Отговори
# 30
  • Мнения: 3 405
Искам разрешение от кръсницата на темата и от авторката на темата да постна заглавието в "Шапчицата"  Blush

# 31
# 32
  • Мнения: 1 132
Честит първи рожден ден на Насето и Криско! Да растат здрави и щастливи!
KayRenn,   newsm24 !
Нашето парти мина много добре. В събота пак  Crazy . Софи си играе единствено с балоните, другите играчи са захвърлени в коша.
Заглавието е супер яко!
Стиляна, кво като е уиски, цапни едно малко за блясък в очите  newsm03

# 33
  • Мнения: 678
Като ви чета явно не им е било нощ на януарчетата  Thinking
Мойто го издържах до 12.30 и го връчих на баща му, а аз отидох да спя уж  Twisted Evil Така или иначе се буди 100 пъти и дне гледам  Tired
Ним аз давах хамомила в най - гадния период на зъбоникнене и определено помага.
Другото, което правя е вечер преди лягане панадол - може и да не е правилно, но в повечето случай, осигурява спокойна нощ  Peace

# 34
  • Мнения: 1 104
ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН НА  Атанас , Ивайло, Кремена, Вергиния , Кристиан! Да са живи и здрави, палави и да се радват на щастливо детство!

ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН и на Kay Renn!Да си жива и здрава, щастлива и обичана!Или всичко това, което го пише в заглавието на темата!

# 35
  • София
  • Мнения: 3 099
Искам разрешение от кръсницата на темата и от авторката на темата да постна заглавието в "Шапчицата"  Blush

Действай, Андж, но да знаеш авторството не е баш мое....  Wink Измъкнах го от едно новогодишно пожелание към Лиска.  Party

# 36
  • София
  • Мнения: 3 249
Съвсем сте изтрещели, а няма обед още! hahaha Crazy

# 37
  • София, Лагера
  • Мнения: 2 988
Айде наздраве за хубавото заглавие,само дето януарчето се губи някъде  Mr. Green

Щото януарче става след вино в двойни дози и бурен секс във всички пози, то е ясно Mr. Green Mr. Green Mr. Green
Сега след бурни нощни преживявания се прави малка, прекрасна, умна, чаровна, нежна, чувствена, прелестна (мога и още да описвам) везничка  Wink

# 38
  • Мнения: 228
Честит първи рожден ден на Насето, Криси, Ивайло, Кремена и Вeргиния!

# 39
  • София
  • Мнения: 3 099
Айде наздраве за хубавото заглавие,само дето януарчето се губи някъде  Mr. Green

Щото януарче става след вино в двойни дози и бурен секс във всички пози, то е ясно Mr. Green Mr. Green Mr. Green
Сега след бурни нощни преживявания се прави малка, прекрасна, умна, чаровна, нежна, чувствена, прелестна (мога и още да описвам) везничка  Wink

Ваш'та готова ли е?  Shocked

# 40
  • Мнения: 228
Kayrenn, Честит рожден ден! Grinning

# 41
  • София, Лагера
  • Мнения: 2 988
За зъбките - аз не мога да го разбера тоя моя малкия! От време на време нещо изтрещи, стане нервен, решавам аз - зъби! Е да де, ама не!
То така излиза, че не съм усетила как са избили 3те налични + някакви наченки на още един...

А може ли зъб да расте, да го тормози, но да не избие веднага, а след 2-3 седмици?  newsm78
При възрастните става така. Ако да, пъзелът ми се нарежда.

# 42
  • София, Лагера
  • Мнения: 2 988
Айде наздраве за хубавото заглавие,само дето януарчето се губи някъде  Mr. Green

Щото януарче става след вино в двойни дози и бурен секс във всички пози, то е ясно Mr. Green Mr. Green Mr. Green
Сега след бурни нощни преживявания се прави малка, прекрасна, умна, чаровна, нежна, чувствена, прелестна (мога и още да описвам) везничка  Wink

Ваш'та готова ли е?  Shocked
Не знам още... чакам да разбера...

# 43
  • Мнения: 3 405
А може ли зъб да расте, да го тормози, но да не избие веднага, а след 2-3 седмици?  newsm78
При възрастните става така. Ако да, пъзелът ми се нарежда.

Да, така излизат.

# 44
  • София
  • Мнения: 3 099
Не знам още... чакам да разбера...

  ura  ura  ura  ura newsm18 newsm18 newsm18 newsm74

Общи условия

Активация на акаунт