Гледате ли "Животът на Браян" ?

  • 10 909
  • 212
  •   1
Отговори
# 135
  • España (Плевен)
  • Мнения: 862
леле  Thinking нищо не мажеш да предвидиш какво ще стане.сега кой с кого ще бъде?  newsm78
става все по заплетено и накрая какво ще излезе - нищо май.  Tired

# 136
  • София
  • Мнения: 18 679
накрая какво ще излезе - нищо май.  Tired
Ще излезе като на всички сапунки - всеки с всеки, бащи с  дъщерите на жените си, братя със сестрите на прителите си и т.н. лигня Sick Уви, и този сериал затъпя точно както Анатомията в момента, в който някой болен с температура сценарист реши да "влюби" русата фурия с малкия Джорджи Crazy Разочарована съм Crossing Arms

# 137
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 564
Адам пък стана съдружник и разбра, че ще трябва да прави някои компромиси със съвестта си - хвана един от фирмата да ксерокопира подправени доказателства по едно дело.

Стана ли  newsm78 Аз мисля, че още не е станал съдружник.
Стана, най-сетне Peace

Станал, грънци  Mr. Green Стана, ама на снощната серия.

# 138
  • Мнения: 2 309
Е то беше ясно, че детегледача е гей, поне за мен, де  Grinning

Адам и Никол, взаимно си помогнаха, не вярвам да се заформи нещо сериозно. Що така я имат за голяма красавица Никол, на мен хич не ми харесва в лице.

Не казвате нищо за подстрижката на Браян, така май още повече му личат тесните раменца  Laughing

# 139
  • Мнения: 42
Ох, този филм ме обърка напълно. Защо Адам спа с Никол? Хедър много ми харесваше ама май няма де се върне.

# 140
  • Мнения: 3 372
Адам пък стана съдружник и разбра, че ще трябва да прави някои компромиси със съвестта си - хвана един от фирмата да ксерокопира подправени доказателства по едно дело.

Стана ли  newsm78 Аз мисля, че още не е станал съдружник.
Стана, най-сетне Peace

Станал, грънци  Mr. Green Стана, ама на снощната серия.
Добре де, пак не съм разбрала Mr. Green

# 141
  • Мнения: 4 309
Не казвате нищо за подстрижката на Браян, така май още повече му личат тесните раменца  Laughing
Никога не са ми допадали мъже с дълги коси, но Браян не ми харесва с тая прическа.
Нещо не му се връзва с романтично-неорентирания стил.

# 142
  • Варна
  • Мнения: 567
На мен Брайън така ми харесва повече, с онази мазната кичара беше ужасен !

# 143
  • Варна
  • Мнения: 3 262
А видяхте ли надписите, т.е. когато представят актьорите? Мисля че от няколко серии вече са сменени, няма я Марджъри, нямаше я и Бриджит. На тяхно място са тази новата шефка и едната от съквартирантките. Аз си мисля че първата ще има нещо с Адам, а втората - с Брайън.

# 144
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 564
А видяхте ли надписите, т.е. когато представят актьорите? Мисля че от няколко серии вече са сменени, няма я Марджъри, нямаше я и Бриджит. На тяхно място са тази новата шефка и едната от съквартирантките. Аз си мисля че първата ще има нещо с Адам, а втората - с Брайън.

Мда, това го установих снощи. И без това тази дългата руса пръчка от съседките не ме кефи  Crazy По- добре да е черната, макар че лично аз съжалявам за Бриджит.

# 145
  • España (Плевен)
  • Мнения: 862
Не казвате нищо за подстрижката на Браян, така май още повече му личат тесните раменца  Laughing
на Браян така ми харесва - даже много...  Heart Eyes

А видяхте ли надписите, т.е. когато представят актьорите? Мисля че от няколко серии вече са сменени, няма я Марджъри, нямаше я и Бриджит. На тяхно място са тази новата шефка и едната от съквартирантките. Аз си мисля че първата ще има нещо с Адам, а втората - с Брайън.
а това го видях в понеделник и да си кажа честно и на мен повече ми допада черната съседка...  Wink

# 146
  • Мнения: 4 309
Вчера тъкмо това говорихме с мъжа ми, че Браян първо ще "боцне" черната. Русата нещо лесна го дава, а и му е готова.

# 147
  • Мнения: 1 639
Стана ли нещо интересно тази вечер ? Не можах да гледам.....

Актрисата играеща Никол, съм я гледала в едни филм (не помня име...) преди. Там играеше алкохоличка, отчаяна и търсеща себе си,  която се мяташе почти на всеки срещнат, но главна цел  й беше да иде при детето си и то да се гордее с нея ....
 И изведнъж я виждам тук, в сериала, богаташка няква, че й секси го раздава...... да , ама не и за мен .....повече й ходи оная й роля.  Mr. Green

# 148
  • Мнения: 4 202
Актрисата играеща Никол, съм я гледала в едни филм (не помня име...) преди. Там играеше алкохоличка, отчаяна и търсеща себе си,  която се мяташе почти на всеки срещнат, но главна цел  й беше да иде при детето си и то да се гордее с нея ....
 И изведнъж я виждам тук, в сериала, богаташка няква, че й секси го раздава...... да , ама не и за мен .....повече й ходи оная й роля.  Mr. Green

Все пак носи фамилията Аркет, повече й подхожда роля на изпаднала алкохоличка  Wink

# 149
  • Бургас
  • Мнения: 5 937
Все пак носи фамилията Аркет, повече й подхожда роля на изпаднала алкохоличка  Wink
а кой е Аркет? помня в една серия на "Приятели" всички актьори и актриси ги обявяваха с малко има + "Аркет", имаше някаква закачка, но не я разбрах  Thinking

Общи условия

Активация на акаунт