С колко пръста пишете

  • 7 116
  • 122
  •   1
Отговори
# 105
  • Мнения: 6 167
фонетика - 10 пръста.
латиница - 10 пръста

с бдс не съм запозната.

# 106
фонетика с 2,3 пръста

# 107
  • Мнения: 5 320
с 10 пръста по БДС (курс по машинопис върши добра работа  Grinning)

латиница - "орел-кълвач"

# 108
  • Мнения: 30
БДС с 4 пръста обикновено. Въпреки, че в училище съм учила машинопис и мога и с 10 пръста. Просто рядко ми се налага да пиша, загубила съм тренинг  и правя повече грешки с 10 пръста, обърквам се кой пръст накъде да преместя и непрекъснато натискам някоя друга буква, а не тази, която ми трябва.

# 109
  • В горичката, до рекичката
  • Мнения: 193
Фонетична с десет пръста, учих се сама с една програма мисля, че беше Typewriter

# 110
  • UK
  • Мнения: 3 959
Вижте това - http://speedtest.10-fast-fingers.com/ можете да видите колко думи пишете за минута, правилни, грешни, готино е. Аз съм зле с резултата, понеже гледам в клавиатурата и това ме бави. Simple Smile

# 111
  • Мнения: 3 376
Фонетична и латиница с 10 пръста.

# 112
  • Мнения: 6 206
БДС 10 пръста, 181 удара в минута при последно засичане, което беше доста отдавна
По едно време бях започнала фонетика 10 пръста, бях се амбицирала да свикна, но нямах упражнения да задобрея, после ме домързя и така си карам до ден днешен

# 113
  • Мнения: 3 324
БДС - 10 пръста, самоука съм - просто ми се наложи...

# 114
  • Мнения: 6 930
Вижте това - http://speedtest.10-fast-fingers.com/ можете да видите колко думи пишете за минута, правилни, грешни, готино е. Аз съм зле с резултата, понеже гледам в клавиатурата и това ме бави. Simple Smile
You type 142 characters per minute
You have 25 correct words and
you have 0 wrong words

Но определено бих предпочела да се пробвам на кирилица, там съм поне 2 пъти по-бърза.

# 115
  • Мнения: 2 697
Аз пиша с 4 пръста на фонетична предимно.
Днес обаче в тази тестова страница изкарах 242 удара в минута и то на английската подредба, която ползвам по-рядко. Възхитена съм от себе си Mr. Green Joy hahaha Така де, личи си, че секретарствам отвреме-навреме.

# 116
  • в мъжки прегръдки
  • Мнения: 3 574
БДС със 10 пръста. Но съм завършила средното образование със специалност "машинопис и стенография".

# 117
 Simple SmileБДС-10пръста,всичките са в действие,завърших курс,миналия век Joy

# 118
  • Мнения: 1 432
Фонетика , с около 10 пъста.  Wink
когато съм с детето на ръце с два  Laughing

# 119
  • Мнения: 126
хахахахха
Ей доживях да видя поредната тапня написана в оя форум! ooooh!
Скоро очаквам да видя още по потресаваща тема...хахаха ooooh!

Общи условия

Активация на акаунт