Най-успешни клиники и доктори за ин витро

  • 124 969
  • 127
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 25
На мен ми помогна Д-р Владимиров.
Първото ин-витро/икси беше несполучливо,но ние не се предадохме.
Бяхме замразили ембриони и опитахме пак .
Сега съм бременна и след броени дни ще раждам.
Успех пожелавам на всички!

# 31
Да се запиша и аз тука...аз не се числя нито към групата на успелите, нито към групата на неуспелите, тъй като не съм правила до този момент никакви опити, но определено си мисля че моят доктор е д-р Персенска. Към нея съм се насочила и от тук нататък каквото стане....Не живея с илюзии, че тещата ще станат от първия път, тъй като това до голяма степен си зависи и от късмета. А иначе за повдигане на духа моя колежка прави инсеминация при д-р Персенска неуспешна и ин-витро пак при нея и в момента е бременна във втория месец, при това от първи опит ин-витро.

# 32
  • Мнения: 4 308
Първи опит ICSI MESA в клиника "Надежда", д-р Стаменов - успешен. Чакаме близнаци момче и момиче.

# 33
  • на село
  • Мнения: 837
Според мен най-добрият лекар /или клиника/ е този, за когото можеш да кажеш добра дума дори след неуспех. Peace
Моят лекар е д-р Ганева.Същата,за която Дороти е писала.Само добро мога да кажа за нея,за клиниката също.Първият ми опит беше неуспешен,въпреки това следващият пак ще го направя при нея.Нека не забравяме,че лекарите не са богове.Мисля,че получих необходимата грижа  за достигане на пложителен резултат,но ролята на лекаря и техниката е до един момент.Оттам нататък сме в ръцете на природата.

# 34
  • Варна
  • Мнения: 2 048
Здравейте, момичета!
 Да се включа и аз - 4 опита ИКСИ. Първи неуспешен - във Варна при доц.Маркова. Втори - при доц.Щерев - за съжаление на днешния ден точно преди 8 години загубих бебето... - в 16-та седмица.Трети и четвърти опит/пак при доц.Щерев/ - имам син на 6.5 и дъщеря на 2.5г. Едно голямо Благодаря на всички от екипа му, които ми помогнаха - д-р Тимева, д-р Савова, д-р Баров, д-р Таня Милачич и акушерките Лидка и Сашка и всички на които не успях да запиша имената... За мен те бяха правилното решение. Успех на всички!

# 35
  • Мнения: 172
Единствено думите "моят лекар" ги чувам от успели момичета!
Едно момиче в процедура или след не успех , не може да си вдигне главата и да каже ТОВА Е МОЯ ЛЕКАР , докато няма положителен резултат.Винаги имаш надежда в лекар, но не е моя докато не успея.
Мисля, че тук ще споделят само успелите!




Момичета,аз съм правила 2 НЕуспешни опита  за ин витро в София,в клиниката на Братя Тодорови,на петте кьошета.Това е моят лекар,въпреки,че нямах успех.4 години след опитите съм бременна,по естествен път,но д-р Тодоров е прекрасен специалист за мен.Имам познати,които са забременявали при него,знам,че работи професионално.Малко е по мъжки простак,но е добър лекар.Благодаря му за всичко,което направи за мен.Проблемът при мен беше на ниво ХИПОТАЛАМУС,тоест бях под силен стрес.Понякога си мисля,че БОГ ни предлага изпитания,които трябва да преминем.Аз самата си осинових дете и съм щастлива . Сега момченцето ми е щастливо,че ще става БАТИ.Желая на всички дами да станат мами

# 36
  • София
  • Мнения: 213
Здравейте и от мен Peace
Аз съм от успелите в клиниката на Щерев - лекуващ лекар д-р Савова.
Имам 4 инсеминации - неуспешни в клиника Надежда.
Но  Naughty в никакъв случай не мога да кажа че д-р Стаменов е виновен за моя неуспех там.
Винаги се е отзовавал на телефонните ми позвънявания и въпроси.
Винаги е бил наясно с това което прави и какво преживявам.
При д-р Савова попаднах почти случайно и то по настояване на баща ми,
дори самият той ми записа час за безплатните прегледи .
Реших да опитам и там с инсе и от първи път забременях.
За мен и двамата /Стаменов и Савова / са еднакво добри в професията.
А  всичко останало е и въпрос на избор от страна на пациента и късмет.
То се оказва че всичко в живота е и доза късмет.
Успех на всички момичета в борбата със стерилитета ! Praynig Hug Hug Hug

# 37
  • Мнения: 404
Първи опит ICSI MESA в клиника "Надежда", д-р Стаменов - успешен. Чакаме близнаци момче и момиче.

Моя приятелка преди седмица роди момченце и момиченце.
Желая Ви успех.

# 38
Здравейте момичета,   bouquet

Аз съм избрала клиника „Щерев” за лечение – една от най-добрите ми приятелки е бременна от първи отит ин-витро с близнаци, а моя колежка – от 4та инсеминация. Много се радвам за тях и много ми се иска да имам и аз късмет. Пожелавам го на всички, независимо при кой лекар ще се лекуваме, важното е да се чувстваме спокойни, че сме в добри ръце!  Hug

# 39
  • Свищов
  • Мнения: 209
denica благодаря за информацията която даваш т.е. че има успешни опити инвитро. Ние сме в процес на избор на клиника. А в клиниката на Щерев били казала при кои лекар са били приятелките ти? Може да обменяме опит за в бъдеще. Успех newsm10

# 40
  • Мнения: 7 716
В клиниката на Щерев работят в екип лекарите и всички са добри.

# 41
  • Свищов
  • Мнения: 209
ООхх лали сега видях че направо съм объркала всичко- и потребителя с инфото и неправилно формулирания ми въпрос. Съжелявям. Ама ми е толкова объркано всичко. Все още се подготвяме психически за инвитро т.к. си мислехме че ще успеем и с инсеминации....но уви. Ще се опитам да съм по съсредоточена.

# 42
  • Мнения: 1
Здравейте момичета,
Аз забременях след 7 години очакване   - първи опит инвитро  при Д-р Ганева в клиника за репродуктивно здраве на Д-р Щерев. Сина ни Тервел е вече на 5 месеца  и е толкова сладък  Simple Smile. Преди този опит инвитро правихме 6 инсеминации, след което лапароскопия, от която се установи че тръбите ми са непроходими и затова преминахме към инвитро.
Лапароскопията ми прави Д-р Ганева, инвитрото е при Д-р Ганева, раждането ми отново при Д-р Ганева! Започнах да ходя при нея някъде към края на 2004 година, в края на 2007 забременях и  родих през юли 2008. Много е важно да не се сменя доктора, защото успеха е в резултат първо на професионализма на Д-р Ганева и на позитивното й отношение,  и след това на доверието, което аз имах в нея през цялото време. Освен това през всички тези години се натрупа доста информация в досието ми, която информация предполагам че е улеснила Д-р Ганева и екипа й.

Подготвихме всички документи за осиновяване, исках да ги подам в началото на 2008 ( след като се регистрирам на новия ни адрес, в нашето вече собствено жилище, за да може да подадем документите  по местоживеене и  социалните да видят, че имаме дом  - това е част от процедурата по одобрение за осиновяване ( до този момент живеехме под наем)) и решихме да направим този опит инвитро в края на октомври  2007- хей така, за да знаем, че поне сме направили всичко и сме опитали всичко.  Преди Коледа прокървих доста силно - оказа се, че едното ембрионче не е оцеляло! За щастие второто си беше там и имах една много спокойна и приятна бременност ( като изключим, че качих над 30 кг. и стигнах до 96 кг - но сега вече ми остава да сваля само още 5-7 кг - като спря да кърмя ще ги сваля с малко усилия)!

Пожелавам успех на всички, които сега опитват! Мили момичета, заслужава си всяка стъпка, всяка тревога, всяко усилие! Нещата се случват - вярвайте силно и бъдете постоянни в опитите си!

А на Д-р Ганева не знам как да се отблагодаря, освен да кажа на всички колко добър лекар е и колко усмихнат човек! Благодаря ви, Д-р Ганева за всеки миг щастие с Тери, за всяка негова усмивка!

# 43
  • Мнения: 1 095
И аз искам да кажа едно голямо благодаря на д-р Ганева и всички мили и добри хора,които работят в клиниката на Щерев   bouquet Hug . Благодарение на всички тях вече си имам малката Тея -фея, първо и успешно ин - витро Simple Smile  Heart Eyes

# 44
  • Мнения: 822
според European IVF Monitoring стр.8
http://www.eshre.com/01/MyDocuments/Good_Clinical_Treatment_ESHR … _BULGARIAN(1).pdf
трябва да има информация за успеваемостта по клиники и национален регистър.

Общи условия

Активация на акаунт