Плодове и чай с мед - 22 част

  • 14 076
  • 292
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 127
здавейте момичета, и аз да се разпиша с успешен ден-5  smile3521вече елиминирах цели 5 кила newsm44-то това за мен си е цяло събитие  Mr. Greenно с вас ми е много по-лесно да се справям  bouquet Hug благодаря за стимула.Heart Eyes

# 76
  • Мнения: 152
Здравейте сладурки  Heart Eyes
Аз удържам фронта  bowuu не знам кой ден ми е днес но знам до кога искам да плодувам  Naughty
Бени сигурна съм че деня ти ще е плодов защото всички знаем че ти МОЖЕШ когато поискаш! Хубав ден  Hug
Ауейче ти до къде го докара Simple Smile има ли минусчета  Hug Heart Eyes Hug
Sweetness и твоите постове си ги чета с кеф  Heart Eyes Видях новите ти снимки...мн красива и харизматична личност си!  Hug
Гери Гери Гери (аз като в първи клас с вдигане на ръка) имам въпрос...защо си против фрешовете? Питам от чисто любопитство и да натрупам знания за плодуването които най-много черпя от теб! Hug
Фроузитоооооо къде сиииии  мило Heart Eyes  Cry
Миранди вече ще има санкции  Naughty Какво е това отсъствие? Crossing Arms

Усмихнат ден Ви пожелавам...аз отивам да се поизпотя на велото че нещо го отсвирих напоследък  Rolling Eyes

 Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes

# 77
  • Мнения: 480
Sweetnessче,благодаря ти за подкрепата.Надявам се,че ще има голям резултат след това.И аз това си казвам постоянно,защото не стига че няма минуси,а и ми е едно такова замаяно,отпаднало-сигурно е пак поради това.Ама ще си трайкам и ще чакам да отмине. Sad
Влюбенко,и аз ще чакам отговора на Гери за фрешовете,защото това ми е единственото удоволствие с цигарката.
Да ви се похваля-намалих много цигарките с това плодуване!От кутия на 5 циг. newsm44По пустата причина,че не ми е сладко да пуша с водата,нито с чая.
Знаех си аз,че само хубави неща ще ми се случа като се заппозная с вас!
Благодаря ви,че ви има.
pepi_pepi,браво!Сега сме равни на свалени кг(не съм си променила лентичката) smile3501
Цунки!  love001  love001  love001

# 78
  • София
  • Мнения: 159
Здравейте и от мен Hug
Днес ми е 4 ден, вчера почувствах малко глад и ааа .... ама удържах фронта.
Може би защото 2 дни бях на чай с мед и вода. Днес се чувствам прекрасно и щом дотук удържах значи пак ще изкарам 20 дни  Joy Joy Joy
Весел и успешен ден  newsm51 newsm51 newsm51

# 79
  • Мнения: 480
Ей,голямо затишие!Къде изчезнахте всички?Момичета,ще изпаднем от първа страница,я се засрамете и пишете!
Обичкам ви и ви чакам довечера на среща!Тук! newsm03

# 80
  • Мнения: 123
Здравейте, аз не ви пиша, защото и аз като Бени не мога да започна, срамувам се и не смея да се обадя, но днес съм твърдо решила, днес така ми се ядеше риба, просто както и на вас са ми трудни първите три дена, после се чувствам като новоредена.
Така че някой трябва да ме скастри, и да ми напомни, че трябва да се преборим за всичко.
Поздрави и от мене, няма да пиша повече, защото в момента съм гузна и черногледа, а трябва да сме заредени с позитивизъм
Чао Ще ви пиша утре вечер, за да ви кажа, че съм преминала критическия период, най-вече вечерите

# 81
Здравейте плодоранки,
 Hug
Аз се завърнах! След новогодишното тъпчене с какво ли не....от маса на маса....бях качила 3 кг, но вече съм 3ти ден на плодове и си ги върнах. За всеки случай ще продължа до 5 дни и после ще захраня, за да съм сигурна че ще съм във форма.

За протокола ще припомня, че през септември направих 15 дена плодуване и 10 дена захранване и свалих 7кг, които си ги задържах...до покрай коледните празници cook.

Как върви при вас? Виждам табличката - доста нови плодоранки са се присъединили към форума. Това е страхотно.  Пожелавам на всички много бързи и трайни резултати!  newsm10
Мотивацията е много важна да знаете. Simple Smile

# 82
  • Мнения: 6 958
Охххх, тук съм, тук съм  Hug Hug Hug

Пак изчезнах по работа, но съм тук, вземам си едно фрешче и цигарка и сядам да ви чета момичета  Heart Eyes

# 83
  • Мнения: 488
Здравейте момичета!
Аз съм добре но тази седмица бях страшно заета, даже и в момента имам гости, но си откраднах 2 минути, за да ви се обада.
Аз я оплесках, но мисля да се захващам докато не издържа 4 дни и след това няма да имам проблеми, но на 3 -ия ден излезнахме навън и всичко отиде подяволите. smile3514
Ще успея важното е да започна, а започнали нямам проблеми, но...................
Пуста настройка newsm61.
Съжалявам донякъде, но пък в същшото време си мисля, че не всичко е загубено и мога да се опитвам да започвам все някога ще ми се случи да мина проблемния ми 4 - ти ден newsm17 и тогава.....................Плодчета аз идвам! smile3508
Успех на всички успяли и току що започнали с минусите!
Скоро щще пиша, а сега гостите ме чакат. lalalala
Много ви обичам. Давам цялата си любов на вас, защото ми е в повече.  newsm03
                  newsm51               love001                  txtloves

# 84
  • Мнения: 295
Ехоооо,
ама голямо затишие тези дни в темичката..
Аз съм тук обаче и съм стриктна.Днес съм на диня..досега няколко парченца съм изяла само,но довечера пак ще хапна.
Добре съм вече..даже много добре се чувствам.няма го главобола,няма отпадналост.Днес цял ден сме нявън и не съм пила нито чайове,нито мед съм яла .
Хайде къде сте?

# 85
  • Мнения: 278
муцунчици не се сърдете Praynig
нямах възможност да пиша
а сега да ви кажа ,оставих Албенка да води този път в това плодуване и тя взе ,че "оттърва "козите " "Simple SmileSimple SmileИ понеже тя ми беше учителят този път и реших да я накажа .След като тя яде и аз ще ям да види после лесно ли е да си учител и да даваш лош пример.
Сега си наказана .Отново ти да си учителката да видим как ще се разрешиш грешчици пак  Heart Eyes
Няма да пиша много ,защото ми е никакво времето Sad
НО за фрешовете да не забравя.РЪБАНЕ МУ Е МАЙКАТА!!!Трябва да се дъвче бе моми.Дъвкане ,мляскане /добре че нямаме мъже в темата ,че лошо/ джвакане.лигавене слуз...черва..работа.Баси ама и обеснение!Ок опитвам по друг начин.Гергана каза НЕ НА ФРЕШОВЕТЕ:)Simple SmileSimple SmileSimple Smileтова е достаъчно,не бе пак се лигавя Simple SmileSimple SmileSimple Smile
Просто дъвкането на храната е важен процес не само за слюнеотделянето а и за зъбите и венците/младички сте ,но от сега мислете за тях/ и друго навика хранене !Не ми върви мисълта ,но...мисля че в Л.Ковачева е казано да се дъвче/ако греша е било в други книги/
Сега ви оставям и тичам ,че не ми стига времето

бай дъ уей АЛБЕНКА когато кажеш тренер! PeaceНо колкото може по скоро че февруари тропка на вратата /а са ми обещали много желан гифт:)/
цунки муцунки и до скоро/надявам се /:) Heart Eyes Heart Eyes  bouquet  bouquet Hug Hug

# 86
  • Мнения: 2 430
Добро утро Hug
И аз поизчезнах малко, но нямам много време и се връщам скапана Tired Иначе ви чета Wink
Анджи браво за минусите, явно наистина си е имало причина за задържането, но от тук нататък ще падат бързо Hug
Sweetness за сега се справям супер, само да не чуе дяволът Twisted Evil Ти как си Heart Eyes
pepi_pepi браво за пореднич успешен ден Hug Аз моите не ги броя, ще карам така докато сваля определените килограми и после ще се захранвам Simple Smile
влюбена_в_живота подсети ме да си сложа линийка и сега го направих, там може да видиш минусчетата Hug
Малинка-Къпинка браво  bouquet
dianmom rali4ка хайде вече на плодчета Grinning
dany74 браво, че си си задържала килограмите и вече си свалила малкото качено  bouquet
Миранди как върви работата?
Мейпъл само така Hug
Гери след като даде урок на Бенито вече си на плодчета нали? Липсват ми дългите ти постове, така че намирай повече време (кой го казва Laughing) Heart Eyes
Фроузито се губи Sad
Ето и закуската за по-ранобудните Hug

# 87
  • Мнения: 127
оффф, направо ме е срам да се обадя Embarassed вчера всичко беше по план до към 23.00ч- чайчета и плодчета както си му ереда ноооо..с мъж ми решихме,че ще гледаме филм.пак добре- ама кой дявол ме накара да изпукам едни пуканки на моичкия и като ми замириса направо прималях  smile3515 ама вместо  да си взема малко то лакомията граници няма айде и на мен едно пакетче  smile3511 smile3514 и резултатът е на лице +1.5 а толкова се борих тия дни. чувствам се гузна, че се полакомих  Sick но от сега на татък никви такива newsm17 дано не ми се пречкат повече изкушения.

# 88
  • Мнения: 488
Добро утро и от мен!
Аз незнам дали ще започвам, нали ви казах много ми е трудна настройката. Останах озадъчена, когато се каих на кантара #Crazy   -2, не мога да повярвам. Бях три дни на плодчета, на третия ден вечерта ядох/е тогава bambam/. Днес се качвам и оставам много озадъчена от резултата. Радвам се де newsm53, ама незнам какво става вече с организма ми.
Far away Ще започна, но то ще си ми дойде от вътре/ от само себе си/.Когато това стане ще споделя шърво с вас, нали знаете колко многфо ви обияам и се радвам, че съм между вашите редици. newsm51
За всички едно голямо гушкане и много целувки!!!
До скоро о мен и да запишете още много много минусчета smile3521

# 89
  • Мнения: 54
pepi_pepi, 1.5kg само от пуканките ли си качила ? Shocked

Общи условия

Активация на акаунт