Гледате ли "Животът на Браян" ?

  • 10 878
  • 212
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 3 268
Епизодът започна с това как тя отиде при Браян нощта преди сватбата и искаше да му се отдаде.Но той се оказа Здравко Желязков и я отблъсна.Не като Филипчо от Острова Laughing

# 16
  • Мнения: 105
Много леко и приятно филмче, а залепено с "Кварталът на богатите" е направо екстра.

# 17
  • Мнения: 768
 Музичката май е приятна. Дали има някъде саундтрак ?

# 18
  • Мнения: 14 490
и аз го гледам, но не редовно.имат готини дрехи, готини интериори, иначе този браян ми е много противен и аз не знам защо.

# 19
  • Мнения: 289
Не! Вече не харесвам този филм.  Tired

# 20
  • Мнения: 14 490
Не! Вече не харесвам този филм.  Tired

защо?

# 21
  • Мнения: 289

Гледа ли серията преди малко?
До днес филма ми действаше приятно и разтоварващо, но днешната серия направо съсипа всички герои...

# 22
  • Мнения: 14 490
да, гледах я. краят беше много гаден, но иначе предишните истории си бяха нормални. много ме хвана яд на тази сюзън, тъпо е една жена да отмъщава така

# 23
  • Мнения: 3 268
да, гледах я. краят беше много гаден, но иначе предишните истории си бяха нормални. много ме хвана яд на тази сюзън, тъпо е една жена да отмъщава така
Какво стана,не я гледах снощи?

# 24
  • Мнения: 289
След като Дийна изгони Дейв, той отиде да живее временно при Брайън. Тъй като от компанията им казаха, че ще издадат играта им по-натам във времето, те решиха да си я откупят и да я пуснат на пазара сами. Затова Брайън изтегли абсолютно всичките си пари. Междувременно Дейв каза на Сюзън, че не иска да се виждат повече, че никога не е имал чувства към нея, всичко е било просто секс... За да си отмъсти (и тъй като имаше паролата) тя качи играта им в Интернет. По този начин разори и двамата.

Анджело трябваше да се прибере вкъщи (щеше да бъде изненада за бебешкото парти на Ник). Но пътувайки към летището претърпява катастрофа и загива.

А Адам срещна случайно стриптизьорката от ергенското си парти и излезна с нея на вечеря...

# 25
  • Мнения: 3 268
Егасимо и работата ooooh!

# 26
  • Home sweet home
  • Мнения: 54
Да гледам го не е лош.О.С обаче ми харесва повече. Grinning

# 27
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 336
Уф, снощи серията наистина беше гадна. Ясно беше, че Анджело ще изчезне, актьорът не се беше появявал няколко серии вече. Но можеше поне да изчакат да се роди бебето  Tired

# 28
  • Мнения: 18
Някой би ли казал какво стана снощи, че не успях да го гледам!

# 29
  • Мнения: 59
Момичета, можете ли с две думи да ми кажете какво стана в снощната серия / в четвъртък/?

Общи условия

Активация на акаунт