Отговори
# 45
  • София, Лагера
  • Мнения: 2 988
fingerscrossed  Wink

# 46
# 47
  • Мнения: 117
сега мерих,37,5.не знам какво да правя,довечера чакаме дечица ,но мисля,че му е от зъб защото един е пробил леко.ВЪЗМОЖНО ЛИ Е ДА Е ОТ НЕГО?

# 48
  • Мнения: 1 371
сега мерих,37,5.не знам какво да правя,довечера чакаме дечица ,но мисля,че му е от зъб защото един е пробил леко.ВЪЗМОЖНО ЛИ Е ДА Е ОТ НЕГО?
pijo 82, ако няма признаци на настинка или грип, спокойно си чакайте децата. Почти сигурно е, че температурата е от зъбите, все пак един се е показал.
Приятно изкарване на купона.

# 49
  • Мнения: 228
А пък ние имаме 10 зъбчета.Да чукна на дърво, всичките избиха без особени проблеми.Само при кътниците имаше хрема-явно им отслабва имунитета.
Ноеми, и аз  fingerscrossed

# 50
  • Русе
  • Мнения: 633
Честит първи рожден ден на Наско,Криси и тризнаците Ивайло, Кремена и Вергиния!
Да растат здрави и щастливи!


Честит Рожден Ден на KayRenn и  Free Soul - бъдете живи, здрави и много обичани!!!



  bouquet nbirthday  bouquet nbirthday  bouquet nbirthday  bouquet nbirthday  bouquet nbirthday

# 51
  • София, Лагера
  • Мнения: 2 988
Ей, девойки, гле'йте какви работи стават, пък ние тук се оплакваме!

http://www.portak.moy.su/news/2007-06-14-1091

# 52
  • София
  • Мнения: 3 249
Лелееее, Free Soul, зло да те забрави! Да си жива и здрава и много обичана!  bouquet Hug Честит рожден ден и весел празник!

Аз нали нямам навик да гледам рождениците на заглавната страница Whistling

# 53
  • Русе
  • Мнения: 633
Поздравления за заглавието  Wine Glass

Благодаря на всички за отговорите на въпроса ми за памперсите   bouquet


А във връзка със зъбоникненето и аз съм в шах  newsm78  Понякога се буди нощем с големи крясъци и трудно заспива. Две седмици лекувах хрема с какво ли не, но все още си я имаме. И сега нищо не давам. Постоянно гризе пластмасови фигурки и големи лиги точи  #Crazy  ( с това си обяснявам хремата и реших вече да не го мъча с лекарства ) !

manana - браво на Веско, скоро май питка ще правите  Peace

Йоан и той от вчера сам се пуска да прави по няколко крачки сам, но нетрябва да го гледам, че иначе веднага сяда хитреца  Crossing Arms

# 54
  • София
  • Мнения: 3 099
Free Soul,
всичко най-хубаво и от сърце
да е в твоите ръце!

newsm51

# 55
  • Русе
  • Мнения: 633
Ей, девойки, гле'йте какви работи стават, пък ние тук се оплакваме!

http://www.portak.moy.su/news/2007-06-14-1091


 Shocked #Crazy Shocked #Crazy Shocked

Имало и по-зле от нас  newsm78

# 56
  • при принцесите
  • Мнения: 90
Честит рожден ден на Атанас, Крисиан и Ивайло, Кремена и Вергиния!
Да са живи и здрави и да растат много обичани

 newsm59 newsm59 newsm59

KayRenn, честит празник и на теб! Здраве, щастие и само усмивки ти желая!   bouquet

За зъбите и аз мисля, че може да излезнат доста след пристъпи на нервност, вкисване и нощно реване. Предполагам боли, не само, докато пробива, а и докато расте още преди да излезе. И освен това на тях горките им растат всички зъбки наведнъж. Според мен колкото по-късно излезе първото, толкова по-голям е шанса да растат повече от един по едно и също време, а това сигурно още повече ги дразни и боли. На нас първият зъб ни излезе на 9 месеца. И след това още два за следващите две седмици, т.е. всяка седмица вадехме по един зъб. От няколко седмици и е излязъл отгоре втория зъб, обаче аз и досега не му виждам едното крайче, т.е. расте много бавно и сигурно си е постоянен тормоз.
Стискам палци по-малко да ги мъчат тия пусти зъби всички.

А заглавието и мен ме разби  Shocked  Mr. Green

# 57
  • Мнения: 1 317
Честит рожден ден на всички малки рожденници! Да са живи и здрави и много да радват родителите си!



КайРен и Free soul - на вас пожелавам да сте много щастливи, много обичани и желани жени и нека усмивката никога не слиза от лицата ви  Simple Smile

# 58
  • Русе
  • Мнения: 116
  bigdance2 ВЕСЕЛ ПРАЗНИК НА ВСИЧКИ МАЛКИ И ГОЛЕМИ РОЖДЕНИЦИ!   bigdance2
Деница е с 8 зъба, които избиха през последните 2 месеца. Но напоследък много я мъчат. Ползвам Панадол, Калгел и Дентокинд - действат в комбинация  Peace

# 59
  • Мнения: 4 915
БЛАГОДАРЯЯЯЯЯЯЯЯЯЯЯ!  Grinning  Grinning  Grinning  Hug

МНОГО РАДОСТ, ЛЮБОВ И ЗДРАВЕ И ЗА ВАС, и най-вече за малките рожбенца!  Heart Eyes  Heart Eyes

КЕЙ РЕН, честит празник и на теб!   bouquet   bouquet   bouquet


Ив се беше притеснила, че няма да ви открия по заглавието на темата, ама то си личи чие е от 100 километра (форума, де)!  Mr. Green
Ивонска, благодаря за инициаторството.  Blush

Общи условия

Активация на акаунт