Помолете се за моята рожба!

  • 12 452
  • 364
  •   1
Отговори
# 270
  • под жаркото слънце
  • Мнения: 2 565
Мили момичета,от сърце ви благодаря за подкрепата!Сутринта си взех изследванията.Нямам отклонения в показателите.Казаха ми,че аритмията  сигурно е била временно явление и с развитието на плода е преодоляна.Моля се бебчо да е здрав и наистина да нямам повод за такива тревоги след раждането!
Целувки на вас и вашите съкровища!  bouquet
Това са много хубави новини  Hug
Много здраве на цялото семейство и един здрав малък мъж когато му дойде времето  Hug

# 271
  • Мнения: 679
Надявам се, че при вас всичко е ок! Стискам палци и се моля да е така !  Praynig Praynig Praynig

# 272
Мили момичета,от сърце ви благодаря за подкрепата!Сутринта си взех изследванията.Нямам отклонения в показателите.Казаха ми,че аритмията  сигурно е била временно явление и с развитието на плода е преодоляна.Моля се бебчо да е здрав и наистина да нямам повод за такива тревоги след раждането!
Целувки на вас и вашите съкровища!  bouquet
Това са много хубави новини  Hug
Много здраве на цялото семейство и един здрав малък мъж когато му дойде времето  Hug

Мила maria_yanutseva, много се радвам, че с твоето бебче всичко е наред и вярвам, че след като още от утробата на мама е започнал да преодолява заложените му препядствия, то той ще порастне един силен и здрав юнак newsm44.
Целувки  love001

# 273
  • Мнения: 1 900
  Толкова се радвам, че сте добре  Peace
Желая ти леко раждане и всичко най-хубаво.   bouquet

# 274
  • Мнения: 1 685
браво -прекрасна новина Hug Hug Hug

# 275
  • Мнения: 270
Браво миличка  Hug само добри новини да се чуват  Heart Eyes желая ти прекрасно и добро бебе   bouquet.

# 276
  • Мнения: 18
Чудесни новини  Hug, дано всичко е наред до края на бременоста,  Praynig

# 277
  • Бургас
  • Мнения: 893
Мили момичета,от сърце ви благодаря за подкрепата!Сутринта си взех изследванията.Нямам отклонения в показателите.Казаха ми,че аритмията  сигурно е била временно явление и с развитието на плода е преодоляна.Моля се бебчо да е здрав и наистина да нямам повод за такива тревоги след раждането!
Целувки на вас и вашите съкровища!  bouquet

Браво.Лека бременност и здраво бебче ти пожелавам. Wink

# 278
  • Ботевград
  • Мнения: 2 289
СУПЕР НОВИНА Hug
Лека бременност и най-здравото и сладко бебенце накрая Praynig Praynig Praynig

# 279
  • Мнения: 266
ще се моля всичко да е наред с теб и бебо. Praynig Praynig Praynig

# 280
  • Мнения: 463
Мила , от тук нататък си наложи едно зверско спокойствие, за да не тревожиш бебчо! Аз като забременях си казах, че ако ще и да идва краят на света , аз пак ще съм спокойна. Кажи си го и ти и смело напред. Желая на теб и бебенцето много здраве и успех!

# 281
  • Мнения: 1 868
Страхотна новина ,леко бременеене и пухкаво бебче на финала Hug

# 282
  • София
  • Мнения: 5 079
Всички сме с теб! Hug
 Praynig Praynig Praynig

# 283
  • Мнения: 1 197
Моля се най-горещо,дано всичко да е наред Praynig

# 284
  • Мнения: 131
PraynigДай Боже всичко да се оправи бързо и леко!!!
Всички сме с теб и стискаме палци Hug

Бъди силна!

Общи условия

Активация на акаунт