КГБ = КЛУБ на ГОТИНИТЕ БАБИ - 2

  • 28 023
  • 291
  •   1
Отговори
# 210
  • СоФиЯ - ДрАгАлЕвЦи сега в Lloret de Mar (Costa Brava) - España
  • Мнения: 1 856
Малиййй Хулиганче, наште кво се разписаха при бабите , па и заяждане усещам.
За утре стискам палци и аз.

Лоли горе главата мила , моля се за баба ти.

# 211
  • Пловдив
  • Мнения: 614
Жабче-много хубави снимки бе мила як купон сте си врътнали на срещата. newsm10

# 212
  • София
  • Мнения: 5 074
 Ти какво ще кажеш за майките им, аааа Joy Joy Joy
 Визирам жабчето.
 Ама лошо няма, добри майки, добри деца, да са ни живи и здрави  bouquet
За тати няма да говорим, те са прекрасни newsm78

# 213
  • СоФиЯ - ДрАгАлЕвЦи сега в Lloret de Mar (Costa Brava) - España
  • Мнения: 1 856
Майки/баби диви и щастливи , на щерки/внуци палави и закачливи.

А на сбирката изкарахме супер и чакам нашата среща.
А татковците са го закъсали с луди семейства.

А ® и фенката  голем шпионаж ни удрят.

Последна редакция: пн, 21 яну 2008, 23:14 от babka_jabka

# 214
  • Пловдив
  • Мнения: 614
Добро да ви е утрото бабчета ,а денят ви прекрасен. morning sun

# 215
  • Мнения: 804
Ти пък, чак извинявай. Нали затова си пишем, да споделяме, да разискваме, пък може и някой ден да се поскараме, ако ни се разминават мненията hahaha
Ей, момиченца !!!
Утре нали ще ми стискате палци пак, а  newsm78
Ще бъде важното изследване, за което ви писах, че ме притеснява. Знаете, че не съм от плашливите, но едно дружно стискане на палци няма да ми е излишно.
Малеее, ти пък нито една грешка не направи, а уж едва виждала буквите  Joy Joy Joy
Да бе,спокойно си могат и без нас, ама нали така е по-лесно
Хулиганче дано всичко е наред. Стискам палци и мисля за теб.

# 216
  • София
  • Мнения: 1 529
 newsm10 Хулиганче  стискам палци и на краката.

# 217
  • Мнения: 814
Хулиганче, стискам всички палци наред - всичко ще бъде добре  Peace!
 Loli, моля се за баба ти, знай - винаги има надежда! И стават чудеса, не само по Коледа!
Бабчета, слънчев и хубав ден !
А аз от неделя съм afwitch, но за това по-късно....

# 218
  • СоФиЯ - ДрАгАлЕвЦи сега в Lloret de Mar (Costa Brava) - España
  • Мнения: 1 856
Добро утро.

Днес извесно време ще съм без компа , че ще преинсталирвам програмата , но ще ви следя от компа на щерка ми ® .
Хулиганке - ветеранке , в очакване съм на добри новини.

Лек , усмихнат и слънчев  ден, бабетки-кокетки.


 
А аз от неделя съм afwitch, но за това по-късно....

P.S. А немой с лошо де, не яхай метлата.

Последна редакция: вт, 22 яну 2008, 10:09 от babka_jabka

# 219
  • Пловдив
  • Мнения: 614
 newsm10 smile3521

Последна редакция: вт, 22 яну 2008, 13:26 от zi4e57

# 220
  • Мнения: 814
P.S. А немой с лошо де, не яхай метлата.


Ох, яхнала съм я тази метла и не по своя воля, просто ме метнаха на нея!
В неделя съпругът ми заварил свекърът ми, който не живее с нас, паднал в коридора на къщата. Слава Богу, нищо не е счупил, но докато отида да  видя  ситуацията, без душа останах. А доктор в неделя да се появи - това се оказа осмото чудо! Сега съпругът ми ходи сутрин и вечер при него, аз препускам на обяд, за да му даваме илачите, да му сложим да се нахрани и проследим какво е изял, защото не иска да яде нищо, въпреки че през ден нося нови манджи и изхвърлям неизядените. Не иска и в болница да влезе! Който има възрастни родители знае, че по-лесно може да убеди малко дете, отколкото 86-годишен човек за каквото и да е. Та такава е ситуацията при мен! За това и съм я яхнала тази метла. Ама май я яхам от 4 години, откакто почина свекърва ми  newsm12.

# 221
  • Мнения: 7 507
                              Здравейте , бабчета-жабчета !
                              Хулиганче,чакаме добри вести от теб, че много трудно се пише със стиснате палци. Laughing
                              Arita , слизай от метлата , че не помага.Аз ,  ако за тези причини се метвам на метла трябва постоянно да си седя там. Mr. Green Двама са ми на главата и двамата не чуват и не слушат.А третият /свекъра/ е на 160 км и не ще да дойде в София и това си е.Като чуя телефон и замръзвам.То добре,че не ти се случва това ,което ти мислят най-близките.Нямам избор - майка е с инсулт парализирана от 1 година,татко с прекаран инфаркт,а свекъра - с болно сърце и всички са на почтена възраст.Дано са живи и да се крепят,че не искам да мисля даже.
                              Бабче жабче,най сетне успях да ви видя на снимките от срещите.Супер сте. Peace
                 
                           

# 222
  • София
  • Мнения: 5 074
Първо да кажа - свободно, отпуснете палците, че наистина трудно се пише така. После ще ви чета, щото нямам търпение да се похваля с добрите резултати - момичета, важното е,че нямам метастази. По-хубаво здраве му кажи.
Обаче, всичките рози от дегенеративен характер са налице, ама майната му. newsm44
После ще пиша пак   bouquet

# 223
  • Мнения: 804
Първо да кажа - свободно, отпуснете палците, че наистина трудно се пише така. После ще ви чета, щото нямам търпение да се похваля с добрите резултати - момичета, важното е,че нямам метастази. По-хубаво здраве му кажи.
Обаче, всичките рози от дегенеративен характер са налице, ама майната му. newsm44
После ще пиша пак   bouquet
Хулиганче, това е наистина прекрасна новина. От това по-добра вест няма.
 Hug   bouquet

# 224
  • Пловдив
  • Мнения: 614
Хулиганче-искренно се радвам за теб.Жива и здрава бъди. smile3525

За родителите и аз да ви се оплача .Баща ми е на легло от една година получи масивен инсулт и не можа да се раздвижи .Побърква  всички  не дава да го пипне някой друг и горката ми майчица дано да го изтърпи ,че явно и склерозата го лепна псува,вика,бие които иска нещо да му помогне ужас положение.Тъй че почти всички сме се събрали горе долу в едно полужение .
Аз поне нямам свекър и свекърва рано ги пребра господ.Иначе и аз щях да се кандидатирам за метлата. Joy

Общи условия

Активация на акаунт