Здравей, България или Тази сутрин?

  • 4 615
  • 82
  •   1
Отговори
# 30
  • пяната на дните
  • Мнения: 686
Рядко гледам телевизия, така че не зная коя е по-добрата. От двете предавания предпочитам това по Нова, защото Коритаров и Крумова са по-непринудени и със сигурност по-грамотни. За Бареков май нищо не мисля, а за Анна Ц. имам дори мнение и то е, че това некрасиво и не особено грамотно момиче след примерно пет години в телевизията, не можа да се научи да чете. Как може някой, който води културна рубрика, да не може да уцели половината ударения? Освен това хабер си няма от повечето неща, за които разговаря с гостите си и като направи поредния гаф, се хили разбиращо...

# 31
  • Мнения: 532
Нова ТВ!!! Събуждам се с" Здравей България"

# 32
  • София
  • Мнения: 24
Винаги гледам "Здравей България". Повече ми харесват темите и самите водещи. Не мога да понасям Цолова и Бареков.

# 33
  • Мнения: 3 622
Винаги гледам "Здравей България". Повече ми харесват темите и самите водещи. Не мога да понасям Цолова и Бареков.

И аз  Peace

# 34
  • Мнения: 347
И при мен вървят сутрин докато се приготвям за работа, но определено предпочитам "Здравей България".И Лора и Коритаров си ми симпатични и някак темите им са ми по-интересни и по-добре изложени.Иначе и Ани ми е симпатична, даже съм учудена, че прочетох толкова негативни мнения за нея.

# 35
  • В най - голямото село
  • Мнения: 1 806
Винаги гледам "Здравей България". Повече ми харесват темите и самите водещи. Не мога да понасям Цолова и Бареков.

И аз  Peace

 Peace

# 36
  • Мнения: 307
Нова Телевизия  Peace  Като екип ми допадат повече.

# 37
  • Мнения: 3 537
Гледам само сутрешният блок на Нова ТВ. Харесват ми Лора и Коритаров. Ани Цолова ми е симшпатична, но Бареков - не.
Това е и моят отговор bowuu

# 38
  • Пазарджик
  • Мнения: 49
Нова телевизия - водещите са несравнимо по-грамотни, по-интелигентни, по-симпатични и имат непринудено държание в ефир. Peace

# 39
  • Мнения: 98
Здравей, България .  Peace

# 40
  • Мнения: 3 971
Гледам нова Peace Бареков немога да го понасям Sick

# 41
Лора и Коритаров са ми по-забавни,обикновено ги хващам към края.

# 42
  • Мнения: 1 418
Фен съм на НТ.Здравей България гледам,почти от началото
почти до края.

# 43
  • Мнения: 173
И аз съм с двете ръце за Нова Телевизия.Ани Цолова и Бареков са ми много сухи ,каквито според мен са и останалите новинарски екипи на БТВ - Ани Слаич,Кадриев или тозѝи новия....

# 44
  • София
  • Мнения: 210
НТВ. Когато през лятото бяха излязли в отпуск реших да гледам сутришния блок на бТВ и останах потресена до дъното на своята душа. Съществото Анна Цолова ме втрещи с липсата си на какъвто и да е журналистически нюх, неадекватно поведение на екран и (о, свещена) простота. В едно от предаванията на гости й беше Христо Ковачки и може да се каже, че по-тъпо и сервилно интервю рядко може да се гледа.
След лятната пауза, Лора и Коритаров стоят много по-добре на екран. Лора се отпусна и се усеща, че са екип.  Peace

Общи условия

Активация на акаунт