Здравей, България или Тази сутрин?

  • 4 613
  • 82
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 317
Taзи сутрин. И като цяло БТВ ми е любимата телевизия. Другите ги гледам ако има нещо интересно само.

# 46
  • Мнения: 453
Когато съм вкъщи по това време, гледам- "Здравей, България"  Peace

# 47
  • Мнения: 4 187
Основно НОВА, сутрешният блок не прави изключение!

# 48
  • Мнения: 1 120
Предпочитам "Здравей, България!" Peace
Ани Цолова  ми е симпатична , но Бареков не го понасям.

# 49
  • Мнения: 862
"Здравей България" предпочитам. Сутрешният блок на BTV ми е много скучен. Бареков е абсолютен сухар, а на Цолова рядко и разбирам какво говори. Все си мрънкат нещо там двамата и не ми става ясно дали коментират пресата, със слушатели ли говорят или просто ей така си приказват на кафе  Confused
Лора и Коритаров са по-забавни и засягат повече теми, освен това са и по-компетентни. Но да си призная честно, в последно време и Лора се "наду" нещо и малко дразни с пристрастността си по някой въпроси.

# 50
  • Мнения: 916
Taзи сутрин. И като цяло БТВ ми е любимата телевизия. Другите ги гледам ако има нещо интересно само.

Подкрепям с две ръце!

 newsm18  Са-мо newsm18  Б-Т-В  newsm18

# 51
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 296
Дори БТВ да е последното нещо на света за гледане сутрин, няма да се прежаля да гледам Бареков  Naughty Не го дишам изобщо  Sick

# 52
  • Мнения: 1 520
Събуждам се със  Здравей, България.
Но щракам и на двата.
Концепцията на ЗБ по ме грабва за рано сутрин.

ТС ми е по-смотано, но като чуя че ще имат интересна тема - превключвам, или гледам в нетерата.

# 53
  • Мнения: 304
"Здравей, България"- много по-свободно се държат и са в пъти по-интересни от мистър Имаме новина  Crazy . Ани Цолова не ми се нрави като визия-прекалено подпухнала, лошо гримирана и семпла прическа. 

# 54
  • Мнения: 1 715
Превключвам и на двете и гледам само това което ми е интересно

# 55
  • България
  • Мнения: 106
Гледам нова Peace Бареков немога да го понасям Sick

# 56
  • Мнения: 1 685
Превключвам и на двете и гледам само това което ми е интересно

 Peace И ако може една анкета? Wink

# 57
  • Мнения: 120
Не излизам от вкъщи без сутрешното си кафе, цигара и Здравей България. Simple Smile
Бареков ми е много противен.

# 58
  • Мнения: 8 999
Предпочитам НТВ, предпочитам и Лора и Коритаров. Коритаров ми е любимец - много ерудиран, много интелигентен, много начетен и информиран журналист. С много приятно чувство за хумор.

# 59
  • София
  • Мнения: 6 302
Ей, ама тоя Бареков никой не го харесва..... Защо ли?  ooooh!
И аз предпочитам Лора и Коритаров, предаването им е определено най-добрия сутрешен блок в българския ефир  smile3501 (Между другото съм завършила журналистика, профил телевизия) За Канал1 ... думи нямам, много са зле горките. Е, и Коритаров понякога ме ядосва с пренебрежителното си отношения към някои хора, обикновено жени, млади, руси... и държи да покаже на цялата аудитория колко те са глупави. Но това се случва сравнително рядко, слава богу.

Общи условия

Активация на акаунт