Гледате ли "Животът на Браян" ?

  • 10 914
  • 212
  •   1
Отговори
# 90
  • Варна
  • Мнения: 567
Адам, най - накрая да постъпи правилно!
Така е най- добре за всички, въпреки че не беше нужно да спи с Марджъри!

# 91
  • София
  • Мнения: 18 679

Така е най- добре за всички, въпреки че не беше нужно да спи с Марджъри!
Да, това беше малко прекалено Confused Мъже, к'во да ги правиш Twisted Evil

# 92
  • Мнения: 1 639
Браян и брокерката са ми най- анти актьорите.
Актрисата играеща боркерката ...хич не й подхожа да е "мъжкарана" , виж на Дийна повече бих й повярвала.  Simple Smile

# 93
  • Варна
  • Мнения: 567
Браян и брокерката са ми най- анти актьорите.
Актрисата играеща боркерката ...хич не й подхожа да е "мъжкарана" , виж на Дийна повече бих й повярвала.  Simple Smile

На мен ми харесват, най - естествени са ми в отношенията си!
А тя е голяма кукла!

# 94
  • Варна
  • Мнения: 407
Не можах да гледам края на епизода. Какво се случи?

# 95
  • Стара Загора
  • Мнения: 1 448
Не можах да гледам края на епизода. Какво се случи?
И аз не можах да го гледам.

# 96
  • София
  • Мнения: 18 679
Брокерката и на мене ми харесва. Ама как се изцепиха в една от сериите, че била на 38 години Shocked Да бе да....Т'ва като по рекламите - снимали ми некакво 22-годишно детенце и покрай него търчат две хлапета, а рекламата се опитва да ме убеди, че това е майка им, която изглежда като пубертет, защото ползва еди какъв си крем за лице/боя за коса и пр. глупости Joy Ние трева пасем Wink

# 97
  • Варна
  • Мнения: 567
Брокерката и на мене ми харесва. Ама как се изцепиха в една от сериите, че била на 38 години Shocked Да бе да....Т'ва като по рекламите - снимали ми некакво 22-годишно детенце и покрай него търчат две хлапета, а рекламата се опитва да ме убеди, че това е майка им, която изглежда като пубертет, защото ползва еди какъв си крем за лице/боя за коса и пр. глупости Joy Ние трева пасем Wink

36 години  bouquet

# 98
  • Мнения: 2 035

  bouquet

така е който не чете и пита пак  Embarassed

# 99
  • Мнения: 4 309
Не можах да гледам края на епизода. Какво се случи?
След като се прибраха от уикенда, Адам каза на Хедър, че хем я обичал, хем не можел с нея. Ей такива... Тя каза, че ще се изнесе.
Браян и брокерката ги даваха, че отиват сутринта на работа, обаче завариха полиция. Изнасяха от офиса им компютри, всичко. Казаха им, че бащата на Браян бил обвинен в данъчни измами с фирмен капитал и емигрирал незнайно къде с всичката документация, пари и т.н.

# 100
  • Мнения: 2 309
Изкефи ме решението на Адам,в смисъл Хедър е готина, ама нищо общо нямат и той наистина я използва за да се измъкне от депресията.

Брокерката е много готина, искам и аз така да изглеждам като стана на 36. Айви ми е много противна, но мъжът й много става  Rolling Eyes

# 101
  • Стара Загора
  • Мнения: 1 448
*vera   bouquet благодаря за информацията!!!

# 102
  • Бургас
  • Мнения: 5 937
хижата за Браян ли остава  Thinking дали баща му не е искал да го подсигури преди да изчезне  newsm78?
и ......... Хедър и Адам нали правиха планове за бебе? дали сега тя няма да се окаже бременна и отново да се съберът след 15-20 серии например  Wink

# 103
  • Мнения: 727
....последно Мардж пак заминава така ли,сбогуваха се отново......е за какво се върна newsm78

записвам се гледаме го с мъжа ми Mr. Green

пп:кой епизод е по БТВ-да знам какво да тегля Peace

# 104
  • Мнения: 4 202
Охоо, ето къде ще чета като изпусна някой епизод  Wink

Общи условия

Активация на акаунт