Моят мъж ми призна, че е смъркал кока

  • 12 646
  • 200
  •   1
Отговори
# 180
  • Мнения: 756
ще го ошамаря , доколкото мога Shocked Shocked #2gunfireтой сигурно нищо няма да ми направи щото е възпитан и ще извикам полицията да се разправя с него ....дали ще успея да го ашамаря както трябва , а иначе ако решим давамата да смъркаме супер ......но само да не усетя , че му става навик.....много ще се ядосам  #2gunfire #2gunfireи да ходи в затвора или ареста и ако трябва булка да го правят , да види той за какво става въпрос....как така ще смърка , а за детето мисли ли ..... #Cussing out

# 181
  • Мнения: 756
аз като прочетох какво е писала КЛОНКА -тя наистина е права , Shocked този господин май шмърка редовно , защото наистина новаците не могат да го опишат особено точно....това си е проблем

# 182
  • Мнения: 94
домързя ме да изчета всичко обаче не виждам какво толкова е станало?защо да не пробва човека?аз също съм опитвала навремето,просто защото исках да знам какво  пък е това дрога и какво толкова получават от нея?пуших първо разни цигари,които смърдяха ужасно,пробвах и друго-просто от любопитство,е не се пристрастих.не виждам как това нещо би решило проблемите ми-каквито и да са те.понякога любопитството надделява и приеми че и при твоя мъж може би е това просто любопитство.

# 183
  • София
  • Мнения: 8 348
сетих се що не чета тук

Клонка, може да е казал заучена фраза човека. По филмите така го описват. Ама си мнителнаааааа.

А аз ако е моя ще си го дебна и ще му заничам в носа начесто. Ама и ще гледам да не се паникьсвам излишно.

# 184
  • Мнения: 157
Всичко идва от средата.Аз не съм опитвала,няма и да опитам/освен на сила/.
Моля се детето ми никога да няма нищо общо с такива неща,Молете се и вие.
Много пъти съм се втрещявала от теми или мнения в този форум,но мненията ви тук в подкрепа на наркотиците са меко казано идиотски!
Българското законодателство забранява ползването,пренасянето или разпространението на наркотични вещества!
Към авторката:съчувствам ти,не му позволявай да съсипе живота на теб и детето ти.

# 185
  • Мнения: 146
От 2 дни ми тежи едно кофти чувство, затова искам споделя с вас и да чуя вашите мнения.
Такаааа...Новогодишната нощ празнувахме в заведението, където моят мъж е управител. На купона дойдоха и неговите колеги, които са на по 20-25 години. Всичко беше ок, ядене, пиене...по едно време моето мъж изчезна за около десетина минути заедно с трима от колегите. И понеже знаех,че двама от тях смъркат кока, мъничко се усъмних дали и пияната глава на мъжа ми няма да се изкуши... та когато след 10 минути се появиха, направо го попитах- смърка ли с тях? Той отрече. Но аз бях сигурна, че ме излъга, но си замълчах. Едва онзи ден вечерта ми призна, че е взел една доза. Не мога да ви опиша какво изпитах - разочарование ли, яд ли, и до сега незнам какво е, но е гадно чувство.
Това му е за първи път, абсолютно сигурна съм. Но ме ядоса, че вместо да им зашлеви по един шамар на тези ...да не казвам какви, че ми идва нецензурна дума на езика, той , 35 годишния мъж се подвел по акъла им. Цяла вечер съм плакала. А той ми вика -"И какво толкова е станало? Просто ми подейства тонизиращо..нищо друго не усетих........." Някак си не мога да му простя  факта, че тогава ме излъга, и това , че го е направил зад гърба ми, само на няколко метра от мен - в тоалетните на заведението. Тъпо е.
Вие как бихте реагирали? Бихте ли се разочаровали?
И като се замисля - Как ще опазя сина си след време?
предполагам е било голям щок за теб,може би и аз бих се спекла доста Rolling Eyes
но и аз не мисля че тепърва ще тръгне да става зависим от кокаина(което е мнооого трудно)
  bouquet

# 186
  • В Сънландия
  • Мнения: 1 445
Ако е било веднъж и само веднъж какъв е проблемът?
Голяма работа - то пък чудният ефект на коката - вдига те за 20 - 25 минути и после си си пак същият.
Не се притеснявайте толкова много!
Има къде, къде по - страшни неща от едно шмъркане

# 187
  • Мнения: 329
Едно сигурно нещо за пристрастените към наркотиците,че спират да се хранят нормално.А и ако все за нещо му трябват пари (пари винаги трябват,но за странни неща).Коката е за богатите хора,а хероина е за по-бедни.

# 188
  • Мнения: 957
Според мен си реагирала по този начин по които и аз бих. Определено ти съчувствам. Моя приятел постоянно говори за наркотиците и направо това ме побърква..Определено нито съм с някакво соц мислене нито нищо, но определено не одобрявам дори и пробването. Предпочитам с тези 100лв. да си купя някоя дрешка или някъде на почивка и да си изкарам страхотно, отколкото да ползвам тези боклуци. Те просто не са забранени ей така, защото на правителството или някой друг така му изнася. Твърдо съм против. Имам наблюдения на такива хора и бройката не е малка около 20 човека..Определено не искам нито аз нито някои близък да е като тях. 
Трябва доста сериозно да си поговорите, кажи му ,че по този начин те наранява и те плаши.Аз мисля ,че за тези неща си трябва диалог, а не само да те мучи мисълта.

# 189
  • Мнения: 757
Голяма работа като е смъркал кока,по - скоро бих се обидила че не ме е викнал да смъркаме заедно.
Peaceи аз така мисля Joy
понякога жените много драматизират и после защо мажете ги лъжат,ми нека ви лъжат като след това излеете един вагон лай...на върху главите им.

# 190
  • Мнения: 2 032
Ах, каква веселба пада на чужд гръб.
Не било голяма работа при това, че мъжът употребява кока, особено ако твърдял, че било (засега) само веднъж.
Не било пристрастяващо, пък допълват други.
Имало по-страшни неща.
Ах, ама защо не ме черпи и мен, въздъхват неудоволетворените нарко-ползвателки.

Патици.

# 191
  • София
  • Мнения: 38 674
Големи бели птици, които направиха цяла тема за една линия кока.
Къде е Татиииии?

П.Ц. Ако не сте забелязали темата е за Нова Година, а по улицата вече се продават мартенички.
Демек - даже не е актуална.

# 192
  • северно море
  • Мнения: 321
Пиша по темата,защото сестрата на моя прятел е пристрастена към коката.Свидетел съм в монта как животът и се проваля.
Тя е на 32 год. с много добра работа,но ''благодарение'' на коката я изгуби.Една година година ьоди на терапия,ефекта трае само 2-3 седмици и после пак отна4ало.Споделям това,защото самото мими4е не е малко,и тя запо4на само един път,после веднъж в семицата,после всеки уикенд,докато не стига до пълно пристрастяване.

# 193
  • В Сънландия
  • Мнения: 1 445
Ах, каква веселба пада на чужд гръб.
Не било голяма работа при това, че мъжът употребява кока, особено ако твърдял, че било (засега) само веднъж.
Не било пристрастяващо, пък допълват други.
Имало по-страшни неща.
Ах, ама защо не ме черпи и мен, въздъхват неудоволетворените нарко-ползвателки.

Патици.
Май Вие драматизирате повече от необходимото!Въобще знаете ли, какво е коката TiredГрубо казано ама това е най - чистата дрога.И още по - грубо казано, за да се пристрастиш, трябва да имаш много сериозни доходи, защото грам струва към 120лв.Я да видим как със заплата 700,800,900,1000лв. ще можете да си позволите, че и да се пристрастите към коката Tired, която при това "вдига"(трае и ефекта") към 20 - 30 минути и после ако искаш още да "вдигаш" трябва още да шмъркаш Tired
А че има по - страшни неща има да!Лесно достъпният и евтин хероин е много по опасен от трудно достъпната и скъпа кока.Към хероин например се закачаш за средно 7 - 14 дни, а към така опасната кока може и 3 - 4 месеца да си шмъркаш и пак да не се закачиш.Та тук сте права де - има много по опасни неща!
Пиша по темата,защото сестрата на моя прятел е пристрастена към коката.Свидетел съм в монта как животът и се проваля.
Тя е на 32 год. с много добра работа,но ''благодарение'' на коката я изгуби.Една година година ьоди на терапия,ефекта трае само 2-3 седмици и после пак отна4ало.Споделям това,защото самото мими4е не е малко,и тя запо4на само един път,после веднъж в семицата,после всеки уикенд,докато не стига до пълно пристрастяване.
А това, което сте написала е пълна измишльотина!Ефект от лечение - една седмица, две седмици Joy след лечение една година Joy Браво!Кой Ви излъга, че лечение от наркотици продължава само една година?И с какви доходи трябва да е споменатата приятелка, че да се пристрасти към коката?Охоооооооо май тук си говорим за жената на президента, а?Или някой от шоу бизнеса!
Я спрете да плашите жената!След някоя и друга страница, ще и кажете, че като е пробвал мъжа и кока и вече е нелечимо болен и трябва да постъпи в комуна в Испания, защото и проваля живота и защото за нищо не става.
Глупости на търкалета!
Поне прочетете малко преди да си изказвате безумните измислици Tired

# 194
  • Мнения: 2 032
Bloodywhite, нямам особена нужда да чета, две от най-добрите ми приятелки работят с наркомани. От много преди ти да си станала пълнолетна. Знам много добре какво е кока, както знам какво е крак-кокейн.

А, и не съм забелязала липсата на пари да е спряла някой наркоман, нека да не мерим нещата с нашия аршин.

Общи условия

Активация на акаунт