препоръчайте ми столче за хранене

  • 6 290
  • 43
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 1 173
Предполагам всеки ще похвали това, което ползва.
Аз ще препоръчам столчето, което продължаваме да ползваме /дъщеря ми е на три години и половина/   Wink
модел Multiplo на Neo Nato  Peace

И аз това ще препоръчам,въпреки,че търсиш по-малко  Simple Smile Дъщеря ми е на 2 и половина и още може много да го ползва,много е стабилно - затова изглежда по-грубо и голямо.

# 16
  • Мнения: 43
имаме на Чиполино и е много удобно с 3 положения,на колелца Grinning

# 17
  • София
  • Мнения: 2 437
Хит е защото е с много екстри на доста по-ниска цена от перегото, чикото и др такива Wink

Мдаа...точно така.
И аз го имам, и го препоръчвам. Голям е, но пък чак толкова да заема място...не  Simple Smile
Удобен е за детето, за мен, лесно се почиства и изглежда добре Simple Smile

# 18
  • София
  • Мнения: 6 011
Ние имаме на Cangaroo и съм много доволна, а и цената му беше доста добра.
И ние имаме такова, много добра покупка, цената беше около 125 лв.

# 19
  • Мнения: 3 926
Не съм го ползвала, но съм фен на това http://www.stokke.com/product.asp?na=FR&la=NL&p=TrippTrapp&div=C
Изобщо напоследък се заглеждам доста по техните мебели - функционални и здрави ми изглеждат. Знам обаче, че цената му нее от най-ниските, въпреки, че не знам точно колко е Grinning

# 20
  • София
  • Мнения: 44 115
не съвсем като стокке, но все пак Wink
тсм варианта.... http://tcm.dir.bg/_wm/catalog/item.php?did=32440&df=65370&dflid=3

# 21
  • Мнения: 706
 Аз съм с TRIPP TRAPP.Не заема повече място и е индентичен с др. ми столове в кухнята.На път съм да взема и за каката, за пред бюрото.Коригира се сръста на детето.Ако е мн.малко по-добре използвай шезлонг или подпряно на възглавница.да ,на TCM е почти същия ,но заема повече място.Такъв ползвах с голямата.

# 22
  • София
  • Мнения: 44 115
Да за мястото така е, но пък и май цената му е доста по-достъпна.....мисля, че заема горе-долу място колкото другите големи столчета за хранене....но ако някой е фен на дървото е симпатичен...
Трип трап колко струваше?

# 23
  • Банкя
  • Мнения: 823
Виж това столче http://www.fisher-price.com/fp.aspx?st=2003&e=demo&pid=35541 не е ли като синичкото на фишър прайз от кикиморско царство, ако да, то има позиции на облегалката

Определено е същото като това

Аз си бях харесала другото, но сега като разгледах горното, май такова ще взема на малкия Wink

# 24
# 25
  • Мнения: 1 219
НаInglesina най-новите.Много са готини.Аз мисля да си взема такова ама са много пари.Та още се чудя.Влез  smile3521в сайта им и ги виж.

# 26
  • София
  • Мнения: 1 946
Не пускам нова тема - ще ползвам тази.
Днес в един магазин на Арбор ми казаха, че нямало дървено столче, което да се регулира на височина, а аз искам точно такова. Вярно ли е..?
  newsm78

# 27
  • Мнения: 4 335
Дьрвените на Бертони не се ли регулираха newsm78

# 28
Да се включа и аз - Инглезина. Още не сме взели и ползвали, само давам предложение като марка, но май бяха по-скъпи - към 350...

# 29

Общи условия

Активация на акаунт