Има ли недосегаеми мъже?

  • 7 886
  • 202
  •   1
Отговори
# 90
  • Мнения: 4 586




Има мъже, които не са за вас. Нищо лично, просто са по-висока класа.
И с жените е така. С времето човек си научава мястото.

# 91
  • Мнения: 4 447




Има мъже, които не са за вас. Нищо лично, просто са по-висока класа.
И с жените е така. С времето човек си научава мястото.

Това няма нищо общо с недосегаемостта. Има недостижими хора, но недосегаеми мъже....

# 92
  • Мнения: 7 474
Няма недосегаеми - всеки си намира майстора  Flutter

# 93
  • Мнения: 17 416
МНого ясно, че всеки мъж някоя някога ще го гепи. Грешно интерпретирате въпроса сякаш...Въпросът е дали той ще иска да се отскубне по някое време, заради изкусителка- прелъстителка с огромни бомби и малко дупенце, да речем.

# 94
  • Мнения: 4 586



Правиш разлика между недосегаем и недостижим?
Или човек и мъж?
Е , имаше един разказ на Джек Лонодон, там всички мъже от кораб бяха надостижими за една дама.
След като хвърли монета в океана в присъствието на акули.

# 95
  • Мнения: 4 447
Разлика има между недосегаем и недостижим.
Това за човек и мъж е друга тема. Абстрахирай се.

# 96
  • Мнения: 17 416
Темата е контра, така че мненията не би трябвало да се вземат под внимание. Анкета, права е Лиска!

# 97
  • Linz
  • Мнения: 11 619
...Въпросът е дали той ще иска да се отскубне по някое време, заради изкусителка- прелъстителка с огромни бомби и малко дупенце, да речем.
Категорично това рано или късно на всеки се случва.

Тополке, кака, слез от черешата!
Тополката също ще стане леличка. Лошото при нея е, че от високо ще падне.

# 98
  • Мнения: 7 474
Въпросът е дали той ще иска да се отскубне по някое време, заради изкусителка- прелъстителка с огромни бомби и малко дупенце, да речем.

Тогава да кажем така - всеки може да бъде изкушен  Flutter

# 99
  • Мнения: 4 447
Мъж, който да не е изневерил - аз не познавам. Все пак да не зачекваме темата за дефиниране на думата "изневярата - що е то?".

И от кога да си на 30 значи, че си леля? Аз като съм на 25 каква съм, щом на 19 си позволяват да класифицират така...

# 100
  • Мнения: 17 416
Добре, щом казвате, тъй ще да е. ИЗкушен или изнасилен обаче Mr. Green

# 101
  • Мнения: 5 393
Грешно интерпретирате въпроса сякаш...Въпросът е дали той ще иска да се отскубне по някое време, заради изкусителка- прелъстителка с огромни бомби и малко дупенце, да речем.

Да, по този начин я разбирам и аз темата.И пак казвам, че такива мъже няма.Някой беше казал,че докато са лудо влюбени може и да са такива, но все някога идва момент, в който пожелават да са достъпни и за друга жена.
А изкусителката може да е с малки цици и голям задник също- не е важна само физиката Wink

# 102
  • Мнения: 4 586


Перефразирате темата в "Има ли съфорумка, чийто мъж никоя от нас да не може да изчука?"

# 103
  • Мнения: 4 447
Добре, щом казвате, тъй ще да е. ИЗкушен или изнасилен обаче Mr. Green

Аааааа такъв филм нЕ-ма.

# 104
  • Мнения: 4 447


Перефразирате темата в "Има ли съфорумка, чийто мъж никоя от нас да не може да изчука?"

Не, ти просто не разбираш тезата.

Общи условия

Активация на акаунт