Като гладно цигане, Августинче гледа своето пюре

  • 7 884
  • 287
  •   2
Отговори
# 255
  • Ланкър, планините Овнерог
  • Мнения: 10 370
baby_illy, голяма да порастнеш!

Тиги, спокойна ли си вече  Wink Явор явно е, мама му да му мисли. Всички големи бели с Танти са ставали пред очите ми или заради мен(да се спъне в крака ми например), пък ей, я, на-порастна.

С чистенето не се втелясвам. Прахосмук -1-2 пъти в седмицата, прах- 1път. Стига толкова, не живеем в стерилна среда. Аз и играчките не пера след всяко падане на земята. Ууууу, Констанца колко пясък от пясъчника е изяла..... ooooh! Sick

И пак Констанца  Crazy....взимала съм й неведнъж урина като бебе точно с въпросните колектори. Не е по-трудно, достатъчно големи са. След това се залепват страните му и се носи без проблем за изследване.

# 256
  • Stavanger,Norway/ Varna
  • Мнения: 1 934
Честит празник Бейби Или- много радости и сбъднати мечти ти желая  Hug

# 257
  • Златна Добруджа
  • Мнения: 497
Добро утро  Hug

БЕЙБИ ИЛИ, ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН МНОГО ЗДРАВЕ И МНОГО ЩАСТИЕ ТИ ПОЖЕЛАВАМ!

ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН И НА КОНСТАНС! Най-сърдечни пожелания по случай празника ти   bouquet

Ух, изчетох ви, сега да си довърша поста  Grinning

Кики, как изкарахте нощта? Надявам се малчо е добре  Praynig
Тиги, надявам си се поуспокоила  Hug Рошлето вече на няколко пъти се изръсва, но засега от по-ниска височина. Няма как - така ще е  Crazy
Елисе, вече са ти отговорили за ваксината, ама и аз да кажа  Mr. Green - втората и третата ги купихме в един ден /презапасихме се/, та последната ваксина стоя повече от месец в хладилника.
Шоши, видях за неволите на Дамян с градината. Йоан имаше същите проблеми, ходеше с нежелание именно заради задължителното спане наобед  Crossing Arms Дори не позволяваха на децата да станат да се изпишкат - лягаш и умираш за 2 часа  Close

Хайде сега да отида да си изпратя момчето на училище  Simple Smile

Гита, после ще се поразровя за почерпка  Peace Предпочитания имаш ли  Mr. Green  Hug

Последна редакция: пт, 11 яну 2008, 07:51 от mentina

# 258
  • Мнения: 4 546
Честит рожден ден БЕЙБИ ИЛИ   bouquet

Кики, как сте?

моя хубостник снощи както си спеше наду гайдата и 1 час не мога да го успокоя. накрая му намазах венците с гелче и заспа. тия зъби, незнам...то кривене, ревове от толкова време вече, пък още нищо няма

а вчера пък си събул чорапите и терлиците на ескимоса и нашия на разходката - дибидюс бос  ooooh! като го вдигнах от количката лошо ми стана. днеска май киха, а нямам ни капкомер, ни стеримар.

# 259
  • Мнения: 1 216
Добро утро!
baby_illy, Честита ти 25та годинка!!! Да си много щастлива.

# 260
  • Мнения: 116
пуснете си Нова ТВ

# 261
  • Мнения: 4 546
не мога ТВ е в другата стая.
за какво става въпрос?  Praynig

# 262
  • Мнения: 116
не мога ТВ е в другата стая.
за какво става въпрос?  Praynig
говориха с шефа на НОИ за 3-дневния срок за изплащане на болничните. ВАС нали отмени 30- дневния срок ... е, както е ясно не е възможно да се изплащат в тоя срок /3-дневния/. Очаква се МС да предложи нов такъв

# 263
  • там някъде...
  • Мнения: 235
здравейте
положението е същото..повръщаме и имаме Т. Поне спадна на 37. Не искаме да ядем и пием. Дремнахме през нощта за 1 час и отново. Човекът си личи че е гладен,ама пусто не иска...Свързах се с едната лекарка и днеска ще ходим пак по докторя... Rolling Eyes

Тиги радвам се че Яворчо е добре. Те колко имат да падат още. Явно трябва да им свикнем

baby_illy Мнооого любов и здраве ти пожелавам...и  Embarassed че честитя толкова късно,ама..

# 264
  • Мнения: 361
Бейби Или-Честит Рожден Ден, мила.Бъди много здрава и усмихната и беб да те дарява с най-красивата си усмивка всеки ден newsm51

Ти освен, че си родена в моята година си и в моя месец, само дето аз съм на 24 януари.Е, как да не си паснем Heart Eyes

Тиги, сега прочетох за Яворчо.Сигурна съм, че нищо му няма, щом се ухилил и гука.Ама твоето сърчице доста време ще е свито.Лошотое, че занапред все това ни чака.

Тонич, спахте ли тази нощ?Как сте?

Кики  Praynig

# 265
  • вкъщи
  • Мнения: 2 464
гитаааа моя мони липсва в колажа newsm78
сега подред,гледам,4е снощи са се слу4или лоши неща в нашия отбор.кики сигурно е някакъв вирус,сега грипа е с повръщане,стискам палци гого бързо да оздравее и д а по4не да папка.знам колко е тежко,когато детето ти страда,направо с епобъркваш и ит идва да виеш.потърси димитрова или калудова,те са най добрите в бургас.
тиги настръхнах като про4етох.ние нали имаме ужасен опит с паданията,цял живот ще тръпна дали няма да има последствия.ако беб4о не е повърнал,не е станал унесен и няма отток на главата вси4ко е наред.но ако има някои от тези признаци бързо в спешното.при нас уви вси4ко това го имаше.не искам да си спомням просто....
така относно неспането ние май сме най зле,ве4е трети месец не съм спала пове4е от 2 4аса без да ме събуди ,а снощи беше ад просто,не мога да ги преброя ставанията,безброй са.установявам,4е кърмените бебета с е будят мн пове4е от другите,хранени с ам.
ние ще се опитаме д а идем на консултация,4е пове4е от месец не сме.дано пак отложим ваксината,4е ми с еиска пове4е време д амине от инцидента.само мъглата да с е вдигне,4е е ужас.

# 266
  • Мнения: 361
Ивон тази сутрин едвам се изака стоя карфиол дето го яде вчера.Ака и плаче-ужас.И едно твърдо.Днес ще е на тиква с картоф.

Гита, колажа е супер  bouquet

# 267
  • там някъде...
  • Мнения: 235
Ами ние ходим при Томова и Бербенлиева ни е по здравна каса...в 12 часа сме на преглед...Вчера бяхме на разходка,ама 15 мин.Ако аз съм го простудила - направо ще се  #2gunfire Дано да е зъбче, че иначе не ми се мисли  Praynig

Гита и моя бебок го няма на колажа....иначе са страхотни всички бебоци.Колко са пораснали самоооо...

marianamama как успяваш да се оправяш...направо си герой   bouquet

herelina дано сега е по-спокоен Слави  PraynigКато го знам какво е ангелче....пу-пу

# 268
  • Мнения: 229
ЧРД Бейби   bouquet Пожелавам ти много усмивки и весело настроение
Колажа е връхта   smile3521 Ох просълзих се от радост и умиление..........
Браво   smile3501

Последна редакция: пт, 11 яну 2008, 09:44 от sheherezada

# 269
  • вкъщи
  • Мнения: 2 464
кики от зъб4е д а повръща....малко е вероятно.макар,4е сега се сещам,4е и теди така ми повръщаше май преди  излизането на някой зъб.
едва ли си го простудила,не се обвинявай.ние в4ера 1  4ас бяхме навън,то си е хубаво да  излизат,не са  толкова малки,трябва да се каляват.
томова нали беше до макдоналдс някъде.една от дружките по разходки  е при нея.опитай д аго нахраниш поне малко с капкомер.на мони така му давам капките и не плюе,като му го сложиш малко по навътре в устата.

Общи условия

Активация на акаунт