За нещата ,които могат да разклатят една връзка.

  • 4 602
  • 83
  •   1
Отговори
# 30
  • София
  • Мнения: 2 623
Системен физически и психически тормоз -
това за мен е фатално.
Останалите неща я разклащат, но при всички е различно,
едни се разделят след първия шамар, а други след десетата
любовница например  Wink
Аз бих простила лъжа или изневяра, но никога не бих забравила  Naughty

# 31
  • Мнения: 2 255
Флор ,съгласна.Приказване му е майката,ама аз пак да си кажа,де.Изневярата,си е изневяра.Както и да ми го обясни,няма да хване дикиш  Mr. Green

# 32
  • Sofia
  • Мнения: 4 227
Неуважение към жената, като човек и жена.


това ми хареса.  Mr. Green


А на мен - това:  Laughing

Най-много разклаща скучният секс

# 33
  • Мнения: 7 837
Малкохора се усещат наистина за мълчанието. Най-лесно е, да погледнеш някой и той да се сети, че трябва да купи 12 домата и 3 банана. За всичко останало е виновна свекървата.

# 34
  • София
  • Мнения: 2 840
Флор ,съгласна.Приказване му е майката,ама аз пак да си кажа,де.Изневярата,си е изневяра.Както и да ми го обясни,няма да хване дикиш  Mr. Green

А, то в този случай по-добре да замлъкне изцяло, че не връзката ни ще се разкалати точно.

# 35
  • Мнения: 3 447
Мисля, че на този въпрос може да се отговаря само пост фактум.

# 36
  • Мнения: 516
Спорадичната физическа изневяра не би била повод за край на връзката ми.

# 37
  • Мнения: 677
Само ако престане да ме обича. Всичко друго е простимо.

# 38
  • Мнения: 1 898
Това е достатъчно:
.....Но ако се събудя утре и реша,че не мога да целувам повече човекът до мен....тръгвам си!
Причините.....само сърцето ми ще ги знае!

# 39
  • Мнения: 2 407
Ако ми посяга!

# 40
Когато двете половинки, не са частите на едно цяло всичко може да разклати такава връзка.

# 41
  • Му Кинд Оф Плаце
  • Мнения: 4 033
Множество дребни проблеми (скучно гърчаво ежедневие, демек) или никакви, аре малко, проблеми. Плюс трети вариант-несъвместимост на хората или пълно идиотство от едната страна, който не се коментира, защото не отговаря на значението на думата "връзка"
Липсата на мисъл и / или отказ от традиции.

# 42
  • Мнения: 1 312
Мисля, че на този въпрос може да се отговаря само пост фактум.
И аз така.
Убедена съм,че много от нас са си поставяли условни граници и са ги нарушавали и разтегляли,когато са били прекрачвани.

# 43
  • Мнения: 251
===

Причини,много!Няма да цитирам!
И пак бих си тръгнала ако реша,че не си струва!
Конкретни причини ми е трудно да посоча.....Но ако се събудя утре и реша,че немога да целувам повече човекът до мен....тръгвам си!Причини....много!
Това което бих простила е-изневяра,шамар,обида....всичко прощавам но не забравям!
Дори не е нужно да ми изневерява и да ме удари за да го напусна!
Реша ли!Правя го!



Не те разбрах какво искаш да кажеш.Причини много да го напуснеш,но иначе не може конкретно да изброиш причини?! И би простила: изневяра, шамар и обида. А какво не би простила? А ако шамара се повтори, потрети...би ли простила, или ще си затвориш очите?

....ако разбера ,че има връзка от дълго време примерно,такова нещо прощава ли се,не мисля.

И авторката не я разбрах съвсем.Какво ще направиш в случая?

# 44
  • Мнения: 1 761
Има 16 критерия по които да се определи една връзка дали е възможна успешна или неуспешна.Но дори и когато всички тези 16 критерия за с много добри показатели,няма ли любов-останалото няма значение.
Те,малките камъчета обръщат колата.Ако непрекъснато обвиняваш любимия човек,че не ти дава достатъчно няма да ти остане време да го обичаш.Аз съм убедена,че любовта прави чудеса.Любовта,а не връзката.

Общи условия

Активация на акаунт