Ехоо, има ли бебета за Септември???

  • 13 416
  • 306
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 400
Да се драсна и аз... FlutterМоят термин трябва да е 13.09...живот и здраве:)Още не съм посетила гинеколожката си,но цикълът ми е много редовен,та затова набързо си го изчислих сама:)
Поздрави на всички и да се посъберем повечко Grinning

# 16
  • Мнения: 4 156
Хайде и аз се присъединявам. Макар, че новината е само на няколко часа и доста неочаквана. Страх ме е как ще се справиме с 3 деца, но и същевременно много се радвам.
Честито на всички.

# 17
  • Мнения: 206
Аз надникнах да видя как са настроенията! Радвам се за вас момичета! Дано прихвана някой вирус - хихихих Blush Някои момичета са ми познати от ИСКАМ БЕБЕ, на останалите честито, леки бременеещи месеци, пълни само с положителни емоции и усмивки! Само да вметна, съпругът ми е роден на 07.09., така че имам някаква сантиментална връзка с вас! Simple Smile
Пожелавам от сърце още да се пълни тази темичка!!!

# 18
  • Мнения: 3 926
Хайде и аз се присъединявам. Макар, че новината е само на няколко часа и доста неочаквана. Страх ме е как ще се справиме с 3 деца, но и същевременно много се радвам.
Честито на всички.

Ихаааааа Hug Хайде сега една мацка да изкараш Hug Леле, че чудесна групичка започваме да се заформямееее Crazy
Сисенце, моят е роден на 6-ти септември. И да ти кажа бях убедена, че щом първото е водно като майка си (дребната е рак, аз риби) второто ще е земно като баща си. И го гласях за теле, ама то на, и зодията му ще вземе Grinning Да са живи и здрави, ама като ги знам какви са чувствителни девитееееее ooooh! Имам предвид те са като слонове в стъкларски магазин, ама душичките им са много раними....

# 19
  • Мнения: 228
Момичета и аз -миналогодишна септемврийка ви дебна отдавна-да сте живи и здрави вие и бебоците ви.Леко бременеене!

# 20
  • Мнения: 741
Хайде и аз се присъединявам. Макар, че новината е само на няколко часа и доста неочаквана. Страх ме е как ще се справиме с 3 деца, но и същевременно много се радвам.
Честито на всички.

И аз очаквам трето, и мисля че както сме се справили до сега така ще е и в бъдеще!!! Още не съм свикнала с мисълта, но има време и смятам, че с желание и любов всичко ще е наред. Тъкмо ще обменяме опит. Твоите деца с каква разлика са?

# 21
  • Мнения: 206
Патиланче, съгласна съм напълно за девите, особено мъжете ДЕВА, виж жените са по-различни, затова от сърце ти желая момченце! Hug Heart Eyes

# 22
  • Мнения: 319
Еми и аз така - като една миналогодишна септемврийка да ви честитя и стискам палци всичко до края да е ОК. Направо изтръпвам като ви чета, толкова ви се радвам Hug

# 23
  • Асеновград
  • Мнения: 117
И аз съм от миналогодишните септемврийки! Толкова бързо минава времето.Наслаждавайте му се! Пожелавам ви лека бременност и много сладки бебчовци.Между другото,въпреки 45-градусовите температури мин.лято, на мен ми беше много хубаво точно лятото да съм бременна  Hug
Чак ми се приисква пак да съм бременна  Party

# 24
  • Асеновград
  • Мнения: 117
Ааааа забравих- аз съм дева, мъжа ми е дева и бебка е дева  Peace

# 25
  • Свиленград
  • Мнения: 269
Лелеееееее,ама доста се е увеличил списъка с мамите за септември Simple Smile   bouquet Честито нс всички.
Патиланче,ккво да ти кажа за гсденето. Не мога да кажа,че имам силно гадене,но определено на моменти ми е неприятно. Моярт проблем е ,че имам голяма киста 6 на 5 см. и искат да ме оперират. Другата седмица сме в София и там ще ми кажат какво да правим.Дано да се резорбира кистата сама,за да не се налага операция,че осле ще трябва и секцио да раждам и ....умирам от страх.
На мамите бременни с трето...ПОЗДРАВЯВам Ви за смелостта.  bouquet

# 26
  • Мнения: 1 745
Еее,не мога и аз като миналогодишна септемврийка да не ви честитя и да ви пожелая незабравими мигове през тези 9 месеца и едно сладко,прекрасно бебче накрая.   bouquet Тръпката е невероятна!  Flutter

# 27
  • Мнения: 165
и аз съм от миналогодишните Simple Smile леко бременеене! много ви се радвам, това е толкова прекрасен период - наслаждавайте му се максимално Hug

# 28
  • Мнения: 38
Здравейте бъдещи септемврийки  Hug Аз съм също от миналогодишните септемврийки и следях с голям трепет кога ще се появи нова темичка в този форум. На мен ми е първо детенце и сигурно затова така Wink Желая на всички ви много лека и безпроблемна бременност и бързо и леко раждане на едни прекрасни бебенца  Praynig Peaceж

# 29
  • Мнения: 102
Здравейте, аз от 10 дни проверявам кога ще се появи септемврийската темичка, че и аз да се запиша. И моят термин е около 6 септември, но още не съм ходила на лекар-другата седмица.  Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт