Гледате ли "Животът на Браян" ?

  • 10 879
  • 212
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 2 309
Ами Никол страда много за загубата на Анджело, приятелите й се опитват да я разтоварват, но тя е все по-тъжна. Накрая отиде в група за взаимопомощ. Дейв почна да бачка в някаква компания за игри. Там обаче всичко е много бюрократично и усложнено, накрая и той почна да действа по този начин, но хич не се почуства добре от това. Браян стана агент на недвижими имоти и колкото и да му е гадно, се справя добре. Почна даже да забива и местната примадона. Дийна пък остана един ден сама без децата, че ги даде на Дейв и осъзна, че живота й е безмислен без тях и един ден като пораснат тя ще е тотално сдухана. затова реши да се захване с бизнес и да прави прочутите си кексчета. А пирона беше, че Адам се ожени в Лас Вегас за червенокосата стриптизьорка, нещо му падна пердето и му писна от всичко...ами това май беше.

# 31
  • Мнения: 1 639
И аз гледам този филм.  Simple Smile

# 32
  • Мнения: 169
Адам се е оженил  Shocked ??? Пропуснала съм... Сериала ми харесва.О.К също.

# 33
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 338
Адам се е оженил  Shocked ??? Пропуснала съм... Сериала ми харесва.О.К също.

Те нищо не показаха. На края на серията дадоха Адам и булката му да си влизат в стаята в Лас Вегас.

# 34
  • Мнения: 1 639
Аз искам да попитам , в навечерието на ергенската нощ на Адам , преди сватбата с Марджери , той песпа ли със Самър?
Дадоха ги ,че отиват в специалната стая ...но в такива стая , обикновено до секс не се стига.  Simple Smile

# 35
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 338
Аз искам да попитам , в навечерието на ергенската нощ на Адам , преди сватбата с Марджери , той песпа ли със Самър?
Дадоха ги ,че отиват в специалната стая ...но в такива стая , обикновено до секс не се стига.  Simple Smile

Явно не е. Щото и по време на срещите си не правех секс- тя му каза, че не спи с мъж преди петата среща  Grinning

# 36
  • Варна
  • Мнения: 567
Аз искам да попитам , в навечерието на ергенската нощ на Адам , преди сватбата с Марджери , той песпа ли със Самър?
Дадоха ги ,че отиват в специалната стая ...но в такива стая , обикновено до секс не се стига.  Simple Smile


Не спа с нея!

# 37
  • España (Плевен)
  • Мнения: 862
ДАААААААААА  Peace

# 38
  • Мнения: 347
Аз рядко гледам сериали, да не кажа почти никога.Повдига ми се от тия еднотипни убийства, досиета, разследвания и подобни.Няколко поредни вечери, обаче, хващах този и ми хареса.Сега винаги го гледам, когато успея да го хвана.

# 39
# 40
  • Мнения: 289
Не успях да гледам последните две серии - много моля някой да разкаже  Praynig

# 41
  • Мнения: 1 475
ами най-интересното с две думи Анжело се оказа ,ч е имал любовица и в деня на катастрофага е бил с нея , партноьорката на Браян , с която уж се харесваха се оказа любовница на баща му Rolling Eyes

# 42
  • Мнения: 2 309
И аз не успях да гледам снощи /заспах в 9 часа  Embarassed/ ...значи Анджело имал любовница  Tired много гадно, аз си мислех дали няма нещо такова с тия дълги отсъствия.

# 43
  • Мнения: 274
В началото не  ми беше интересен, едва от 4-5 епизода започнах да го следя. Заплитат се интересни интриги....

# 44
  • Мнения: 14 490
И аз не успях да гледам снощи /заспах в 9 часа  Embarassed/ ...значи Анджело имал любовница  Tired много гадно, аз си мислех дали няма нещо такова с тия дълги отсъствия.

ама тя твърдеше, че е било нещо мимолетно и че той обичал жена си и много чакал детето си

Общи условия

Активация на акаунт