Обърната матка?

  • 12 171
  • 63
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 421
Обърнатата матка не е проблем. Аз съм с такава, а имам 2 бременности. При първата бременност спермограмата ни беше с 30% подвижност. Сега при втората бременност спермограмата беше с лоша морфология, но ние напук даже близнаци ги докарахме. Никога не съм слагала възглавници, просто си лежах по корем 10 - 15 мин.
За болките - и при мен ги има и най-благоприятната поза за мен е "попови лъжички", т.е. лице в гръб.

# 61
  • Мнения: 606
И аз съм с обърната матка. При мен стана, но малко повечко почаках- 5 години, но сега имам една прекрасна дъщеря. Hug

# 62
  • Мнения: 13
И аз съм с обърната матка,която разбрах чее такава след като забременях(но за жалост правих аборт,защото не можех точно този момент да родя,а и мъжа се оказа несериозник) Но забременях в поза аз отгоре което е странно,защото и аз съм чувала,че жени с обърнати матки трябва да практикуват кучешката поза! Така че спокойно можеш да забременееш аз хванах първия път в който не се пазихме  Simple Smile

# 63
  • T"A
  • Мнения: 2 515
Искам да попитам тези, които са с обърната матка - това повлиява ли позицията на маточната шийка?
Някоя от вас да е следила позиция, твърдост и отвореност на шийката?

Аз съм с обърната матка, не успявам да засека промените и се чудех на какво се дължи това  Thinking

Общи условия

Активация на акаунт