Комплект УИЛТЪН за правене на захарни цветя и фигурки

  • 15 731
  • 49
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 2 774
Благодаря ти blueeye®   bouquet
Така като гледам добро е .....дори и да не се справя с изкусни цветя,винаги могат да се ползват формичките и за курабиики,за изрязване на саламчета или кашкавал  Joy А гъбата (онова розовото там в десния ъгъл) за какво се ползва?
Мерси от сега за отговора  Hug(да не разводня съвсем темата на ina.gg )

# 16
  • Мнения: 92
А този комплект има ли го на сайта на Wilton, че нещо не можах да го открия там. Как точно се казва?

# 17
  • у дома
  • Мнения: 1 581
ето това са сайтове на уилтън, канадски и английски, където се вижда комплекта:

http://www.goldaskitchen.com/merchant.ihtml?id=49&pid=2057&step=4

http://www.cakedecoration.co.uk/merchant.ihtml?pid=7784&last … tid=74&step=4


а това е книжката онлайн за правене на цветя с комплекта на уилтън, вижда се визуално за какво точно служи гъбата:  http://store4.data.bg/luckybg/Taneto/Flowers.pdf

а в първия пост на темичката за торти има още интересни неща за правене на цветя, фигурки, линкове, рецепти и прочие
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=256363.msg6126363#msg6126363

 Hug  bouquet

# 18
не съм регистрирана тук, но бих искала да си поръчам комплека на Уилтън. може ли да стане по някакъв начин  и как. Аз съм от Пловдив.

# 19
  • Балчик
  • Мнения: 9 220
Да използвам темата вместо запис - да благодаря на на Фъстъчка, защото и аз и поръчах 2 комплекта, за мен и сестра ми lina6.3. Още не са пристигнали, но ние не сме в София, така че куриерите мисля в понеделник ще ме потърсят, за да ми ги предадът. Надявам се Фъстъчка  да ми изпълни и други заявки, че много неща ми харесват от Уилтън.
За Фъстъчка-   bouquet  bouquet  bouquet

Последна редакция: сб, 08 мар 2008, 12:46 от Джемма

# 20
  • Варна
  • Мнения: 966
запис да следя темата, че е много интересна  Hug

  bouquet за фъстъчка и от мен.

# 21
  • Мнения: 92
Ако поръчвате и други неща на Уилтън бих искала и аз да се включа. Тъкмо се сдобих с този за цветята.

# 22
  • Мнения: 98
И аз се сдобих с такъв комплект.Само незнам тези белите пластмасови неща дето изглеждат като закачалки за какво служат.Ако някой ми обясни ще съм благодарна! Embarassed

# 23
  • Пловдив
  • Мнения: 3 325
И аз се сдобих с такъв комплект.Само незнам тези белите пластмасови неща дето изглеждат като закачалки за какво служат.Ако някой ми обясни ще съм благодарна! Embarassed
Сглобяват се и служат за поставка на книгата  Wink

# 24
  • Балчик
  • Мнения: 9 220
О, браво на куриерите- не се наложи да чакам до понеделник, току що си получихме двата комплекта със сестра ми. Heart Eyes

# 25
  • Мнения: 98
Пепи,много благодаря за отговора.Уф,че съм..... Embarassed

# 26
  • Мнения: 92
Аз доколкто разбрах на тези бели поставки се слага жълтата дъска. Под прозрачния горен лист се слагат някакви worksheets и така се учиш като повтаряш картинките отгоре. Ето го описанието на английски, че не можах да обясня съвсем добре


Цитат
Practice Board Set

The practice board itself is a vinyl covered piece of cardboard with a clear overlay. The overlay lifts up, enabling the decorator to put a practice sheet underneath. The sheets have pictures of the various decorations we learned to create. My job as a student was to pipe icing onto the practice board overlay, right on top of the full sized pictures on the sheet, trying to copy them perfectly. For example, if there was a row of stars, I'd make a row of stars, right on top of the picture of the row of stars. If I did it correctly, my stars would look exactly like the pictured stars.

Последна редакция: нд, 09 мар 2008, 20:46 от velimira

# 27
  • Мнения: 729
И аз отдавна се каня да си поръчам този комплект и може да се възползвам от услугите на Фъстъчка!  bouquet
А за да не се разводнява другата тема прекалено много с подробности за комплекта Уилтън, мисля, че все пак е хубаво да я има и тази, в която ясно да се вижда кой детайл с точно коя формичка е правен. Така ще се разкрият пълните възможности на комплекта!
 Peace
 Hug

# 28
  • Пловдив
  • Мнения: 74
И аз много  искам да си поръчам комплекта на Уйлтън. Много ли ще е неудобно да пиша на лични на Фъстъчка? От предни постове разбрах, че тя посредничи за поръчката

# 29
  • Мнения: 855
Аз преди време писах на Фъстъчка, може би като се съберат повече хора тя ще пише и тук  Rolling Eyes
Аз все още го искам, не съм се отказала  Peace

Общи условия

Активация на акаунт