Гледате ли "Животът на Браян" ?

  • 10 914
  • 212
  •   1
Отговори
# 75
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 564
Уф, тази Марджъри изобщо не ме кефи  Twisted Evil Нито като визия, нито като персонаж  Crossing Arms Сега подозирам, че ще развали отношенията на Адам и Браян с жените им  Twisted Evil

# 76
  • София
  • Мнения: 203
 Снощи завърши много интересно. Simple Smile
 Много приятен сериал. Жалко че не мога да го гледам редовно.

# 77
  • Варна
  • Мнения: 3 262
Аз също го следя  Peace Чакам с интерес днес какво ще стане, с появата на Марджъри.

# 78
  • Варна
  • Мнения: 401
И двамата с мъжа ми го гледаме ,много готино филмче. Peace

# 79
  • Мнения: 410
Снощи завърши много интересно. Simple Smile
 Много приятен сериал. Жалко че не мога да го гледам редовно.

А,как свърши снощи?

# 80
  • España (Плевен)
  • Мнения: 862
ах , каква кучка   smile3511  е сега ще стане бомба  hahaha
как можаха да измислят такъв сценарий...
не разбрах само , защо я приеха в компанията пак?

# 81
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 564
Отдавна не се бях ядосвала толкова много на филм  Whistling Много тъпо развитие. Чак по едно време минах на друга програма, толкова много се изнервих.
Остави, че я приеха в компанията, ами Дейв и той за чий я покани на РД на детето  newsm78 Да не говорим за Адам какъв гъз се оказа. Уж беше много наранен, ядосан и прочее, а я кани на разходки и я целува по плажа. Ще зареже хубавата си жена заради тази бузеста махарадуда  Tired

# 82
  • Варна
  • Мнения: 567
Аз също много се ядосах, въпреки че мога да разбера Марджъри ме е яд за Хедър.

# 83
  • Мнения: 3 268
Аз пък мисля,че Марджъри няма да бъде нито с Адам,нито с Браян.Защото ако е с някой от двамата,те трябва вече да не са приятели,а и тя с когото и да е от тях,все ще мисли за другия.Едва ли ще е така.Предполагам,че тя ще отиде някъде или ще загине.

# 84
  • España (Плевен)
  • Мнения: 862
Аз пък мисля,че Марджъри няма да бъде нито с Адам,нито с Браян.Защото ако е с някой от двамата,те трябва вече да не са приятели,а и тя с когото и да е от тях,все ще мисли за другия.Едва ли ще е така.Предполагам,че тя ще отиде някъде или ще загине.
аз останах с впечатлението,че тя май не се интересува от Браян,а от Адам.на Браян даде съвет как да се държи с приятелкато му, а на Адам направо му държа сметка за нещата който е направил и така го омая,че той не й устоя или греша...   Thinking

# 85
  • София
  • Мнения: 18 679
Иии, кво толкова сте заритали срещу момичето Joy Аз преди години по същия начин постъпих - зарязах мъжа си/тогава гадже де Wink/, мислех, че е за добро, после осъзнах, че не мога и не искам да живея без него и отидох и си го поисках обратно BlushЕ, той не беше женен, ама и да беше, пак така щях да постъпя. В любовта като на война, нали така Wink Laughing Ти си кажи какво ти е на сърце, пък другия нека си реши, свободната воля е в основата на всички хубави неща.
Филмчето е много сладко Simple Smile Запълва ми празнотата, която остави Анатомията Mr. Green

# 86
  • Мнения: 2 035
Много сладко филмче, чакам го с нетърпение вечер  Grinning

Някой да има идея дали мога да си го дръпна от някъде, че нямам търпение да разбера какво ще стане  Mr. Green

# 87
  • España (Плевен)
  • Мнения: 862
ето тук намерих малко...  Peace  а тук са двата сезона...  Peace

# 88
  • Мнения: 108
Гледам го, харесва ми, само че никак не ми е удобен часът, в който го дават по btv, затова, моля дайте линк към субтитри за втория сезон, моляяя Praynig

# 89
  • Мнения: 2 309
За първи път да ми хареса поведението на Браян. Човека беше лудо влюбен в Марджери, но устоя и си заздрави връзката с брокерката. Докато Адам  ooooh! не че не е логично поведението му, все пак ожени се спонтанно, има проблеми с Хедър, нормално е пак да залитне по Марджери. Това, което не мога да разбера, откъде накъде тя ще има наглостта да му държи сметка какви ги е вършил след като така го заряза и другото - уж нямаше намерение да ги вижда, после пък уж само с детето и накрая каква стана...сиреч не беше планирала да се вижда с Адам, а изведнъж реши, че много го обича...приФатничава история е таз жена  ooooh!

Дейв много ме изкефи като й се навика, че е вилняла като урагана Катрина  Laughing но развали ефекта като й се извини.Дийна все по-неприятна става за мен Rolling Eyes

Много ми е гадно за бебчо Confused

Общи условия

Активация на акаунт