Гледате ли "Животът на Браян" ?

  • 10 932
  • 212
  •   1
Отговори
# 150
  • Мнения: 4 202
Все пак носи фамилията Аркет, повече й подхожда роля на изпаднала алкохоличка  Wink
а кой е Аркет? помня в една серия на "Приятели" всички актьори и актриси ги обявяваха с малко има + "Аркет", имаше някаква закачка, но не я разбрах  Thinking

Известна фамилия холивудски актьори, носи им се славата на малко диви и лудички.
Кортни Кокс се омъжи за един Аркет, за това беше тази закачка в "Приятели". Тя стана Кортни Кокс-Аркет, но дали още й е такава фамилията, не знам.

# 151
  • Мнения: 1 685
 Peacehttp://bg.wikipedia.org/wiki/%D0%94%D0%B5%D0%B9%D0%B2%D0%B8%D0%B … D0%BA%D0%B5%D1%82   за Аркет-по време на снимките на "Приятели"-Моника/Кортни Кокс/ става Аркет-жени се за тоя Дейвид-затова беше и закачката-като поздрав за нея Laughing

# 152
  • Мнения: 158
какво се случи тази вечер че не успях да го гледам

# 153
  • Мнения: 1 639
Ей,  страшна работа сте !  Grinning

# 154
  • Мнения: 417
Какво стана със жената на Адам? newsm78

# 155
  • Мнения: 640
На мен Брайън така ми харесва повече, с онази мазната кичара беше ужасен !
newsm10
Така е малко а ла Брад Пит Grinning

# 156
  • Мнения: 215
Да не е свършил сериала? Чакам чакам тази вечер, а започва двама мъже и половина.

# 157
  • Варна
  • Мнения: 3 262
Да не е свършил сериала? Чакам чакам тази вечер, а започва двама мъже и половина.
Не е свършил, но Великолепната шесторка продължи много дълго, и явно са решили да пуснат краткото сериалче. И аз се разочаровах..

# 158
  • Мнения: 158
Да не е свършил сериала? Чакам чакам тази вечер, а започва двама мъже и половина.
Не е свършил, но Великолепната шесторка продължи много дълго, и явно са решили да пуснат краткото сериалче. И аз се разочаровах..
i az ostanah razo4arovana.iskam braqn.mn priatno serial4e

# 159
  • Варна
  • Мнения: 1 180
Еее, супер. Мислех, че съм изпуснала серията.

На мен много ми харесва Никол. Много е сладка. Дали ще стане нещо по-сеиозно с Адам?  Rolling Eyes

# 160
  • Мнения: 2 309
Пълниха времето до новините, а и днеска няма, та пак чак в понеделник.

# 161
  • España (Плевен)
  • Мнения: 862
оххх и аз си мислех че съм пропуснала сериала  1dating пък то не са го давали.  newsm47

# 162
  • Мнения: 86
Да по това време се преспиваме с малката и до като я кърмя го гледам харесва ми.не е натоварващ

# 163
  • Мнения: 1 059
гледам го с голямо удоволствие

# 164
  • Мнения: 596
Много сладко сериалче smile3521,дали го има в нета някъде?

Общи условия

Активация на акаунт