За нещата ,които могат да разклатят една връзка.

  • 4 589
  • 83
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 1 254
Аз моя отговор съм го намерила,интересуваше ме по-принцип,защото все си мисля,че съм много толерантна в отношенията ни,но може би точно това е ключа за щастието ни.Интересува ме като цяло мнението на хората,какво мислите.Вярно че че си е индивидуално за всеки,но ми се искаше да видя и други гледни точки  bouquet
щом сте щастливи, идеално. Но щом си започнала да се замисляш, явно нещо в отношенията ви прекрачва прага на твоята толерантност. Не мисля, че нашите многобройни, и сигурна съм , различни мнения ще ти помогнат

Лично за мен-изневяра, неуважение, незаинтересованост към мен и детето ни, изчерпване на връзката. Но нашата връзка се базира на откритост -казваме си в очите всичко което мислим и ни дразни в другия
Ако един ден се събудя и преценя, че плюсовете да остана с него са по-малко от минусите, край Simple Smile

# 16
# 17
  • Мнения: 3 423
Нека поотраснат децата,
пък тогава ще му мислим.

# 18
  • Мнения: 2 254
Кое не разбра,ще обясня веднага,но нали съм си русо та бавно схващам newsm78
Пишеш,че сте минали през лъжи и изневери.А после ни казваш,че за неуважение и лъжи би зарязала.Нещо като да си противоречиш...и не,не ми обяснявай.То си е твоя работа,кога и дали ще прекратяваш връзката.Исках само да отбележа.

# 19
  • Мнения: 1 038

Замислих се върху това предимно,защото гледам какво става около мен,чета във форума,разделят се хора ,за които съм мислила,че всичко е наред между тях.Но пък познавам и други хора ,които в името на семейството са готови на всичко.

# 20
  • Мнения: 1 038
Кое не разбра,ще обясня веднага,но нали съм си русо та бавно схващам newsm78
Пишеш,че сте минали през лъжи и изневери.А после ни казваш,че за неуважение и лъжи би зарязала.Нещо като да си противоречиш...и не,не ми обяснявай.То си е твоя работа,кога и дали ще прекратяваш връзката.Исках само да отбележа.
Ще обясня разбира се.Имах предвид,че в една връзка няма как всичко да е гладко и без тези неща.Говоря за неуважението като цяло,когато се прибира вкъщи и се държи грубо,когато си мислят примерно,че всичко им е позволено и могат да си правят,каквото си искат.А за лъжата....ами зависи от лъжата,ако разбера ,че има връзка от дълго време примерно,такова нещо прощава ли се,не мисля.Поне не смятам,че бих направила компромис със себе си в един такъв случай!

# 21
  • Мнения: 227
Няма правила на играта.Брака може да е идеален,но ИЗВЕДНЪЖ тя ЧУВА,че той като се храни,скърца със зъби.Хъркането не е това,което беше-абе сега повече хърка.Той вижда,че тя малко по малко заприлчва на леля...И защо чорапите му са навсякъде...преди сякаш ги нямаше(имаше ги Laughing),сега вече ги е видяла....

Та такива ми ти работи! Tired

# 22
  • София
  • Мнения: 2 840
....ако разбера ,че има връзка от дълго време примерно,такова нещо прощава ли се,не мисля.

Ама, моля, то в този случай за какво "разклащане" и за каква "връзка" иде реч?
Ни се клати, ни е връзка.

# 23
  • Мнения: 3 622
Изневяра, психически или физически тормоз

# 24
  • Мнения: 5 577
Неуважение към жената, като човек и жена.

Най-много разклаща скучният секс, според мен.

# 25
  • Мнения: 17 407
Всъщност май Верги е права. ОСтаналите неща, дето сте изброили направо я срутват връзката Mr. Green

# 26
  • Мнения: 516
Връзките се разпадат обикновено заради мълчанието. Когата спрете да си говорите, сте се загубили. Всичко друго, с изключение на боя, може да се реши чрез интелигентен разговор.

# 27
  • Мнения: 6 993
Може би системно удряне, алкохолизъм newsm78 Т.е. ако изведнъж нещо му стане, защото уж не е такъв.
Разните му там изневери, лъжи, деца от чужди жени...Толкова съм залюхана, че хич няма и да разбера, ако сам той не поиска да си тръгне Crazy

# 28
  • Мнения: 17 407
А, Ео, добра приятелка ще те уведоми, не се притеснявай. Това се явява един вид външна намеса пак Mr. Green

# 29
  • Мнения: 6 167
Неуважение към жената, като човек и жена.


това ми хареса.  Mr. Green

Общи условия

Активация на акаунт