Ехоо, има ли бебета за Септември???

  • 13 431
  • 306
  •   1
Отговори
# 270
  • София
  • Мнения: 413
Sheila обещаявам да покажа! Дано само всичко е наред и видим туптящото сърчице newsm17

За диетата и аз мисля, че по-добро от това да ядеш полезни неща по често и по малко няма.
За спортуването и аз се замислих дали не е добре да правя нещо, една приятелка ми каза че след 4-тия месец почва с йога. Знам че разходките на чист въздух са много полезни...е моите разходки са всеки ден с кучето сутрин и вечер. Вярно че са за по 10 минутки, но по-добре без хич.

# 271
  • Мнения: 11
здравей емичка  Hug слънчеви привети Simple Smile
и аз съм поналяла коремчето Wink
опитвам се да си спомня как беше с пурвата ми бременност....тогава доста се шокирах в началото на третия месец, когато изведнъж в септемвти захладня и летните роклички вече не вършеха работа...бях качила само две - три килца, но като се наложи да тръгна на лекции (бях трети курс) и се оказа че се побирам само до първо копче на дънките... голям срам брах...наврях един пуловер на мъжа ми отгоре и така... Simple Smile Simple Smile Simple Smile после много бързо изкупих един магазин за бременни...то тогава и това беше проблем - имаше само два в софия - един под колоните на графа и един на княз борис Simple Smile кошмарче Simple Smile сега като си спомня и си мисля че съм била бременна по времето на динозаврите Simple Smile

# 272
  • София
  • Мнения: 413
Бе аз незнам дали е рано, защото все още ми става старите дънки. Обаче определено чувствам некомфорт когато седна и ги усешам в корема си, дори и с пижамата е така, когато ми се качи над кокалите и ми ства нерприятно....както съм свикнала с ниските талии... newsm78

# 273
  • Мнения: 11 327
Може ли по терлички да вляза в отбора?

# 274
  • София
  • Мнения: 413
Може ли по терлички да вляза в отбора?

Добре дошла! welcome Hug Какъв цвят искаш да са терличките? Joy

# 275
  • Мнения: 0
Влизай  Hug Тук всички са добре дошли Wink.

Леле на работа съм а ми се струва, че ще заспя всеки момент!

# 276
  • Мнения: 11 327
Може ли по терлички да вляза в отбора?

Добре дошла! welcome Hug Какъв цвят искаш да са терличките? Joy
Ще ми да са розови, ама и сини са добре дошли. hahaha
Благодаря и на двете с Луси!

# 277
  • Мнения: 0
Мисля всички ще се съгласим, че розови или сини най-важното е да е живо и здраво Peace
То нали имаше някакви начини за изчисление на пола?

# 278
  • Стара Загора
  • Мнения: 7 364
Може ли по терлички да вляза в отбора?

Добре дошла! welcome Hug Какъв цвят искаш да са терличките? Joy
Ще ми да са розови, ама и сини са добре дошли. hahaha
Благодаря и на двете с Луси!
Ахххххххххххх маймунооооооо Heart Eyes Разтрепера ме бе Hug Браво. Честито. Много се радвам Heart Eyes Ох ще ми докараш инфаркт ма жена Crazy Пфууу
Радвам се...разревах се....отивам да пуша Heart Eyes

# 279
  • Мнения: 1 233
Добре дошли и от мен на новите майчета! Hug
Ох, и аз съм на работа и едвам стоя - мнооого ми се спи. За коремчетата - с първата си бременност корема ми започна да расте доста рано - в третия месец вече ми личеше, че съм бременна. С тая бременност така като гледам ще е същата работа - дънките и панталоните ми са теснички. Не ми се ще да бързам с дрехите за бременни, но ще видим.... Thinking
моарейн, благодаря ти за координатите на лекаря. Много е внимателен наистина. Вик аме на консултация пак след 20-на дни - как ще издържа толкова, незнам направо ooooh! Искам и аз да видя тупащо сърчице Simple Smile

# 280
  • Мнения: 822
Вечерница, добре дошла! Най-леката бременност ти желая, и едно здраво бебе на финала Simple Smile
Пипилота, и аз не се свъртам вече, а как ще издържа до 30-ти, незнам. На мен не ми се спи толкова, по-скоро ми е едно отмаляло, и посред нощ се будя по няколко пъти.

# 281
  • Мнения: 14
Хей, работливи мамчета, много ми е сънливо. Отворих прозореца да влезне свеж въздух, но все още заспивам.  ooooh!
И аз като повечето от вас вече откопчавам горното копче. Утре съм на лекар да чуем сърдечните тонове и нямам търпение. Стискайте ми палци!

# 282
  • Мнения: 391
Вечерница, разкриха те вече, май е късно за терлиците Wink  Честито и добре дошла.

Диети чак не пазя, но внимавам какво ям и по колко. Знам си за мен, че не ми е приятно да съм дебелка и не искам да качвам много килограми. Фитнеса си потдържам всеки ден и йога е прекрасно.

А и не купувам тези ластични шкембаци панталони. Карам си с нормални до края. Имам само 3 горнища специално за бременни и то само защото не приличаха на палатки.

# 283
  • Мнения: 391
neni78, стискам!

# 284
  • София
  • Мнения: 372
neni78, успех при доктора! само хубави новини  newsm10

Общи условия

Активация на акаунт