Гледате ли "Животът на Браян" ?

  • 10 894
  • 212
  •   1
Отговори
  • Мнения: 142
Гледате ли този сериал и какво ви е мнението?

# 1
  • Мнения: 851
Гледаме го и двамата с мъжа ми и е готин. Ама те такива като него сериалчета колко станахаааа....то не беше "Как се запознах с майка ви...", "Съквартиранти"....въобще след "Приятели" тия филмчета процъфтяха.

# 2
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 468
Леко филмче. Гледам го, защото по това време приспивам малката и няма какво друго да гледам.

# 3
  • Мнения: 289
Гледам го и много ми харесва. Обожавам такива "леки" сериалчета преди лягане...  Hug

# 4
  • Мнения: 2 011
Дааа филмчето ми е интересно  с явеа Квартала на богатите продължавам с него
2 часа от този тип филми ми действат разтоварващо Laughing

# 5
  • Мнения: 494
 Гледах снощния епизод по изключение-хареса ми. Бих го следяла, но часът е много неудобен за мен. С този епизод ще си остана,сигурно... Laughing

# 6
  • СОФИЯ
  • Мнения: 856
Да гледам го. Леко и не ангажиращо е. Определено ще го гледам. То няма  и какво да се гледа в това време.

# 7
  • Мнения: 187
Много ми харесва. Аз съм човек, който не гледа много много филми, но такива като този са ми приятни. А пък и актьорите са приятни.

# 8
  • Мнения: 289
Моля, който го е гледал вчера и днес да ми каже:
Къде е Анджело и Браян спа ли с булката?

МЕрси   bouquet

# 9
  • в мъжки прегръдки
  • Мнения: 3 574
Няма ли някой който го дърпа от нета и гледа напред? Да сподели какво ще стане че нямам търпение  да чакам до утре.

Анджело каза на жена си че не може да дойде заради филма си. Браян се спря точно преди да си легнат с Марджъри и й каза че не могат да спят.

# 10
  • Мнения: 2 821

Анджело каза на жена си че не може да дойде заради филма си. Браян се спря точно преди да си легнат с Марджъри и й каза че не могат да спят.
....и накрая булката избяга от сватбата Laughing

# 11
  • Мнения: 3 268
Много сладък филм.Много сладки артисти.Гледам го.

# 12
  • София
  • Мнения: 462

Анджело каза на жена си че не може да дойде заради филма си. Браян се спря точно преди да си легнат с Марджъри и й каза че не могат да спят.
....и накрая булката избяга от сватбата Laughing

Наистина ли избяга? Аз точно снощи не можах да гледам.

# 13
  • Мнения: 3 268
Ами Браян отиде да й каже,че я обича точно преди тя да излезе пред олтара.Тя му каза да я остави на мира и че ще се ожени за Адам.След малко обаче отвориха вратата ,от където трябваше да влезе тя и я нямаше.Беше прекрасна булка.Очаквах го.

# 14
  • София
  • Мнения: 462
stefani6, мерси за информацията. То се видя накъде отиват работите в предния епизод още, ама тая Марджъри, в стремежа си да е с няколко едновременно и да я гледат всички със зяпнала уста, все си мислех, че ще вземе да се ожени. Иначе наистина е много красива, спор няма Laughing

# 15
  • Мнения: 3 268
Епизодът започна с това как тя отиде при Браян нощта преди сватбата и искаше да му се отдаде.Но той се оказа Здравко Желязков и я отблъсна.Не като Филипчо от Острова Laughing

# 16
  • Мнения: 105
Много леко и приятно филмче, а залепено с "Кварталът на богатите" е направо екстра.

# 17
  • Мнения: 768
 Музичката май е приятна. Дали има някъде саундтрак ?

# 18
  • Мнения: 14 499
и аз го гледам, но не редовно.имат готини дрехи, готини интериори, иначе този браян ми е много противен и аз не знам защо.

# 19
  • Мнения: 289
Не! Вече не харесвам този филм.  Tired

# 20
  • Мнения: 14 499
Не! Вече не харесвам този филм.  Tired

защо?

# 21
  • Мнения: 289

Гледа ли серията преди малко?
До днес филма ми действаше приятно и разтоварващо, но днешната серия направо съсипа всички герои...

# 22
  • Мнения: 14 499
да, гледах я. краят беше много гаден, но иначе предишните истории си бяха нормални. много ме хвана яд на тази сюзън, тъпо е една жена да отмъщава така

# 23
  • Мнения: 3 268
да, гледах я. краят беше много гаден, но иначе предишните истории си бяха нормални. много ме хвана яд на тази сюзън, тъпо е една жена да отмъщава така
Какво стана,не я гледах снощи?

# 24
  • Мнения: 289
След като Дийна изгони Дейв, той отиде да живее временно при Брайън. Тъй като от компанията им казаха, че ще издадат играта им по-натам във времето, те решиха да си я откупят и да я пуснат на пазара сами. Затова Брайън изтегли абсолютно всичките си пари. Междувременно Дейв каза на Сюзън, че не иска да се виждат повече, че никога не е имал чувства към нея, всичко е било просто секс... За да си отмъсти (и тъй като имаше паролата) тя качи играта им в Интернет. По този начин разори и двамата.

Анджело трябваше да се прибере вкъщи (щеше да бъде изненада за бебешкото парти на Ник). Но пътувайки към летището претърпява катастрофа и загива.

А Адам срещна случайно стриптизьорката от ергенското си парти и излезна с нея на вечеря...

# 25
  • Мнения: 3 268
Егасимо и работата ooooh!

# 26
  • Home sweet home
  • Мнения: 54
Да гледам го не е лош.О.С обаче ми харесва повече. Grinning

# 27
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 468
Уф, снощи серията наистина беше гадна. Ясно беше, че Анджело ще изчезне, актьорът не се беше появявал няколко серии вече. Но можеше поне да изчакат да се роди бебето  Tired

# 28
  • Мнения: 18
Някой би ли казал какво стана снощи, че не успях да го гледам!

# 29
  • Мнения: 59
Момичета, можете ли с две думи да ми кажете какво стана в снощната серия / в четвъртък/?

# 30
  • Мнения: 2 309
Ами Никол страда много за загубата на Анджело, приятелите й се опитват да я разтоварват, но тя е все по-тъжна. Накрая отиде в група за взаимопомощ. Дейв почна да бачка в някаква компания за игри. Там обаче всичко е много бюрократично и усложнено, накрая и той почна да действа по този начин, но хич не се почуства добре от това. Браян стана агент на недвижими имоти и колкото и да му е гадно, се справя добре. Почна даже да забива и местната примадона. Дийна пък остана един ден сама без децата, че ги даде на Дейв и осъзна, че живота й е безмислен без тях и един ден като пораснат тя ще е тотално сдухана. затова реши да се захване с бизнес и да прави прочутите си кексчета. А пирона беше, че Адам се ожени в Лас Вегас за червенокосата стриптизьорка, нещо му падна пердето и му писна от всичко...ами това май беше.

# 31
  • Мнения: 1 639
И аз гледам този филм.  Simple Smile

# 32
  • Мнения: 169
Адам се е оженил  Shocked ??? Пропуснала съм... Сериала ми харесва.О.К също.

# 33
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 468
Адам се е оженил  Shocked ??? Пропуснала съм... Сериала ми харесва.О.К също.

Те нищо не показаха. На края на серията дадоха Адам и булката му да си влизат в стаята в Лас Вегас.

# 34
  • Мнения: 1 639
Аз искам да попитам , в навечерието на ергенската нощ на Адам , преди сватбата с Марджери , той песпа ли със Самър?
Дадоха ги ,че отиват в специалната стая ...но в такива стая , обикновено до секс не се стига.  Simple Smile

# 35
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 468
Аз искам да попитам , в навечерието на ергенската нощ на Адам , преди сватбата с Марджери , той песпа ли със Самър?
Дадоха ги ,че отиват в специалната стая ...но в такива стая , обикновено до секс не се стига.  Simple Smile

Явно не е. Щото и по време на срещите си не правех секс- тя му каза, че не спи с мъж преди петата среща  Grinning

# 36
  • Варна
  • Мнения: 567
Аз искам да попитам , в навечерието на ергенската нощ на Адам , преди сватбата с Марджери , той песпа ли със Самър?
Дадоха ги ,че отиват в специалната стая ...но в такива стая , обикновено до секс не се стига.  Simple Smile


Не спа с нея!

# 37
  • España (Плевен)
  • Мнения: 862
ДАААААААААА  Peace

# 38
  • Мнения: 347
Аз рядко гледам сериали, да не кажа почти никога.Повдига ми се от тия еднотипни убийства, досиета, разследвания и подобни.Няколко поредни вечери, обаче, хващах този и ми хареса.Сега винаги го гледам, когато успея да го хвана.

# 39
# 40
  • Мнения: 289
Не успях да гледам последните две серии - много моля някой да разкаже  Praynig

# 41
  • Мнения: 1 475
ами най-интересното с две думи Анжело се оказа ,ч е имал любовица и в деня на катастрофага е бил с нея , партноьорката на Браян , с която уж се харесваха се оказа любовница на баща му Rolling Eyes

# 42
  • Мнения: 2 309
И аз не успях да гледам снощи /заспах в 9 часа  Embarassed/ ...значи Анджело имал любовница  Tired много гадно, аз си мислех дали няма нещо такова с тия дълги отсъствия.

# 43
  • Мнения: 274
В началото не  ми беше интересен, едва от 4-5 епизода започнах да го следя. Заплитат се интересни интриги....

# 44
  • Мнения: 14 499
И аз не успях да гледам снощи /заспах в 9 часа  Embarassed/ ...значи Анджело имал любовница  Tired много гадно, аз си мислех дали няма нещо такова с тия дълги отсъствия.

ама тя твърдеше, че е било нещо мимолетно и че той обичал жена си и много чакал детето си

# 45
  • Мнения: 289
ама тя твърдеше, че е било нещо мимолетно и че той обичал жена си и много чакал детето си

Ужасно е... много я обичал и затова "мимолетно" се забавлява с друга, догато тя е бременна...  Sick

# 46
  • Мнения: 122
И аз гледам филмчето.

# 47
  • Мнения: 640
Гледам го.Обичам сериалчета и филми за нещата от реалността

# 48
  • España (Плевен)
  • Мнения: 862
 Party страхотен е.толкова готин филм,много му се кефа.

# 49
  • Мнения: 1 639
Снощи стана ли нещо по-конкретно?
Дийна срещна ли се с богаташа ?

# 50
  • Мнения: 4 308
Снощи стана ли нещо по-конкретно?
Дийна срещна ли се с богаташа ?
Да, изведе я на среща с нает самолет. Отидоха да вечерят в Сан Франциско, обаче тя му отказа да прекара остатъка от вечерта с него.. т.е идеята за закуска и се прибраха отчуждени. През това време мъжът й излезе и много се забавлява с една девойка, дето разнасяше сандвичи в офиса им.
Адам и Браян ги осъдиха на 30 часа общественополезен труд. Трябваше да помагат в някаква обществена кухня. По едно време се появи Бриджит и тя като доброволка. С идеята да може да говори с Браян и да се разберат.
Появи се и майката на Браян и Ники.

# 51
  • Мнения: 1 639
*vera , много благодаря за разказа!   bouquet

# 52
  • España (Плевен)
  • Мнения: 862
е сега започва най-интересното...  Joy

# 53
  • Мнения: 107
Нямай знае ли дали го има в НЕТ-а някъде да си го "дръпнем", че като дойдат тези почивни дни и го чакам с нетърпение.

# 54
  • España (Плевен)
  • Мнения: 862
 ето тук намерих малко...  Peace  а тук са двата сезона...  Peace

Последна редакция: пт, 01 фев 2008, 10:57 от ka_te_to

# 55
  • София
  • Мнения: 18 679
Ха, булката-беглец се завърна снощи Shocked Е, сега стана тя, каквато стана ooooh!

# 56
  • Мнения: 2 309
Мда, доста неприятно ми стана, че пак я вкараха в сериала. Дразнеше ме от самото начало. Сега пак ще побърка Адам и червенокоска.
Дийна, нещо почва и тя да ме дразни.

# 57
  • Мнения: 4 308
...Дийна, нещо почва и тя да ме дразни.
Клаксика! Като кучето, дето хем не ближе кокала, хем не го дава Wink

# 58
  • Мнения: 1 639
Мда, доста неприятно ми стана, че пак я вкараха в сериала.

Ами тя  една от главните актриси , с които започва филмът....
Много се чудех защо така, но ето пак я връщат в игра....
Ей роди се най-сетне това бебе..... Laughing

# 59
  • Сливен
  • Мнения: 1 022
Снощи накрая нещо изтървах.
Браян с коя беше в леглото? С брокерката ли?

# 60
  • España (Плевен)
  • Мнения: 862
Снощи накрая нещо изтървах.
Браян с коя беше в леглото? С брокерката ли?
да  Peace

# 61
  • Сливен
  • Мнения: 1 022
Че нали уж е любовница на баща му?

# 62
  • España (Плевен)
  • Мнения: 862
 Naughty  била е

# 63
  • Мнения: 2 309
...Дийна, нещо почва и тя да ме дразни.
Клаксика! Като кучето, дето хем не ближе кокала, хем не го дава Wink

Не само това, ами и "договорката" им да не излизат заедно с приятелите си, а на смени. ОК конфузно е, но все пак не се знаят от вчера, а и очевидно и на децата им е кофти. Доста невротично и истерично се държи. Жалко, беше любимия ми персонаж.

# 64
  • Мнения: 142
Мда, доста неприятно ми стана, че пак я вкараха в сериала. Дразнеше ме от самото начало. Сега пак ще побърка Адам и червенокоска.

Ще побърка и Браян  #2gunfire

# 65
  • Мнения: 410
Все изтървам края на сериите и на следващият ден си наваксвам тук с коментарите Mr. Green
Та какво бебе се роди снощи,момче,момиче и присъства ли все пак някой на това раждане?

# 66
  • Мнения: 1 639
Роди се Белла , момиче . Simple Smile
Никол като ги видя как се карат кой да влезе при нея , забрани и на двамата да влизат. Но на самото раждане успя да присъства Браян.....и тя му каза ,че често ще му се налага да държи бебето и ще му бъде като баща....

# 67
  • Мнения: 158
 е разбрахте ли скоро ще свърши филмът.до колкото разбрах имал нисък рейтинг а на ме много ми харесва

# 68
  • Мнения: 4 308
е разбрахте ли скоро ще свърши филмът.до колкото разбрах имал нисък рейтинг а на ме много ми харесва
Е, как нисък? Доръ мъжът ми го гледа Mr. Green

# 69
  • Мнения: 1 639
Изключително нетипично за моя мъж, но и той  попоглежда.  Mr. Green

# 70
  • Мнения: 2 609
Моя пък подочува това-онова докато е на компа и току пита нещо за някой.  Laughing

е разбрахте ли скоро ще свърши филмът.до колкото разбрах имал нисък рейтинг а на ме много ми харесва

От къде това инфо? Аз пък си мислех, че сега, като се завърна Марджари, пак ще се заплетат... Thinking

# 71
  • Мнения: 215
Филма е супер!

# 72
  • Мнения: 390
Следя го с интерес...учудващо дори за мен самата.

# 73
  • Мнения: 69
записвам се и аз  го гледам

# 74
  • Мнения: 1 925
Здравейте !
Мисля, че е интересно, разтоварващо сериалче, следя си го редовно  Peace
По въпроса за Марджъри и брокерката, определено ми харесва повече брокерката  Peace
Ще се изненадам, ако го спрат, заради нисък рейтинг, около нас, всички го гледат...

# 75
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 468
Уф, тази Марджъри изобщо не ме кефи  Twisted Evil Нито като визия, нито като персонаж  Crossing Arms Сега подозирам, че ще развали отношенията на Адам и Браян с жените им  Twisted Evil

# 76
  • София
  • Мнения: 203
 Снощи завърши много интересно. Simple Smile
 Много приятен сериал. Жалко че не мога да го гледам редовно.

# 77
  • Варна
  • Мнения: 3 246
Аз също го следя  Peace Чакам с интерес днес какво ще стане, с появата на Марджъри.

# 78
  • Варна
  • Мнения: 398
И двамата с мъжа ми го гледаме ,много готино филмче. Peace

# 79
  • Мнения: 410
Снощи завърши много интересно. Simple Smile
 Много приятен сериал. Жалко че не мога да го гледам редовно.

А,как свърши снощи?

# 80
  • España (Плевен)
  • Мнения: 862
ах , каква кучка   smile3511  е сега ще стане бомба  hahaha
как можаха да измислят такъв сценарий...
не разбрах само , защо я приеха в компанията пак?

# 81
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 468
Отдавна не се бях ядосвала толкова много на филм  Whistling Много тъпо развитие. Чак по едно време минах на друга програма, толкова много се изнервих.
Остави, че я приеха в компанията, ами Дейв и той за чий я покани на РД на детето  newsm78 Да не говорим за Адам какъв гъз се оказа. Уж беше много наранен, ядосан и прочее, а я кани на разходки и я целува по плажа. Ще зареже хубавата си жена заради тази бузеста махарадуда  Tired

# 82
  • Варна
  • Мнения: 567
Аз също много се ядосах, въпреки че мога да разбера Марджъри ме е яд за Хедър.

# 83
  • Мнения: 3 268
Аз пък мисля,че Марджъри няма да бъде нито с Адам,нито с Браян.Защото ако е с някой от двамата,те трябва вече да не са приятели,а и тя с когото и да е от тях,все ще мисли за другия.Едва ли ще е така.Предполагам,че тя ще отиде някъде или ще загине.

# 84
  • España (Плевен)
  • Мнения: 862
Аз пък мисля,че Марджъри няма да бъде нито с Адам,нито с Браян.Защото ако е с някой от двамата,те трябва вече да не са приятели,а и тя с когото и да е от тях,все ще мисли за другия.Едва ли ще е така.Предполагам,че тя ще отиде някъде или ще загине.
аз останах с впечатлението,че тя май не се интересува от Браян,а от Адам.на Браян даде съвет как да се държи с приятелкато му, а на Адам направо му държа сметка за нещата който е направил и така го омая,че той не й устоя или греша...   Thinking

# 85
  • София
  • Мнения: 18 679
Иии, кво толкова сте заритали срещу момичето Joy Аз преди години по същия начин постъпих - зарязах мъжа си/тогава гадже де Wink/, мислех, че е за добро, после осъзнах, че не мога и не искам да живея без него и отидох и си го поисках обратно BlushЕ, той не беше женен, ама и да беше, пак така щях да постъпя. В любовта като на война, нали така Wink Laughing Ти си кажи какво ти е на сърце, пък другия нека си реши, свободната воля е в основата на всички хубави неща.
Филмчето е много сладко Simple Smile Запълва ми празнотата, която остави Анатомията Mr. Green

# 86
  • Мнения: 2 035
Много сладко филмче, чакам го с нетърпение вечер  Grinning

Някой да има идея дали мога да си го дръпна от някъде, че нямам търпение да разбера какво ще стане  Mr. Green

# 87
  • España (Плевен)
  • Мнения: 862
ето тук намерих малко...  Peace  а тук са двата сезона...  Peace

# 88
  • Мнения: 108
Гледам го, харесва ми, само че никак не ми е удобен часът, в който го дават по btv, затова, моля дайте линк към субтитри за втория сезон, моляяя Praynig

# 89
  • Мнения: 2 309
За първи път да ми хареса поведението на Браян. Човека беше лудо влюбен в Марджери, но устоя и си заздрави връзката с брокерката. Докато Адам  ooooh! не че не е логично поведението му, все пак ожени се спонтанно, има проблеми с Хедър, нормално е пак да залитне по Марджери. Това, което не мога да разбера, откъде накъде тя ще има наглостта да му държи сметка какви ги е вършил след като така го заряза и другото - уж нямаше намерение да ги вижда, после пък уж само с детето и накрая каква стана...сиреч не беше планирала да се вижда с Адам, а изведнъж реши, че много го обича...приФатничава история е таз жена  ooooh!

Дейв много ме изкефи като й се навика, че е вилняла като урагана Катрина  Laughing но развали ефекта като й се извини.Дийна все по-неприятна става за мен Rolling Eyes

Много ми е гадно за бебчо Confused

# 90
  • Варна
  • Мнения: 567
Адам, най - накрая да постъпи правилно!
Така е най- добре за всички, въпреки че не беше нужно да спи с Марджъри!

# 91
  • София
  • Мнения: 18 679

Така е най- добре за всички, въпреки че не беше нужно да спи с Марджъри!
Да, това беше малко прекалено Confused Мъже, к'во да ги правиш Twisted Evil

# 92
  • Мнения: 1 639
Браян и брокерката са ми най- анти актьорите.
Актрисата играеща боркерката ...хич не й подхожа да е "мъжкарана" , виж на Дийна повече бих й повярвала.  Simple Smile

# 93
  • Варна
  • Мнения: 567
Браян и брокерката са ми най- анти актьорите.
Актрисата играеща боркерката ...хич не й подхожа да е "мъжкарана" , виж на Дийна повече бих й повярвала.  Simple Smile

На мен ми харесват, най - естествени са ми в отношенията си!
А тя е голяма кукла!

# 94
  • Варна
  • Мнения: 407
Не можах да гледам края на епизода. Какво се случи?

# 95
  • Стара Загора
  • Мнения: 1 448
Не можах да гледам края на епизода. Какво се случи?
И аз не можах да го гледам.

# 96
  • София
  • Мнения: 18 679
Брокерката и на мене ми харесва. Ама как се изцепиха в една от сериите, че била на 38 години Shocked Да бе да....Т'ва като по рекламите - снимали ми некакво 22-годишно детенце и покрай него търчат две хлапета, а рекламата се опитва да ме убеди, че това е майка им, която изглежда като пубертет, защото ползва еди какъв си крем за лице/боя за коса и пр. глупости Joy Ние трева пасем Wink

# 97
  • Варна
  • Мнения: 567
Брокерката и на мене ми харесва. Ама как се изцепиха в една от сериите, че била на 38 години Shocked Да бе да....Т'ва като по рекламите - снимали ми некакво 22-годишно детенце и покрай него търчат две хлапета, а рекламата се опитва да ме убеди, че това е майка им, която изглежда като пубертет, защото ползва еди какъв си крем за лице/боя за коса и пр. глупости Joy Ние трева пасем Wink

36 години  bouquet

# 98
  • Мнения: 2 035

  bouquet

така е който не чете и пита пак  Embarassed

# 99
  • Мнения: 4 308
Не можах да гледам края на епизода. Какво се случи?
След като се прибраха от уикенда, Адам каза на Хедър, че хем я обичал, хем не можел с нея. Ей такива... Тя каза, че ще се изнесе.
Браян и брокерката ги даваха, че отиват сутринта на работа, обаче завариха полиция. Изнасяха от офиса им компютри, всичко. Казаха им, че бащата на Браян бил обвинен в данъчни измами с фирмен капитал и емигрирал незнайно къде с всичката документация, пари и т.н.

# 100
  • Мнения: 2 309
Изкефи ме решението на Адам,в смисъл Хедър е готина, ама нищо общо нямат и той наистина я използва за да се измъкне от депресията.

Брокерката е много готина, искам и аз така да изглеждам като стана на 36. Айви ми е много противна, но мъжът й много става  Rolling Eyes

# 101
  • Стара Загора
  • Мнения: 1 448
*vera   bouquet благодаря за информацията!!!

# 102
  • Бургас
  • Мнения: 5 927
хижата за Браян ли остава  Thinking дали баща му не е искал да го подсигури преди да изчезне  newsm78?
и ......... Хедър и Адам нали правиха планове за бебе? дали сега тя няма да се окаже бременна и отново да се съберът след 15-20 серии например  Wink

# 103
  • Мнения: 727
....последно Мардж пак заминава така ли,сбогуваха се отново......е за какво се върна newsm78

записвам се гледаме го с мъжа ми Mr. Green

пп:кой епизод е по БТВ-да знам какво да тегля Peace

# 104
  • Мнения: 4 202
Охоо, ето къде ще чета като изпусна някой епизод  Wink

# 105
  • España (Плевен)
  • Мнения: 862
....последно Мардж пак заминава така ли,сбогуваха се отново......е за какво се върна newsm78
да съсипе за пореден път живота на Адам...  #Cussing out

пп:кой епизод е по БТВ-да знам какво да тегля Peace
да,моля кажете...  Peace

# 106
  • Мнения: 1 639
Довечера ще гледаме 19 еп. , справки  тук  Simple Smile

Аз се опитах да тегля серии , но номерата не можах да разбера как въврвят..... 1-ят еп от 2-ри сезон , е този в който Браян се върна след 6м скитане и развали сватбата.....  След това изтеглих по средата някой еп ...но се оказа еп доста напред......знам една клюкинка за Никол и Адам  Mr. Green

# 107
  • Варна
  • Мнения: 567
Довечера ще гледаме 19 еп. , справки  тук  Simple Smile

Аз се опитах да тегля серии , но номерата не можах да разбера как въврвят..... 1-ят еп от 2-ри сезон , е този в който Браян се върна след 6м скитане и развали сватбата.....  След това изтеглих по средата някой еп ...но се оказа еп доста напред......знам една клюкинка за Никол и Адам  Mr. Green


Кажи, кажи, да не са се залюбили  Shocked

# 108
  • España (Плевен)
  • Мнения: 862
Довечера ще гледаме 19 еп. , След това изтеглих по средата някой еп ...но се оказа еп доста напред......знам една клюкинка за Никол и Адам  Mr. Green
и аз искам да знам  Whistling грешка   doh  hahaha

Последна редакция: пт, 08 фев 2008, 10:59 от ka_te_to

# 109
  • Мнения: 4 308
Никол е сестрата на Браян.
Вчера Никол как гледаше детегледача като излизаше от банята Laughing

# 110
  • София
  • Мнения: 18 679
Вчерашната серия беше отчайващо скучна Confused И този сериал започна да изтъпява Tired

# 111
  • Мнения: 2 309
Как скучна, на мен ми стига че видях детегледача по хавлия  Whistling

# 112
  • España (Плевен)
  • Мнения: 862
Как скучна, на мен ми стига че видях детегледача по хавлия  Whistling
xaxaxaxaxaxa...  Joy  hahaha  newsm10

# 113
  • Мнения: 14 499
Вчерашната серия беше отчайващо скучна Confused И този сериал започна да изтъпява Tired

и на мен взе така да ми се струва. и бриджит дето ги наръси тези глупости, че не искала да живее с домоуправител, пък после пак се обичат ала бала....

# 114
  • Стара Загора
  • Мнения: 1 448
Довечера ще гледаме 19 еп. , справки  тук  Simple Smile

Аз се опитах да тегля серии , но номерата не можах да разбера как въврвят..... 1-ят еп от 2-ри сезон , е този в който Браян се върна след 6м скитане и развали сватбата.....  След това изтеглих по средата някой еп ...но се оказа еп доста напред......знам една клюкинка за Никол и Адам  Mr. Green


Кажи, кажи, да не са се залюбили  Shocked
И каква е клюката Praynig ?

# 115
  • Мнения: 1 685
 PeaceИ аз за клюката Mr. Greenи повод за запис де Laughing

# 116
  • Мнения: 1 639
Да не ви подведа само....... Simple Smile
Пожене като си свалих епизода,  само го прегледах набързо.....
В резюмето  на предишния еп. ги дадоха как са в едно легло....предполагам след купон са се избройкали.....
А в епизода дето уж бях свалила ...се обаждаха един на друг явно за да се обяснят .  Simple Smile

# 117
  • Мнения: 122
Разочаровах се.

# 118
  • Мнения: 3 372
Много готино филмче, гледам го всяка вечер Peace
Много се издразних на тая Марджари, че дойде и развали всичко между Хедър и Адам #Cussing out Ама и Адам е един.....

# 119
  • Мнения: 1 734
В началото и на мен ми хареса. Сега обаче се питам, дали да продължавам да го гледам. Нещо ми доскуча  Tired

# 120
  • Мнения: 116
Какво стана във вчерашния епизод, че хванах само последните 10 мин

# 121
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 468
Снощи освен, че наеха Браян на работа във фирмата на Дейв, друго май не се случи  Thinking Бриджит се върна от командировка и завари Б. да пият Маргарити с двете съседки  Crazy Дейна и Дейв започнаха да се свалят, нали отново живеят в една къща. С Адам- нищо. Никол уволни и отново нае детегледача си, накрая се зацелуваха най- после  Grinning

# 122
  • Мнения: 116
Благодаря!   bouquet

# 123
  • Мнения: 3 042
Адам пък стана съдружник и разбра, че ще трябва да прави някои компромиси със съвестта си - хвана един от фирмата да ксерокопира подправени доказателства по едно дело.

# 124
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 468
Адам пък стана съдружник и разбра, че ще трябва да прави някои компромиси със съвестта си - хвана един от фирмата да ксерокопира подправени доказателства по едно дело.

Стана ли  newsm78 Аз мисля, че още не е станал съдружник.

# 125
  • Мнения: 3 372
Адам пък стана съдружник и разбра, че ще трябва да прави някои компромиси със съвестта си - хвана един от фирмата да ксерокопира подправени доказателства по едно дело.

Стана ли  newsm78 Аз мисля, че още не е станал съдружник.
Стана, най-сетне Peace

# 126
  • España (Плевен)
  • Мнения: 862
много беше интересна снощната серийка - особенно с Дейв и Дейна... а също и с Никол и детегледача...  Crazy
СТРАШЕН  Party

# 127
  • Мнения: 260
много готинко филмче-супер Popcorn

# 128
  • Мнения: 3 153
Обичам точно такъв тип филмчета:) Да не ме натоварват, а да ме оставят с усмивка, след като мине поредния епизод.

# 129
  • Мнения: 2 910
Много свежо сериалче.
От днешият епизод чак аз останах разочарована, когато детегледача каза, че е гей Simple Smile

# 130
  • Мнения: 4 202
Ходих да си сипя вино и изпуснах последната сцена, моля кажете кой с кого преспа?  Praynig
Чух само, че трябва да си остане между тях, но кои бяха ... Crazy

# 131
  • Мнения: 2 663
Гледах като луда 2 дни всички серии до сега, а тази последната направо ме разочарова  Tired

# 132
  • Мнения: 289
Ходих да си сипя вино и изпуснах последната сцена, моля кажете кой с кого преспа?  Praynig
Чух само, че трябва да си остане между тях, но кои бяха ... Crazy

Сестрата на Брайън + Адам  Crazy
Нещо не ми се връзват двамата.. дано си остане еднократно  Peace

# 133
  • Мнения: 1 639
red shoe , бяха  Адам и Никол.
Това с бавача - гей , доста плоско скроено......

Айде до тук беше брокерката.

# 134
  • Мнения: 4 202
А да, те ги дадоха на караокето заедно да пеят.

# 135
  • España (Плевен)
  • Мнения: 862
леле  Thinking нищо не мажеш да предвидиш какво ще стане.сега кой с кого ще бъде?  newsm78
става все по заплетено и накрая какво ще излезе - нищо май.  Tired

# 136
  • София
  • Мнения: 18 679
накрая какво ще излезе - нищо май.  Tired
Ще излезе като на всички сапунки - всеки с всеки, бащи с  дъщерите на жените си, братя със сестрите на прителите си и т.н. лигня Sick Уви, и този сериал затъпя точно както Анатомията в момента, в който някой болен с температура сценарист реши да "влюби" русата фурия с малкия Джорджи Crazy Разочарована съм Crossing Arms

# 137
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 468
Адам пък стана съдружник и разбра, че ще трябва да прави някои компромиси със съвестта си - хвана един от фирмата да ксерокопира подправени доказателства по едно дело.

Стана ли  newsm78 Аз мисля, че още не е станал съдружник.
Стана, най-сетне Peace

Станал, грънци  Mr. Green Стана, ама на снощната серия.

# 138
  • Мнения: 2 309
Е то беше ясно, че детегледача е гей, поне за мен, де  Grinning

Адам и Никол, взаимно си помогнаха, не вярвам да се заформи нещо сериозно. Що така я имат за голяма красавица Никол, на мен хич не ми харесва в лице.

Не казвате нищо за подстрижката на Браян, така май още повече му личат тесните раменца  Laughing

# 139
  • Мнения: 42
Ох, този филм ме обърка напълно. Защо Адам спа с Никол? Хедър много ми харесваше ама май няма де се върне.

# 140
  • Мнения: 3 372
Адам пък стана съдружник и разбра, че ще трябва да прави някои компромиси със съвестта си - хвана един от фирмата да ксерокопира подправени доказателства по едно дело.

Стана ли  newsm78 Аз мисля, че още не е станал съдружник.
Стана, най-сетне Peace

Станал, грънци  Mr. Green Стана, ама на снощната серия.
Добре де, пак не съм разбрала Mr. Green

# 141
  • Мнения: 4 308
Не казвате нищо за подстрижката на Браян, така май още повече му личат тесните раменца  Laughing
Никога не са ми допадали мъже с дълги коси, но Браян не ми харесва с тая прическа.
Нещо не му се връзва с романтично-неорентирания стил.

# 142
  • Варна
  • Мнения: 567
На мен Брайън така ми харесва повече, с онази мазната кичара беше ужасен !

# 143
  • Варна
  • Мнения: 3 246
А видяхте ли надписите, т.е. когато представят актьорите? Мисля че от няколко серии вече са сменени, няма я Марджъри, нямаше я и Бриджит. На тяхно място са тази новата шефка и едната от съквартирантките. Аз си мисля че първата ще има нещо с Адам, а втората - с Брайън.

# 144
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 468
А видяхте ли надписите, т.е. когато представят актьорите? Мисля че от няколко серии вече са сменени, няма я Марджъри, нямаше я и Бриджит. На тяхно място са тази новата шефка и едната от съквартирантките. Аз си мисля че първата ще има нещо с Адам, а втората - с Брайън.

Мда, това го установих снощи. И без това тази дългата руса пръчка от съседките не ме кефи  Crazy По- добре да е черната, макар че лично аз съжалявам за Бриджит.

# 145
  • España (Плевен)
  • Мнения: 862
Не казвате нищо за подстрижката на Браян, така май още повече му личат тесните раменца  Laughing
на Браян така ми харесва - даже много...  Heart Eyes

А видяхте ли надписите, т.е. когато представят актьорите? Мисля че от няколко серии вече са сменени, няма я Марджъри, нямаше я и Бриджит. На тяхно място са тази новата шефка и едната от съквартирантките. Аз си мисля че първата ще има нещо с Адам, а втората - с Брайън.
а това го видях в понеделник и да си кажа честно и на мен повече ми допада черната съседка...  Wink

# 146
  • Мнения: 4 308
Вчера тъкмо това говорихме с мъжа ми, че Браян първо ще "боцне" черната. Русата нещо лесна го дава, а и му е готова.

# 147
  • Мнения: 1 639
Стана ли нещо интересно тази вечер ? Не можах да гледам.....

Актрисата играеща Никол, съм я гледала в едни филм (не помня име...) преди. Там играеше алкохоличка, отчаяна и търсеща себе си,  която се мяташе почти на всеки срещнат, но главна цел  й беше да иде при детето си и то да се гордее с нея ....
 И изведнъж я виждам тук, в сериала, богаташка няква, че й секси го раздава...... да , ама не и за мен .....повече й ходи оная й роля.  Mr. Green

# 148
  • Мнения: 4 202
Актрисата играеща Никол, съм я гледала в едни филм (не помня име...) преди. Там играеше алкохоличка, отчаяна и търсеща себе си,  която се мяташе почти на всеки срещнат, но главна цел  й беше да иде при детето си и то да се гордее с нея ....
 И изведнъж я виждам тук, в сериала, богаташка няква, че й секси го раздава...... да , ама не и за мен .....повече й ходи оная й роля.  Mr. Green

Все пак носи фамилията Аркет, повече й подхожда роля на изпаднала алкохоличка  Wink

# 149
  • Бургас
  • Мнения: 5 927
Все пак носи фамилията Аркет, повече й подхожда роля на изпаднала алкохоличка  Wink
а кой е Аркет? помня в една серия на "Приятели" всички актьори и актриси ги обявяваха с малко има + "Аркет", имаше някаква закачка, но не я разбрах  Thinking

# 150
  • Мнения: 4 202
Все пак носи фамилията Аркет, повече й подхожда роля на изпаднала алкохоличка  Wink
а кой е Аркет? помня в една серия на "Приятели" всички актьори и актриси ги обявяваха с малко има + "Аркет", имаше някаква закачка, но не я разбрах  Thinking

Известна фамилия холивудски актьори, носи им се славата на малко диви и лудички.
Кортни Кокс се омъжи за един Аркет, за това беше тази закачка в "Приятели". Тя стана Кортни Кокс-Аркет, но дали още й е такава фамилията, не знам.

# 151
  • Мнения: 1 685
 Peacehttp://bg.wikipedia.org/wiki/%D0%94%D0%B5%D0%B9%D0%B2%D0%B8%D0%B … D0%BA%D0%B5%D1%82   за Аркет-по време на снимките на "Приятели"-Моника/Кортни Кокс/ става Аркет-жени се за тоя Дейвид-затова беше и закачката-като поздрав за нея Laughing

# 152
  • Мнения: 158
какво се случи тази вечер че не успях да го гледам

# 153
  • Мнения: 1 639
Ей,  страшна работа сте !  Grinning

# 154
  • Мнения: 417
Какво стана със жената на Адам? newsm78

# 155
  • Мнения: 640
На мен Брайън така ми харесва повече, с онази мазната кичара беше ужасен !
newsm10
Така е малко а ла Брад Пит Grinning

# 156
  • Мнения: 215
Да не е свършил сериала? Чакам чакам тази вечер, а започва двама мъже и половина.

# 157
  • Варна
  • Мнения: 3 246
Да не е свършил сериала? Чакам чакам тази вечер, а започва двама мъже и половина.
Не е свършил, но Великолепната шесторка продължи много дълго, и явно са решили да пуснат краткото сериалче. И аз се разочаровах..

# 158
  • Мнения: 158
Да не е свършил сериала? Чакам чакам тази вечер, а започва двама мъже и половина.
Не е свършил, но Великолепната шесторка продължи много дълго, и явно са решили да пуснат краткото сериалче. И аз се разочаровах..
i az ostanah razo4arovana.iskam braqn.mn priatno serial4e

# 159
  • Варна
  • Мнения: 1 180
Еее, супер. Мислех, че съм изпуснала серията.

На мен много ми харесва Никол. Много е сладка. Дали ще стане нещо по-сеиозно с Адам?  Rolling Eyes

# 160
  • Мнения: 2 309
Пълниха времето до новините, а и днеска няма, та пак чак в понеделник.

# 161
  • España (Плевен)
  • Мнения: 862
оххх и аз си мислех че съм пропуснала сериала  1dating пък то не са го давали.  newsm47

# 162
  • Мнения: 86
Да по това време се преспиваме с малката и до като я кърмя го гледам харесва ми.не е натоварващ

# 163
  • Мнения: 1 059
гледам го с голямо удоволствие

# 164
  • Мнения: 596
Много сладко сериалче smile3521,дали го има в нета някъде?

# 165
  • Мнения: 349
Харесва ми Peace,не ме натоварва.

# 166
  • Мнения: 757
гледам го,харесва ми

# 167
  • Мнения: 2 821
Актрисата играеща Никол, съм я гледала в едни филм (не помня име...) преди.
Тази актриса играеше също и в "Девет ярда". Сещате ли се? Laughing Беше жена на зъболекаря /Матю Пери/. Една истеричка с много силен акцент. Тя беше наела убиец за мъжа си.

# 168
  • Мнения: 325
Тази седмица само довечера ще има Браян. Това е само защото започва Шампионска лига или са свършили купените серии?

# 169
  • Мнения: 3 372
Тази седмица само довечера ще има Браян. Това е само защото започва Шампионска лига или са свършили купените серии?
Еееее, много гадно Tired

# 170
  • Варна
  • Мнения: 3 246
Май ще разберем другата седмица  Sad Сега гледах програмата на БТВ - вторник и сряда са мачове, а в четвъртък са оставили цели два часа за шесторката, май защото свършва тогава.

# 171
  • Мнения: 2 309
Актрисата играеща Никол, съм я гледала в едни филм (не помня име...) преди.
Тази актриса играеше също и в "Девет ярда". Сещате ли се? Laughing Беше жена на зъболекаря /Матю Пери/. Една истеричка с много силен акцент. Тя беше наела убиец за мъжа си.

Прекрасно се сещам за персонажа, но никакво лице не ми се появява в спомените. Много готин филм между другото.

# 172
  • Мнения: 4 308
Какво стана в снощната серия? Че нещо се залисах и го пропуснах ooooh!

# 173
  • Мнения: 2 309
Ми нищо интересно не стана, нещо поизтъпя малко сериала. Браян не е наясно с коя иска да се забие с русата или с черната съседка. Накрая май преспа с русата, че не видях добре. Адам спи с шефката на Браян и Дейв, но без чувства. Никол и Диина отвориха магазин за кексчета, който хич не им вървеше, докато Браян не нави русата съседка /нали е някаква изгрявяща звезда да се снима, че ги яде/, та май им потръгна. Дейв след като ступа най-накрая бившия любовник на Дийна, му мина ядът от изневярата и й предложи пак да се омъжи за него. Най-ме забавляваше, че Никол ходи на някакъв курс за майки, ала нашия форум. Та там я правеха на две и половина, държаха се кофти с нея, а тя положи доста усилия да се сприятелят. А да, вече всички в компанията знаят, че Никол и Адам са преспали.

# 174
  • София
  • Мнения: 18 679
нещо поизтъпя малко сериала.
Ама яко изтъпя...изгуби ме  Confused

# 175
  • Мнения: 4 202
... Най-ме забавляваше, че Никол ходи на някакъв курс за майки, ала нашия форум. Та там я правеха на две и половина, държаха се кофти с нея, а тя положи доста усилия да се сприятелят...

И аз доста се забавлявах на тази част от епизода, точно за форума се сетих  Joy

# 176
  • Мнения: 4 308
Ми нищо интересно не стана, нещо поизтъпя малко сериала. Браян не е наясно с коя иска да се забие с русата или с черната съседка. Накрая май преспа с русата, че не видях добре. Адам спи с шефката на Браян и Дейв, но без чувства. Никол и Диина отвориха магазин за кексчета, който хич не им вървеше, докато Браян не нави русата съседка /нали е някаква изгрявяща звезда да се снима, че ги яде/, та май им потръгна. Дейв след като ступа най-накрая бившия любовник на Дийна, му мина ядът от изневярата и й предложи пак да се омъжи за него. Най-ме забавляваше, че Никол ходи на някакъв курс за майки, ала нашия форум. Та там я правеха на две и половина, държаха се кофти с нея, а тя положи доста усилия да се сприятелят. А да, вече всички в компанията знаят, че Никол и Адам са преспали.
Благодаря   bouquet

# 177
# 178
  • Мнения: 1 639
Тъкмо се чудя защо почна това чудо на комедиийния жанр , "Аламинут".......
 Влизам тук и к`во да видя тази седмица няма повече серии.  Tired

# 179
  • Мнения: 640
Тъкмо се чудя защо почна това чудо на комедиийния жанр , "Аламинут".......
 Влизам тук и к`во да видя тази седмица няма повече серии.  Tired
Cry

# 180
  • Силистра
  • Мнения: 288
Току що гледах програмата за др седмица, след Мюзик айдъл в 21 часа в понеделник ще дават сериалчето  smile3521 , но само в понеделник а после започват отчаяните

# 181
  • Мнения: 640
Току що гледах програмата за др седмица, след Мюзик айдъл в 21 часа в понеделник ще дават сериалчето  smile3521 , но само в понеделник а после започват отчаяните
Sad Wink е,все е нещо

# 182
  • Стара Загора
  • Мнения: 1 448
Да не би да спират да го дават? newsm78

# 183
  • Мнения: 2 011
ами мисля ,че няма повече серии- за съжаление
http://www.tv.com/what-about-brian/show/32765/episode_guide.html … opdown;dropdown;2
Гледах го с удоволствие Grinning

# 184
  • Стара Загора
  • Мнения: 1 448
Ами той остана недовършен.Как така го спират ooooh! .Много гадно Sad

# 185
  • Мнения: 216
Така разпусках с това филмче ,хич не искам да го спират Sad

# 186
  • Мнения: 1 639
Явно това са заснетите серии.
Такъв тип филми никога нятам край.  Simple Smile

# 187
  • Мнения: 1 233
Доколкото разбрах няма да снимат повече сезони. Бил с много нисък рейтинг. Аз също го харесвах, но..... Tired

# 188
  • Мнения: 1 639
Определено,  така  както свърши има още един сезон поне.  Simple Smile
Винаги е по-добре един сериал да свърши и да ти лиспова, пред това да продължи до без край и  да те отегчи.  Simple Smile

# 189
  • Мнения: 4 308
Определено,  така  както свърши има още един сезон поне.  Simple Smile
Винаги е по-добре един сериал да свърши и да ти лиспова, пред това да продължи до без край и  да те отегчи.  Simple Smile
Това ли беше, наистина ли няма други серии?  newsm78

# 190
  • София
  • Мнения: 1 856
Много гадно. Този сериал ме зареждаше с много положителни емоции. Дано да има следващ сезон.

# 191
  • España (Плевен)
  • Мнения: 862
снощи беше хубава серийка,дано да продължават все така,че много ме кефи...  Hug

# 192
  • Мнения: 3 372
Остана някакси недовършен сериала newsm78

# 193
  • Мнения: 338
Гледах го с огромно желание-жалко е ако няма продължение Rolling Eyes

# 194
  • Варна
  • Мнения: 2 576
Според мен края си беше много добре  Peace.
Тъкмо ако има 2-ри сезон ще има интерес да се гледа Wink.

# 195
  • Варна
  • Мнения: 1 179
Ще бъде жалко ако няма повече серий... много го харесвах това сериалче  Cry И за дългата коса на Браян ми е мъчно, много му отиваше..

# 196
  • Мнения: 1 639
Според мен края си беше много добре  Peace.
Тъкмо ако има 2-ри сезон ще има интерес да се гледа Wink.

Това беше 2-ри сезон.  Simple Smile 

# 197
  • Варна
  • Мнения: 2 576
Хвана ме  Mr. Green.
Трети сезон тогава ще се чака с интерес  Party.

# 198
  • Мнения: 3 372
Според мен края си беше много добре  Peace.
Тъкмо ако има 2-ри сезон ще има интерес да се гледа Wink.

Това беше 2-ри сезон.  Simple Smile 
А кой беше първия тогава newsm78

# 199
  • Мнения: 1 639
1-ви и 2-ри сезон ги дадоха заедно по БТВ и по-добре.  Simple Smile
1-ви сезон "свърши" със сватбата на Адам и Марджери и избягалата младоженка.

# 200
  • Мнения: 3 372
1-ви и 2-ри сезон ги дадоха заедно по БТВ и по-добре.  Simple Smile
1-ви сезон "свърши" със сватбата на Адам и Марджери и избягалата младоженка.
Аха, мерси за пояснението  bouquet

# 201
  • Мнения: 1 233
Трети сезон наистина няма да има. Сериала е спрян още през март 2007.

# 202
  • Мнения: 4 308
Трети сезон наистина няма да има. Сериала е спрян още през март 2007.
Глупави хора!

# 203
  • Мнения: 1 233
И аз така мисля. Много ми харесваше сериала. Crossing Arms

# 204
  • Мнения: 18 009
Свърши ли този сериал? Много го харесвах, но нещо не разбрах края явно, дали няма още серийки?

# 205
  • Мнения: 1 685
 PeaceЕ, имаше символичен "хепиенд"-при кой как се развиват събитията-май точно като за финал си беше Thinking

# 206
  • Мнения: 4 526
Спрели го заради липса на интерес. Confused Жалко, наистина, симпатично сериалче.

# 207
  • Мнения: 105
Каква липса на интерес?! Като гледам форума, доста хора са го гледали с удоволствие. Толкова леко и приятно филмче... Cry

# 208
  • Мнения: 4 526
Не в България Grinning, в САЩ!

# 209
  • Мнения: 685
.... липса на интерес?! ....

 ooooh! Нямам думи. Много приятно филмче беше.

# 210
  • София
  • Мнения: 346
Трети сезон наистина няма да има. Сериала е спрян още през март 2007.

Хм,пък аз все си мислех,че нашата телевизия го спря newsm78Наистина много жалко....

# 211
  • София
  • Мнения: 1 877
изгледах всичко от торентите Simple Smile много хубаво и забавно сериалче, коя ви беше любимата двойка? дийна и мъжа й със сладките дечица или някоя от другите двойки? а марджъри харесва ли ви? на мен ми е малко противоречива..., брайън сякаш е най-готин  Laughing

# 212
  • Мнения: 1 734
Той е представен така, че да е най-готин, но на мен не ми хареса. Доста е сладникав,особено след като се подстрига  Sick

Общи условия

Активация на акаунт