Гледате ли "Животът на Браян" ?

  • 10 910
  • 212
  •   1
Отговори
# 60
  • España (Плевен)
  • Мнения: 862
Снощи накрая нещо изтървах.
Браян с коя беше в леглото? С брокерката ли?
да  Peace

# 61
  • Сливен
  • Мнения: 1 022
Че нали уж е любовница на баща му?

# 62
  • España (Плевен)
  • Мнения: 862
 Naughty  била е

# 63
  • Мнения: 2 309
...Дийна, нещо почва и тя да ме дразни.
Клаксика! Като кучето, дето хем не ближе кокала, хем не го дава Wink

Не само това, ами и "договорката" им да не излизат заедно с приятелите си, а на смени. ОК конфузно е, но все пак не се знаят от вчера, а и очевидно и на децата им е кофти. Доста невротично и истерично се държи. Жалко, беше любимия ми персонаж.

# 64
  • Мнения: 143
Мда, доста неприятно ми стана, че пак я вкараха в сериала. Дразнеше ме от самото начало. Сега пак ще побърка Адам и червенокоска.

Ще побърка и Браян  #2gunfire

# 65
  • Мнения: 410
Все изтървам края на сериите и на следващият ден си наваксвам тук с коментарите Mr. Green
Та какво бебе се роди снощи,момче,момиче и присъства ли все пак някой на това раждане?

# 66
  • Мнения: 1 639
Роди се Белла , момиче . Simple Smile
Никол като ги видя как се карат кой да влезе при нея , забрани и на двамата да влизат. Но на самото раждане успя да присъства Браян.....и тя му каза ,че често ще му се налага да държи бебето и ще му бъде като баща....

# 67
  • Мнения: 158
 е разбрахте ли скоро ще свърши филмът.до колкото разбрах имал нисък рейтинг а на ме много ми харесва

# 68
  • Мнения: 4 309
е разбрахте ли скоро ще свърши филмът.до колкото разбрах имал нисък рейтинг а на ме много ми харесва
Е, как нисък? Доръ мъжът ми го гледа Mr. Green

# 69
  • Мнения: 1 639
Изключително нетипично за моя мъж, но и той  попоглежда.  Mr. Green

# 70
  • Мнения: 2 609
Моя пък подочува това-онова докато е на компа и току пита нещо за някой.  Laughing

е разбрахте ли скоро ще свърши филмът.до колкото разбрах имал нисък рейтинг а на ме много ми харесва

От къде това инфо? Аз пък си мислех, че сега, като се завърна Марджари, пак ще се заплетат... Thinking

# 71
  • Мнения: 215
Филма е супер!

# 72
  • Мнения: 390
Следя го с интерес...учудващо дори за мен самата.

# 73
  • Мнения: 69
записвам се и аз  го гледам

# 74
  • Мнения: 1 925
Здравейте !
Мисля, че е интересно, разтоварващо сериалче, следя си го редовно  Peace
По въпроса за Марджъри и брокерката, определено ми харесва повече брокерката  Peace
Ще се изненадам, ако го спрат, заради нисък рейтинг, около нас, всички го гледат...

Общи условия

Активация на акаунт