Q&A
Обобщени въпроси и отговори от темата *
Как се стерилизира помпата за кърма в родилния дом?
Какво да правя, ако бебето суче дълго и не иска да се отдели от гърдата?
Какво се случва с кървенето след цезарово сечение?
* Предложените въпроси и отговори се генерират машинно от автоматизиран езиков модел на база потребителските мнения в темата. Генерираното съдържание може да е непълно, неактуално, подвеждащо или неподходящо. Вашите оценки спомагат за подобряване на модела и неговото усъвършенстване.
-
Как се стерилизира помпата за кърма в родилния дом?
-
Какво да правя, ако бебето суче дълго и не иска да се отдели от гърдата?
-
Какво се случва с кървенето след цезарово сечение?
-
Как се стерилизират продуктите на Playtex?
-
Какво оборудване е препоръчително за багажа за болница и какви са препоръките?
това последното ми се вижда доста крайно, но разни хора разни идеали

Успех на всички мами!!! 





леко бременеене до края.На тебе колко ти е нисък хемоглобина?Моят също е нисък,последно беше 101 и пия Тардиферон.
,да правиш с него много хубави снимки на бебока.
,после да разказваш как е минало и снимчици да ни покажеш.
)
).Ако имате възможност обаче да ви дадат бебето веднага мисля че е по-добре веднага да започне да се кърми 
С Петър ползвах Еспумизан,нямаха кой знае какъв ефект,но и той почти нямаше колики