Гледате ли "Животът на Браян" ?

  • 10 910
  • 212
  •   1
Отговори
# 120
  • Мнения: 116
Какво стана във вчерашния епизод, че хванах само последните 10 мин

# 121
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 564
Снощи освен, че наеха Браян на работа във фирмата на Дейв, друго май не се случи  Thinking Бриджит се върна от командировка и завари Б. да пият Маргарити с двете съседки  Crazy Дейна и Дейв започнаха да се свалят, нали отново живеят в една къща. С Адам- нищо. Никол уволни и отново нае детегледача си, накрая се зацелуваха най- после  Grinning

# 122
  • Мнения: 116
Благодаря!   bouquet

# 123
  • Мнения: 3 042
Адам пък стана съдружник и разбра, че ще трябва да прави някои компромиси със съвестта си - хвана един от фирмата да ксерокопира подправени доказателства по едно дело.

# 124
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 564
Адам пък стана съдружник и разбра, че ще трябва да прави някои компромиси със съвестта си - хвана един от фирмата да ксерокопира подправени доказателства по едно дело.

Стана ли  newsm78 Аз мисля, че още не е станал съдружник.

# 125
  • Мнения: 3 372
Адам пък стана съдружник и разбра, че ще трябва да прави някои компромиси със съвестта си - хвана един от фирмата да ксерокопира подправени доказателства по едно дело.

Стана ли  newsm78 Аз мисля, че още не е станал съдружник.
Стана, най-сетне Peace

# 126
  • España (Плевен)
  • Мнения: 862
много беше интересна снощната серийка - особенно с Дейв и Дейна... а също и с Никол и детегледача...  Crazy
СТРАШЕН  Party

# 127
  • Мнения: 260
много готинко филмче-супер Popcorn

# 128
  • Мнения: 3 153
Обичам точно такъв тип филмчета:) Да не ме натоварват, а да ме оставят с усмивка, след като мине поредния епизод.

# 129
  • Мнения: 2 910
Много свежо сериалче.
От днешият епизод чак аз останах разочарована, когато детегледача каза, че е гей Simple Smile

# 130
  • Мнения: 4 202
Ходих да си сипя вино и изпуснах последната сцена, моля кажете кой с кого преспа?  Praynig
Чух само, че трябва да си остане между тях, но кои бяха ... Crazy

# 131
  • Мнения: 2 663
Гледах като луда 2 дни всички серии до сега, а тази последната направо ме разочарова  Tired

# 132
  • Мнения: 289
Ходих да си сипя вино и изпуснах последната сцена, моля кажете кой с кого преспа?  Praynig
Чух само, че трябва да си остане между тях, но кои бяха ... Crazy

Сестрата на Брайън + Адам  Crazy
Нещо не ми се връзват двамата.. дано си остане еднократно  Peace

# 133
  • Мнения: 1 639
red shoe , бяха  Адам и Никол.
Това с бавача - гей , доста плоско скроено......

Айде до тук беше брокерката.

# 134
  • Мнения: 4 202
А да, те ги дадоха на караокето заедно да пеят.

Общи условия

Активация на акаунт