Името Йоан

  • 10 724
  • 73
  •   1
Отговори
# 60
# 61
  • Мнения: 917
Ех, че хубаво. Тъкмо мислех да пускам тема, как да викам галено на една бъдеща неродена мома Йоана и някой като по поръчка изровил тая тема. Не бях се сещала за Йони, а не искам да й викам Ани. И Йо никак не ми харесва. А как си мислите, дали е подходящо да я кръстя Йоана на баща й Иван. То малко стана като Светльо на дядо му Ламбо, ама пусто като не ми харесва Иванка. Не знам защо, но още като си родих първата дъщеря си наумих, че ако имам втора ще е Йоана на баща й и сега и да мисля други имена нио хубаво не виждам в тях, не че те не са хубави ама, на втълпила съм си го вече.

# 62
# 63
  • София
  • Мнения: 2 508
Всички казвате, няма нужда от галено, ама само Йоан да му викаш, не звучи добре, все пак си имаме звателен падеж, и със сигурност ще е Йоане, ама тогава пък звучи много строго...

Моят приятел вика: ЙОЙО и тва е... Joy

# 64
  • Мнения: 1 715
Бебето вече е на 6 месеца  Mr. Green

# 65
  • София
  • Мнения: 2 508
 newsm78 newsm78 newsm78

Кое бебе?...

# 66
  • Мнения: 1 715
На авторката на темата

# 67
  • София
  • Мнения: 2 508
Аааа! ooooh! Wink

Да е живо и здраво! Ама и аз мисля така да си кръстя сина (живот и здраве Praynig), та затова възродих темата...

# 68
  • Мнения: 363
Моето момченце е Йоан,викаме му Йони Peace

# 69
  • Мнения: 315
Йоан е много хубаво кратко име, може да му казвате Йони или Йо.  Peace

# 70
  • Мнения: 166
Моят син се казва ЙОАН ,викаме му Йоане, Йоанчо или само Йоан,преди 6 години и 10 месеца се роди и тогава много рядко се срещаше името ЙОАН  сега всеки втори се казва така да са ни гиви и здрави името не е толкова важно.Йони ми е много женско.не му викаме така.Леля му му вика ЙО-ЙО И ТАКА СТАВА.

# 71
  • София
  • Мнения: 2 508
Приятелят ми вече си говори с корема на ЙО-ЙО! Joy

# 72
  • до една звездичка
  • Мнения: 1 892
Не виждам колко по-кратко и галено търсите от Йоан.... newsm78

# 73
  • София
  • Мнения: 2 508
Ами, аз не обичам, когато хората не използват звателния падеж, а "Йоане" ми звучи малко строго, но и така трябва да му викаме, за да не си забрави името. Laughing

Общи условия

Активация на акаунт