18-годишното ви АЗ щеше ли да хареса това, което сте в момента?

  • 8 079
  • 191
  •   1
Отговори
# 135
  • Мнения: 2 282
Странно нещо, през последната седмица на 2 пъти водих подобен разгововр...
18 годишното ми аз беше много по-старо от 33 годишното. И със сигурност би гледало леко презрително женицата, подскачаща с децата и пееща по улиците, без да и пука за околните. А да ходя без грим, да спортувам и да търся пътя си? Непростимо! Щеше да му допадне типично телешката страна на живота ми - стабилност, семейство, професия, кулинария.
Дааа, определено 18годишното е доста по-скучно, с по-малко приятели и по-малко интереси. Но пък иначе не виждам особени разлики - всичко си беше заложено. Просто... сега наистина се радвам на живота.

Последна редакция: пт, 11 яну 2008, 22:26 от Сребърен облак

# 136
  • Мнения: 1 413
18-годишното имаше лекота, веселие и амбиция, днешното ми аз е много по-красиво, с пълна душа, умее да се забавлява...само енергия има малко по-малко. Би го харесало, да.

# 137
  • Мнения: 7 474
Не съм се променила особено, само няколкото кила в повече не биха ми харесали Mr. Green

# 138
  • Мнения: 7 132
Странно нещо, през последната седмица на 2 пъти водих подобен разгововр...
18 годишното ми аз беше много по-старо от 33 годишното. И със сигурност би гледало леко презрително женицата, подскачаща с децата и пееща по улиците, без да и пука за околните. А да ходя без грим, да спортувам и да търся пътя си? Непростимо! Щеше да му допадне типично телешката страна на живота ми - стабилност, семейство, професия, кулинария.
Дааа, определено 18годишното е доста по-скучно, с по-малко приятели и по-малко интереси. Но пък иначе не виждам особени разлики - всичко си беше заложено. Просто... сега наистина се радвам на живота.

Peace Е това съм аз, с няколко изключеиня в кулинарните желания  Laughing

# 139
  • Мнения: 6 167
Моето ще е разочаровано, че не съм отслабнала и нямам  деца.
Ще е щастливо, че съм работила интересни неща, срещнала съм се с хиляди интересни хора, пътувала съм много и съм намерила любовта.

# 140
  • София
  • Мнения: 2 271
Моето 18 годишно Аз още е  живо в мен. В момента се бори с 27-годишното ми аз и в главата ми е голяма война...
Имам чувството, че никога няма да се харесат.

# 141
  • Мнения: 2 716
Мисля, че да. Даже си мисля, че щеше да се гордее с мен  Blush

# 142
  • UK
  • Мнения: 3 959
18 годишното ми Аз все още е в мен, не е имало много време да се изнесе, просто.

# 143
  • С най- страхотния човек
  • Мнения: 182
ООООООООООООО ДА

# 144
  • Мнения: 1 278
А, тя беше много амбициозна и искаше да е на 40. Едва ли щеше да ме забележи. След 10 години ще изровя темата, за да ви кажа какво е станало на срещата.   

П.П.: Заглавието на темата е формулирано много готино, а BirdsFlu и КЛОНКА - силно ме развеселихте. bouquet 

Последна редакция: нд, 13 яну 2008, 00:53 от Demetra

# 145
  • Мнения: 397
Да! Определено би ме харесало!

# 146
  • Мнения: 46
18 годишното ми аз просто нямаше да повярва!не че е  отговор на вапроса де !ноо аз със сигурност не харесвам 18 годишното си аз !апак на 40 може да мисля така и за 25 годишното си аз  newsm78! Laughing

# 147
  • Мнения: 2 161
Изобщо не ми пука дали ще ме хареса или няма.Аз я търпях 18 години,сега е моят ред да се вихря.

# 148
  • Мнения: 1 400
Мисля че би одобрило някои неща, а други - не. Но определено ще са първи приятелки Grinning По-дъртото ми Аз би помогнало на 18 годишното ми Аз да предотврати някои си грешки или поне да не са толкова големи. По-младото ми аз би помогнало на по-дъртото такова да осъществи някоя заветна щуротия Mr. Green

# 149
  • С най- страхотния човек
  • Мнения: 182
 newsm78 Ами мисля си че да,някои неща може би не,но всичко неможе да е ОК пък и аз още се чувствам като на 18

Общи условия

Активация на акаунт