕЕЕЕЕЕЕЕ
ден- сряда 09.01 - час 13.30 Simple Smile
място- домът на Роси (Цонева)
адрес: Ул.Сливница 83, ет.3, ляв - в долната част - близо е до Мария Луиза
Отбора за сега сме: Мери+Ива, Mama Avi+малкия сладур, Izyda, Ele0nora, Vivi, Balenka. Всички останали са добре дошли Peace
и.... нали знаете за чехлите  rotfImao

Хайде отивам да направя една изненада за утре  cook

# 82
  • София
  • Мнения: 7
Здравейте момичета!
Честито на всички именници на патерици! Аз вчера бях по задачи цял ден и не смогнах да ви чета и пиша! Бях на ЖК, зъболекар и в работата да занеса болничния, взех си и обменната карта, че се бях малко притеснила какво ще правя, ако тръгна да раждам без нея и направление за раждане! Започнах вече и да пера нещата за бебка, основните неща за родилното същосъм ги приготвила!
Зузу, кураж мила, стискаме палци да удържиш фронта поне до края на седмицата! Всичко ще е наред, ще видиш!
Мамите с опит - благодаря ви за полезните съвети!
Мери, наистина много си приличате със сестра ти, а бебка е страхотна красавица!
Момичета, все се чудя дали да си нося помпа за кърма в болницата или мога да я взема след като ме изпишат?
Добре дошли на новите мамчета!
Целувки и болничките бързо да се оправят!

# 83
  • Мнения: 668
Добре дошла и на новата мама elenia - добавила съм я отпред в страничката, беше писала на ЛС на  fevruarki  Grinning

Да ви се похваля момичета, имам чуството че като се прибрах у дома и се успокоих и корема ми също се успокои. Днес цял ден се опитвам да лежа, само и само беба да е добре. Като бях в родилното направо не можех да се нагледам на малките бебешоци, много бяха сладички. И нямам търпение да се срещна и с моето вече. А една мама героиня роди бебе сутринта преди да ме изпишат 5300, естествено раждане! Направо останахме изумени всички. Пожелавам всеки му късмета да има по едно (две) сладко бебче до края на февруари и то да му радва сърчицето.

А утре ще прегледам старите дрешки и ще видя какво да приготвя, че вече му е крайно време.
Целувки и гуш по тумбаците и доскоро.  Hug

# 84
  • Варна
  • Мнения: 1 023
Добре дошли на бъдещите мами, здрави бебенца на финала!

Честито на всички именници!   bouquet
Да се отчета и аз от прегледа днес:Ходих при доктора който ще ми прави секциото и се уговорихме за 12.02.2008г.Ще раждам в Окръжна болница-Варна,д-р Скочев.Бебето вече е към 2700кг.
В сряда съм на последна фетална морфология и тогава пак ще се отчитам.

ЖАСИ, не е ли много късна тази дата, на теб видях че термина ти е само броени дни след секциото. Аз си мисля че трябва да са поне минимум 10. Но пък щом лекар ти е дал тази дата за секцио-ОК.


На лентичката ми термина е по рано.Иначе термина ми по болничен лист е 19.02.2008г.И аз знам че секциото е 10 дена по рано,но доктора каза че най рано е 1 седмица(7 дена) преди термина.А аз исках да е на 08.02.2008г.

# 85
  • Мнения: 1 325
 HugЕх че хубава темичка си имате февруарките Hug
Ние януарките като гледам до към 20 ще сме народили всички Laughing и после е ваш ред Hug
Аз ще раждам в понеделник , планово секцио заради седалищно прилежание!Успех момичета още малко остана Hug

# 86
  • Мнения: 419
HugЕх че хубава темичка си имате февруарките Hug
Ние януарките като гледам до към 20 ще сме народили всички Laughing и после е ваш ред Hug
Аз ще раждам в понеделник , планово секцио заради седалищно прилежание!Успех момичета още малко остана Hug

Успех и на теб!


Жаси
, да ти кажа честно и аз искам да е на 08.02.08 г моето секцио, но ще видя какво ще каже лекаря. Май няма да се навие с риск да не е малко бебчето, все пак термина ми е на 20.02.08 г
Няма значение, хайде, само и само да ми здрава и всичко да е наред.
Днес ми доставиха "Книга за кърменето" (някой беше писал, че е много полезна):http://shop.danet.bg/product_info.php?products_id=996

Лека нощ!

# 87
Мари надявам се при теб всичко да мине добре и да си гушкаш щастливо сладко бебче!!!Аз също ще съм секцио на 28.01 най-вероятно.ако се сетиш  след като ти мине зора посети ни пак за да споделиш опит..... Hug
Мамита бебчо рита,но някак си по малко от обикновено.....Дали е нормално? newsm78Чувала съм че последните седмици нямат място и не се въртят много.....

# 88
  • Мнения: 1 325
Благодаря Иллана Hug Дано всичко е наред
Може би престоят в клиниката ще ми е към осем дни и после ще кажа как е минало, аз между другото бях пуснала такава темичка за секциото и какво е усещането по време на операцията, аз ще съм с епидурална упойка и ще съм в съзнание, ти решила ли си с каква упойка ще те оперират?
За бебчо вече му е малко мястото и затова се усещаме по рядко ритничета, по скоро само някакви движения или протягания Simple Smile

# 89
  • Мнения: 387
Добро утро момичета , пожелавам успех на всички ,които ще раждат сьс секцио ,да мине всичко нормално  newsm17, за ритането  на бебето -не се притеснявайте  че не риткат толкова често  ,наистина мястото е по-малко вече и няма много поле за изява   jumpuu   Моите близначета сьщо вече риткат по-малко ,но така е......
РОСИБОСИ да си изкарате весело и после да ви видим на снимчиците  smile3509


    lovekiss Two Hearts лек ден  на всички ви желая и с любов за бебчетата си мечтая  Two Hearts  lovekiss

Общи условия

Активация на акаунт