Като гладно цигане, Августинче гледа своето пюре

  • 7 886
  • 287
  •   1
Отговори
# 225
  • София
  • Мнения: 1 724
Тиги, сигурно вече  сте добре, по-скоро ти дано си се успокоила.
Ако не повръща, не се притеснявай. И се подготви за падания....е, да се надяваме, не от плота в кухнята, но децата просто падат. Дани е падал от спалнята няколко пъти.Обикновено им няма нищо, стига височината да не е по-голяма...С прохождането става още по-сложно. Споко, не се обвинявай.И аз редовно готвя с Яна точно на кухненския плот.
Мимсат, къде във Велинград ходите? Нещо ми се върти уикенд с Яна, но Двореца малко ми се вижда неподходящ, Олимп също- имат малки фоайета, само в стаята и навън май не ми се стои...
Димяни, съчувствам ти, дано омине този период.

# 226
  • Мнения: 498
МАЦКИ МОЛЯ ВИ СПЕШНО МИ ОТГОВОРЕТЕ, НЯКОЙ ДЪРЖАЛ ЛИ Е ПЕНТАКСИМ В ХЛАДИЛНИКА СИ И КОЛКО ВРЕМЕ?
Е значи моя ще го убия, казах му да вземе ваксината, ама за другата сряда, а той сега ми я домъкна. Най-рано можем да я бием в понеделник, ох дано да не направим нещо. Thinking Crossing Arms Crossing Arms

# 227
  • Мнения: 243
Зле  ooooh! Tired
Малчо подивя и от 4 дни няма спане нощно време Confused
Побърка ни!  ooooh! Rolling Eyes
Надявам се скоро да мине  Praynig
Това ми е най-гадното  ooooh!
Нищо друго не ми тежи, ама недоспиването ме убива  #Crazy

# 228
  • Мнения: 243
МАЦКИ МОЛЯ ВИ СПЕШНО МИ ОТГОВОРЕТЕ, НЯКОЙ ДЪРЖАЛ ЛИ Е ПЕНТАКСИМ В ХЛАДИЛНИКА СИ И КОЛКО ВРЕМЕ?
Е значи моя ще го убия, казах му да вземе ваксината, ама за другата сряда, а той сега ми я домъкна. Най-рано можем да я бием в понеделник, ох дано да не направим нещо. Thinking Crossing Arms Crossing Arms
аз държах 1 седмица, всичко си бе6е ОК  Peace

# 229
  • Мнения: 1 216
Цял ден по задачки обикаляхме и чак сега се вреждам. Беб е гушан, баткото е в мрнкащ период, в градината ги прави дии и щастливи и всеки ден ми се оплакват мързеливите даскалки. Искат децата да кротуват между 12-15ч. Това са 3 часа!!!!! Вместо да ги занимават предпочитат почивка за краткия си работен ден. Много се ядосах днес. А едната даскалка му разправяла, че не искам да си го взимам вкъщи, щото викал и пречел на бебето.  (по-често баща му го води и взима) #Cussing out Луди педагози, тези от неговата група нямат акъл за 2 стотинки. ......
mimsat, страшни са тези фотопринтери.
Тиги-Мигъл, ще му мине като на котенце. Аз мажа Дамян с олио (бебешко или зехтин) като се думне и нито се подува нито сининА става. Безупречна бабешка рецепта
Гита Ог, добре че те има   bouquet , а бирата - на живо!
Димяни, дано малчи миряса и да поспите, че е адско иначе
Марти, Камен заспиа сам само  колата или в количката, иначе само на цица.
baby_illy, добре завърнала се.
 С това вземане на урина ще е голям смях, ще си разказваме  Joy
 elissee, колкото и е срока. До понеделник не го мисли, амо да не спират тока  

# 230
  • там някъде...
  • Мнения: 235
Здраввейте  Hug

Прибрахме се преди малко от спешния център. Не могат да разберат какво му е, но ни върнаха. Казаха, че ако няма подобрение до утре, ще го прегледат и може да ни приберат там. Гого е с висока Т, не иска да яде и пие и повръща постоянно на фонтан. Биберона не иска.Давах Панадол, а след 4 часа дадох и Нурофен, но той продължава да реве без да спира. Преди малко така се захласна, че чак посиня.
Кажете, какво още мога да направя.... Praynig

# 231
  • Мнения: 3 388
Как не пускат с деца???? ...
Аз тук навсякъде ходя с беб, не мога да си представя да бе ме пуснат с него, на кого да го оставя!
И какво, идвам си аз във Варна, отивам на пазар в Метро и няма да ме пуснат със Сами ли??

# 232
  • Мнения: 107
Kiki, защо ви върнаха от спешното? не ви ли прегледаха????

# 233
  • Мнения: 177
kiki2kiki,едва ли мога да те посъветвам нещо. В спешният педиатър ли ви гледа? Нямаш ли телефон на вашия педиатър? Може ли да са зъбчета? Нямаше ли сега кой да го прегледа? Как ще чакат до утре? Само на кърма ли сте? Колко му е Т?

elisee, аз честно казано съм я държала само 3 дни, но не разбирам защо се притесняваш. Едва ли в аптеката я доставят ежедневно за да е прясна?! Нали не сте я разопаковали? Не пише ли на нея колко време може да се съхранява в хладилника?

Моят син пък след цял ден бодуване сега спи от 18ч. Трябваше да яде преди повече от час, но още спи. Какво ли ще правим нощес?

# 234
  • там някъде...
  • Мнения: 235
Прегледаха ни,но казаха че за тях най-вероятно това е реакция от никнене на зъб.Аз вече му бях дала Панадол и те казаха, че искат да изчакат до утре за да видят дали ще прояви още същите симптоми. Т малко спадна - ние отидохме там с 38,5, но тъкмо му бях дала лекарството. Сега е 37. Дано да е зъб,защото направо ще откача от притеснение

# 235
  • Мнения: 107
Тиги как е миличкия Явор?
Аз зная че като бебо нпадне първо трябва да се успокои, после да се опипа за да се види дали някъде го боли и ако всичко е нормално и не проплаква там където го пипаш значи няма страшно

# 236
  • София
  • Мнения: 5 756
Кики и аз съвет не мога да ти дам но се надявам да не е нещо серизоно и да се оправя бързо мъника!  Praynig Hug

Малчо спи от час но да видим до кога Praynig Tired
Аз едвам гледам но се хванах да измия и да поизгладя,че няма кога! ooooh!
Нас май ни мъчат зъбки и глезотия 2 в 1  Crossing Arms
След малко ще стане време и за мляко от няколко дни си го търси към 23,30 00,00 и давам разбира се няма гладен да го държа я,пък и ако не му дам ще стане още по зле положението! Confused

Тея мъници пощуряха! ooooh!

# 237
  • Мнения: 498
Момичета Безкрайно Благодаря за бързите ви отговори.  bouquet  bouquet  bouquet
Ядосах се, защото изрично му казах на мъжо да я вземе другата седмица. Това ни е първа ваксина и затова съм притеснена и неинформирана.
Тиги добре, че с толкова сте се отървали и не е станала по-голяма беля.
Кики ей големи са идиоти тия в спешното, как така са ви върнали. Да не му излизат зъбки. Горкият Гого, звънни на педиатъра независимо колко е късно.

# 238
  • Мнения: 3 388
Кики, ако няма подобрение заведи го по-късно пак или в друга болница, ако има. Тази Т,  а и повръщане, да не се обезводни милото бебче. Може да е някакъв стомашен вирус, не казаха ли какво би могло да бъде ...

# 239
  • Ланкър, планините Овнерог
  • Мнения: 10 370
Готово! Ако няма някое бебе в колажа, извинете, но беше готов преди няколко часа, а е сложно поне за мен постоянно да сменям. В този албум може да слагате нови снимки и да сменяте стари. След време ще направя нов. Ще взимам снимки от този албум, така че който иска нова снимка, да подменя  Mr. Green

elissee, моята ваксина стои вече не знам колко време в хладилник. Виж срока на годност. Ако я съхраняваш на нужните градуси(до +8), няма проблем.

Общи условия

Активация на акаунт