Отбор сме голям при чичко Дюкан - 62 тема

  • 24 400
  • 614
  •   1
Отговори
# 60
  • България
  • Мнения: 166
момичета нещо не ми върви водата какво да правя през 5 м. съм в .......

# 61
  • Мнения: 1 890
Криси, Лорекса, добре дошли.
Лорекса, много аналогично ми е с анорекса , особено като ти видях снимката. 47 кг. са ти много малко, сега изглеждаш добре, до 50 ще е идеално, но 47 ? Успех!
Криси, с водата.......давиш се до 1,5 л. и това е, няма друг начин , иначе не сваляш.

# 62
  • Мнения: 819
 Аз пък, си изядох всичкия крем без карамел.Но поне се успокоявам,че е режимен.Цял ден от него хапвам+ 1 пилешка пържола.Изпих вече два литра вода,като не смятам и трите огромни кафета и ми е едно щастливооо. JoyСамо дето децата ме изкарах от релси ,ама....айде от мен да мине.За довечера мисля да си задуша пилешки дробчета с домати и лук.Да питам-може ли малко червено вино да им сложа,докато ги задушавам?Надявам се,че няма да пречи на режима,защото алкохола се изпарява. newsm78А може и малко гъбки да добавя.Хммм...Дали няма да стане голям бъркоч?Пробвали ли сте?  chef newsm78

# 63
  • Мнения: 2 331
Защо не прескочиш виното?За всеки случай.Лукът и доматите са достатъчно ароматни.Гъби не съм слагала, но мисля, че става. Peace

# 64
  • Мнения: 365
момичета нещо не ми върви водата какво да правя през 5 м. съм в .......
Никакви компромиси с водата. Задължително изпивай поне 1.5 л. А относно посещенията в 00 - аз през втората и третата нощ на ударната фаза почти не съм лягала.

# 65
  • София
  • Мнения: 2 245
Фоли!  Hug Heart Eyes Hug

Много ми се доспа момичета... и съм гладна като слон... днес съм само на триците и саламче сутринта + 3 кИфтета и 1 домат на обед... довечера мисля да си забъркам оргомен омлет със малко кашкавал!   chef

Даниа!  Hug

# 66
  • Мнения: 1 599
Абе стига сте писали, нямате изчитане. Мъж ще ме натири вече заедно с компа  Laughing

# 67
  • Мнения: 365
Мише, и на теб Hug

# 68
  • София
  • Мнения: 2 613
Лека вечер, момичета-  bouquet
Утре ще ви видя как сте и ще прекарам част от деня си с вас-  bouquet
Обичам ви, без вас нямаше да успея- Hug

# 69
# 70
  • Мнения: 745
Направих си крема с пресно мляко и яйца на котлона, но ми се пресече, макар, че бърках ли бърках, ама Вещи позна пак си го излапах. Rolling Eyes

# 71
  • Мнения: 214
Здравейте на всички. От вчера и аз съм към Вашят отбор. Имам обаче няколко въпроса но които ако може някои да ми отговори.Колко врема да съм на първата фаза като имам за сваляне около 15 кг? Може ли да пия диетична кока кола? Може ли да не взимам овесени трици , защото не мога да си намеря? Много мерси на всички

# 72
 #Cussing out Момичета, аз май неуспявам с диетата. Не съм стъпвала на кантара, но не усещам да съм смъкнала. #Cussing out Днес ми е 4ти ден... Всички около мен си похопват, а аз имам ужасно желание за сладко.  Тия дни ще се хвана пак да прочета книгата. За съжаление не успявам да следя стриктно и форума ...  Embarassed  Книгата много надъхва и си бях казала че постоянно ще я препрочитам, така и ще направя.  МОЛЯ ВИ НЕ СЕ ПРЕДАВАЙТЕ И ПРОДЪЛЖАВАЙТЕ, вашите постижения са големи. Обещавам и аз да успея да се присъединя към вас!  Blush

# 73
  • Мнения: 162
Slatka,не се безпокой,резултати ще има.Аз съм абсолютно режимна едва 2-ри ден,но този път съм решена-никакво отказване,докато не постигна желания резултат.С теб съм Hug Не прави като мен грешката да се поддадеш на моментно изкушение и после да започваш отначало. Смело напред,не си сама Simple Smile

# 74
  • Мнения: 365
Здравейте на всички. От вчера и аз съм към Вашят отбор. Имам обаче няколко въпроса но които ако може някои да ми отговори.Колко врема да съм на първата фаза като имам за сваляне около 15 кг? Може ли да пия диетична кока кола? Може ли да не взимам овесени трици , защото не мога да си намеря? Много мерси на всички
Направи от 5-7 дни. От моя опит и впечатленията ми от моите около 15 познати, които започнаха след мен виждам, че за сваляне на 15-20 кг на дамите до 40г. им стигат и 5 дни , а над тази възраст добър ефект имат 7 дни. Аз също в началото нямах трици ,но след като ги включих разбрах огромната им полза затова непременно ги употрябавай - има на пазара Римска стена павилион №28. Успех!

Общи условия

Активация на акаунт