Като гладно цигане, Августинче гледа своето пюре

  • 7 875
  • 287
  •   1
Отговори
# 270
  • Мнения: 1 554
МАЦКИ МОЛЯ ВИ СПЕШНО МИ ОТГОВОРЕТЕ, НЯКОЙ ДЪРЖАЛ ЛИ Е ПЕНТАКСИМ В ХЛАДИЛНИКА СИ И КОЛКО ВРЕМЕ?
Е значи моя ще го убия, казах му да вземе ваксината, ама за другата сряда, а той сега ми я домъкна. Най-рано можем да я бием в понеделник, ох дано да не направим нещо. Thinking Crossing Arms Crossing Arms

Аз си купих пентаксима 3 те на веднъж и  седят в хладилника няма никакъв проблем Peace

# 271
  • София
  • Мнения: 5 738
Честит рожден ден Бейби!Желая ти да си много щастлива и най-вече здрава!
Това е за теб!

Тиги,радвам се че Яворчо е добре!  Hug
Кики! Praynig Hug
Ади,днес поспахме! Praynig

Последна редакция: пт, 11 яну 2008, 10:01 от Димяни

# 272
  • там някъде...
  • Мнения: 235
Ние ходим със sirenna там. Направо сме си направили фен-клуб на тая жена. Преди малко говорих с нея и се разбрахме да ида в 12 часа да го прегледа. Тя се съмнява за стомашна инфекция...ще видим

adriana d гого така акаше като ядохме и ние карфиола...после яко тиква и се оправят нещата... Peace

# 273
  • София
  • Мнения: 5 738
Аз му давах карфиол но нямаше проблем Praynig но ние се наопаки вървим Mr. Green
Ади тиква с АМ дай вместо картоф! Сокче и пюренца-круша,слива,праскова или кайсийка Peace

# 274
  • Мнения: 1 554
Бейби ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН
 

# 275
  • Златна Добруджа
  • Мнения: 497
гитаааа моя мони липсва в колажа newsm78

И Рошлето го няма  Rolling Eyes Гита, когато можеш ще я вмъкнеш ли /не държа да е веднага, може когато качваш повече малчовци/  bouquet

# 276
  • Мнения: 117

  Честит празник Бейби, желаята ти най-вече здраве, а всичко останало ще ти го даде твоят най-приказен подарък Яни и неговият татко, Целувки.

# 277
  • Мнения: 4 546
Кики, не се обвинявай. а и едва ли е от разходката. пиши как е минало.
 дано не е нещо сериозно.


Слави сега се обяснява на въртележката си. нали ви казах, че вече втора ми се чупи. писах на чиполино и ми изпратиха 2 резервни части. с друга форма са и не са толкова красиви, но важното е, че играчката работи, а беб се забавлява.

# 278
  • София
  • Мнения: 3 872
Честит рожден ден, Бейби или!
Да си жива, здрава и много щастлива!




Гита,колажа е страхотен newsm74. Очите ми останаха.
Кики, дано малчо спре да повръща Praynig. А за Т от 37 градуса, не се притеснявай. Малките бебета подържат по - висока Т от възрастните. При тях за висока се смята Т над 38, 5.
Тиги, радвам се, че на Яворчо нищо му няма. За съжаления паданията са неизбежни Confused.
Марианамама, и аз оставам с такова впечатление, че кърмените бебета по - често се будят. Мисля си, че причината за това е, че кърмата не засища така както АМ, но това си е мое мнение и не съм сигурна дали е така Thinking.
 

# 279
  • Мнения: 1 554
нашта въртележка издаде багажа преди малко, само един оборот се завърта ooooh! май ще копувам нова Crossing Arms баси боклуците които продават Tired

# 280
  • Мнения: 324
Бейби Или, честит рожден ден! Бъди обичана и глезена, красива и успяла! С всеки ден сърцето ти да се изпълва с все повече доволство!  Бъди щастлива!

# 281
  • София
  • Мнения: 1 724
ЧРД БЕЙБИ
 hbday hbday baloni baloni

ДОБРО УТРО ОТ НАС с Яна.

# 282
  • Мнения: 222
EЕЕЕЕЕ, много пишете бе момичета, не мога да ви изчета! Изчезна за половин ден и хайде хоп 5 страници!

Ха сега здравейте от мен!

Първо: ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН НА БЕЙБИ ИЛИ! МНОГО ЗДРАВЕ, СБЪДНАТИ МЕЧТИ И СЛЪНЧЕВИ ДНИ
Тиги-ох, миличка съжалявам за случката! Дано нищо му няма на това хубаво слънчице! Мен много ме е страх от тези падания, кога ли и Персиян така ще ме изненада и то неподготвена!
Кики-пожелавам бързо оправяне! Дано нищо му няма на милото дете, дано да е зъбче, искрено вярвам в това! Прегръщаме го много с Перси!

Моето момче също много проплаква през нощта, явно и нас зъбките но тормозят! Персиян от 2 седмици има нещо като хрема и още не може да се махне. Леко му хърка нослето и от време на време вадя прозрачни сополчета!

Да ви се похваля! Вчера Перси за първи път се обърна от коремче по гръб, направи го няколко пъти, измори се и започна да мрънкосва!
А на мен днес ми дойде цикъла, не можа да изчака още малко, но така се случва!

Гита-снимчиците са супер!
Мимсатче-липсавше ни, радвам, се че вече си тук!

# 283
  • Ланкър, планините Овнерог
  • Мнения: 10 356
Само на бързо за сега

Ментина, Кики,
не си познавате децата, бре. Загледайте се по-в дясно. Марианамама, не видях качена снимка на Мони в албума за колажа. Жорко на Весела го няма в колажа, но явно по-късничко е качена снимката.

# 284
  • Мнения: 1 900
Бейби Честит Рожден Ден, много здраве и успехи.

Общи условия

Активация на акаунт