КГБ = КЛУБ на ГОТИНИТЕ БАБИ - 2

  • 28 020
  • 291
  •   1
Отговори
# 225
  • Мнения: 7 506
Първо да кажа - свободно, отпуснете палците, че наистина трудно се пише така. После ще ви чета, щото нямам търпение да се похваля с добрите резултати - момичета, важното е,че нямам метастази. По-хубаво здраве му кажи.
Обаче, всичките рози от дегенеративен характер са налице, ама майната му. newsm44
После ще пиша пак   bouquet
  newsm10  Вярвам,че ще се справиш и с "розите".  Peace

# 226
  • СоФиЯ - ДрАгАлЕвЦи сега в Lloret de Mar (Costa Brava) - España
  • Мнения: 1 856
Еееее браво , хулиганче. Много се радвам за хубавата новина.
Арита ,това със свекито неприятно, моя свекър и той  е така , но бабата си го гледа.

# 227
  • Мнения: 4
Хулиганке искрено се радвам , за теб. newsm51 За тези добри новини ще черпиш по едно Wine Glass.

# 228
  • Мнения: 804
Хулиганке искрено се радвам , за теб. newsm51 За тези добри новини ще черпиш по едно Wine Glass.
на 02.02 няма да И се размине. това си е сериозен повод.

# 229
  • СоФиЯ - ДрАгАлЕвЦи сега в Lloret de Mar (Costa Brava) - España
  • Мнения: 1 856
Хулиганке искрено се радвам , за теб. newsm51 За тези добри новини ще черпиш по едно Wine Glass.
на 02.02 няма да И се размине. това си е сериозен повод.

А за тея дето не пият? Белким изкарам сладолед на клечка.
И в тоз ред на мисли , да подсетя и аз като бабче.


02.02.-събота в 16:00 часа на НДК (билетния център)

# 230
  • София
  • Мнения: 1 320
Е прее.ала съм се, злобо!!!   Crossing Arms

Алоууу, аз съм от фен клуба на babka_jabka и не позволявам таквоз отношение Naughty Joy Joy Joy,кво като си и няква hahaha
Иначе, мислех си че само аз и хулиганката си говорим така,ама се оказа че имало и други Hug
Честит празник бабетки   bouquet  bouquet  bouquet

А, недей така!  Twisted Evil Няк'ва рода сме и съм крачка пред теб  Mr. Green , нищо, че си и във фен клуба!!!
А за второто - лудите не са на свършване!  Crazy

Малиййй Хулиганче, наште кво се разписаха при бабите , па и заяждане усещам.


Взимаме пример, учиме се,нали и нас ни чака същото!  Sunglasses А пък ти вземи удари едно рано, като виждаш, че ме 'ядат"!!!  Whistling

# 231
  • СоФиЯ - ДрАгАлЕвЦи сега в Lloret de Mar (Costa Brava) - España
  • Мнения: 1 856
Е прее.ала съм се, злобо!!!   Crossing Arms

Алоууу, аз съм от фен клуба на babka_jabka и не позволявам таквоз отношение Naughty Joy Joy Joy,кво като си и няква hahaha
Иначе, мислех си че само аз и хулиганката си говорим така,ама се оказа че имало и други Hug
Честит празник бабетки   bouquet  bouquet  bouquet

А, недей така!  Twisted Evil Няк'ва рода сме и съм крачка пред теб  Mr. Green , нищо, че си и във фен клуба!!!
А за второто - лудите не са на свършване!  Crazy

Малиййй Хулиганче, наште кво се разписаха при бабите , па и заяждане усещам.


Взимаме пример, учиме се,нали и нас ни чака същото!  Sunglasses А пък ти вземи удари едно рано, като виждаш, че ме 'ядат"!!!  Whistling

Нали си ми щерка , все си не с едно ,а и с двете рамене напред.
То с луди мамки , кви да са децата.....още по-луди.

® и Viki i mama - примирие.

# 232
  • СоФиЯ - ДрАгАлЕвЦи сега в Lloret de Mar (Costa Brava) - España
  • Мнения: 1 856
Айде лека и мека нощ от мен!        Приятни сънища изпълнени с много емоции.
До утре сабахлем на кИфенце.

# 233
  • Мнения: 7 506
                             Добро ютро и от мен.Този път май аз съм най-ранобудната на компа. Mr. Green Ран го изпратих с мама и тате на ДГ и сега искам по-бързо да минава времето и бабка да отиде на работа да си го вземе при нея. Laughing А деди днес е дежурен с Неда.
  А сега да пийнем от кафенцето на Бабка Жабка  Laughing

                           

# 234
  • Мнения: 4
Добро утро момичета. Изпихте ли си кафенцето? Жалко че няма да пием от винцето, на Хулиганка.

Бабчета помислете не срещата и за нас, бабите от далеко. Па вземете и пийте по едно newsm24 за нас.

Лек ден на всички.  bouquet



# 235
  • Пловдив
  • Мнения: 614
Добро утро момичета!  Слънчев   Nature Sunny и успешен ден и от мен.

# 236
  • СоФиЯ - ДрАгАлЕвЦи сега в Lloret de Mar (Costa Brava) - España
  • Мнения: 1 856
Добро Утро за мен , а за някои Добър Ден (кой кога се е събудил).
Днес пак имам задачки и чак довечера ща се включа.
Диде ма хареса ти кафето, нали?
Какъв сняг вее навън , ужас. Лек и усмихнат снежен ден.

# 237
  • Мнения: 7 506
Бабчета помислете не срещата и за нас, бабите от далеко. Па вземете и пийте по едно newsm24 за нас.
moni4ka , то като чета сме едни пиячки,просто не е истина  Laughing. Особено , ако аз трябва да пия  Mr. Green и безалкохолно не пия даже. За вас обаче може да се пробвам с едно уиски. Laughing Ама общо и за мен и за вас , че за две   Mr. Green дума не може да става.
Какъв сняг вее навън , ужас. Лек и усмихнат снежен ден. [/i][/b][/color]
Не го искам този сняг.Предпочитам лек и усмихнат слънчев ден. Peace

# 238
  • Мнения: 814
 smile3525 Здровийтееееееее! Моят поздрав май ще бъде за Добър ден!
Пия сутрешното кафе и ми е сладко да го споделя с вас Flutter.
Хулиганче, щастлива съм за теб! Все така радостни да бъдат новините, които споделяш:hug:!
Багодаря ви за съпричастността  за свекъра ми! Ще го пооправим, ама трябва време!
Разбирам всички, които имат възрастни родители. Моите също са на 160 км. от мен Sad. Баща ми, на 83 години,  направи инфаркт преди 5-6 месеца,  но за последните три години какво ли не му се случи - простреляха го на лов, та едва оживя, на следващата година го оперираха от херния, миналата - инфаркта и всичките грижи паднаха върху раменете на мама, която е най-зле от тримата ни родители и върху сестра ми, която живее при тях. А аз се чуствам виновна и безпомощна заради отдалечеността им и заради това, че повече тичам до София да помагам на дъщерята.  Но се моля да са живи, пък колкото мога помагам.
Хайде, от мен хубав ден и много радости с малките съкровища и грижите по тях!

# 239
  • София
  • Мнения: 5 074
Ейййй, готини баби , къде сте цял ден  newsm78
Аз се мотам сутрин по болници, следобяд на работа, та затуй ме няма.
Снощи майка ми направи  криза, та малко ме притесни, но нещата са под контрол.
Айде, кой ще почерпи водчица, винце  Laughing

Общи условия

Активация на акаунт