Отговори
# 60
  • Мнения: 46
 smile3511 smile3511 smile3511 smile3511 smile3511 smile3511 smile3511 smile3511

хора издивявам днес - не иска да яде
вече напавих какво ли не и не иска и не иска да яде а на фотозинтеза досега не съм празбрала да е преминал.
вчера цял ден само и единствено ходихме с купичките и ядохме с голям зор,снощи беше много неспокоен,мранкаше и се сабуйдаше често и днес отново неиска да яде направо полудявам вече.Пробвях какво ли не и дори не иска да опита какво да го правя?помогнете

# 61
  • Мнения: 98
Честито на Вики, Габи и Владко!Жузефина, няма да подписваш нищо! Ако можеш пусни тук или на лични по кой член е заповедта, трудовия ти договор също и ще се опитам да ти помогна, все пак това ми е образованието.
Кики, и аз нещо почвам да се ослушвам, ама не ми се връща на старата работа, че имам кофти спомени. Наистина мисля, че така ще бъде най-добре и за децата, защото когато ти си спокойна и удоволетворена, можеш да бъдеш пълноценна и с тях.
Чоко, бравос на малката. Къш на всички вируси и бацили, че  #2gunfire
Барборана, ние засега сме свободни BlushАма нямам скорошни снимки, че да се покажем кви сме хубавци Mr. Green
Гери, защо не опиташ да накараш бабите да прочетат директно инфото, защото на нас май нещо много не ни вярват Mr. Green
Радо през нощта така се стряска милия, с такъв писък се събужда, направо си изкарах акъла. Явно нещо сънува. Сега го люшкам в коша и той си спи сладко-сладко.

# 62
  • Варна
  • Мнения: 3 907
все пак това ми е образованието.
Охо, здрасти, колежке  Flutter

Мен днес ме поканиха да се върна на работа, ако искам от другия месец, че едната колежка емигрира в Канада. Отказах. Искам си лятото с Божката из морската, отдавна мечтая за това, пък  Crossing Arms.

# 63
  • Мнения: 98
Светле, много се радвам, ще обменяме опит не само с памперсите и пюретата Laughing

# 64
  • Мнения: 2 336
Малеееееееее, колко сте изписали сега започвам да чета ooooh!

# 65
  • Мнения: 213
Момичета,подкрепям ви с две ръце за връщането на работа.И за дечицата е по-добре мама да е спокойна и да се реализира в работата си.От сега се замислям дали изобщо да се връщам на работа.С това малко заплащане не ми се мисли Sad,но до 1,5г ще си се гледаме.

# 66
  • Мнения: 2 336
А бе то хубаво с тази табличка с мерките и ги бях и въвела, ама защо сте решили да ни изтриете newsm78 все пак сме родени ЮНИ месец нещо не схващам или има подбор Crossing Arms

# 67
  • Пловдив
  • Мнения: 972
Асе, я дай рецептата за тортата, моля!  Praynig Може и на лични!
тортата е гугълско произведение   chef, а не мое  Joy. Аз много не си падам по торти честно казано о Rolling Eyes

# 68
  • Мнения: 139
Момичета благодаря ви много за съчувствието!Проблемът при мен е че не съм на щатно място но адвокат ми каза че въпреки това нямат право да ме махат!

Сега да ви питам нещо на Петя някой и беше подарил едни гумени играчки мечо пух тигърчо и прасчо!Скоро ги извадих да се занимава обаче едно наше близко дете като ги видя и като каза искам такива и край!Та обиколихме цял Пловдив и не мога да ги намеря!Някой виждал ли е такива играчки!

Асе тортата е върха

# 69
  • София
  • Мнения: 33
Честити месечинки на малките вече по-големи сладури! Пожелавам им дълъгг живот, здраве и веселие! newsm67  party023
Жузефина, как се ядосах само  #Cussing out. Нищо няма да подписваш. Нямат право да те освобождават докато си по майчинство. Явно не им се плащат осигуровки.

И аз се почувствах по същия начин  #Cussing out, Жузефина   Hug, даже си мислех да се поразровя из кодекса на труда, ама Светли ме изпревари. При всички случай ти дължат някакво обезщетение и ти си в правото да си го потърсиш. А това за осигуровките не би трябвало да ги бърка - докато си в майчинство осигуровките се поемат от държавата, а и самото майчинство се плаща от нея. Работодателят по никакъв начин не се бърка в джоба за теб. Не се оставяй да те манипулират, а си потърси правата, ако трябва и с адвокат се посъветвай.

Босиличе, и от мен едно голямо БЛАГОДАРЯ за разясненията за обувките  Hug. Ето тук и тук можеш да прочетеш за някой игри с бебето.

Ди80, голям сладур твоя малък мъж  newsm51 пу, пу
Кети, браво за напредъка. Все така да сте.
Елица, кофти е това с леглото. Дано малката по-бързо да свикне да спинка на долното ниво  fingerscrossed. А каква марка ви е леглото?  Почнах да се чудя дали и при нас няма да се получи подобно нещо  newsm78.
BARBORANA , и от нас една кандидатура за гадже на малката Ивет Grinning - снимката й не се отваря обаче. Ето една на моя мъник:

Елфи Hug пожелавам ти повече разбирателство с половинката и да нямаш повече такива нощи. А това с болките долу ниско в слабините ми е доста познато - през цялата бременност имах такива и заради това си полежах по болници, но и след раждането продължавам да ги имам  Sick и вече не знам кво да правя. На 21.01 уж съм на лекар пък да видим.
Гери не й се връзвай много-много на майка ти  Twisted Evil - да ти говори каквото си ще, а пък ти си прави каквото си знаеш  Heart Eyes. Аз мойта май доста съм я строила - не смее много да шава и да прави нещо дето не го позволявам, ама аз и рядко поверявам Алекс на грижите й, не щото не го искам, но жената на работа ходи все пак и само в събота или неделя мога да й го оставям.

Айде, да приключвам, че цял ферман стана.  Embarassed

# 70
  • Мнения: 2 336
Жузефина допитай се до темата Майчинство там има момичета дават много добри съвети мисля че ще ти помогнат да се оправиш Peace

# 71
  • София
  • Мнения: 1 235
Хей, здравейте! Grinning

Честити месечинки на ГАБИ на мама Лаленце, ВИКИ на мама Ася82 , и ВЛАДКО на мама Милейди! Да растът здрави, щастливи, умни и послушни! 

Малката от почти час е в другата стая и след рев и мрънкане поспа 20мин., но се събуди от бомбички. Не знам майка ми прави неща, които на баба ми не е позволявала, може би сега като е от другата страна е по-различно. Да сме живи и здрави и ние да помагаме за внуци, то не се знае как ще се държим. Снощи Ели яде към 2:30ч. и после се събуди в 5:15 и реших, че ще пробвам да не я гърмя, гушнах я силно и тя се закроти, цокаше пръста, но не ревеше, опитах да я оставя ама промърка и й дадох малко чай (в тъмното не знам дали е пила нещо) и я оставих и си легнах. Мрънкаше, но тихичко и си мислех, че ще се унесе, ама точно тогава мъжът ми се ядоса, че не можел да спи, след 1ч. трябвало да става и не знам как ще я отучвам като той само се цупи. Та в крайна сметка беше станало 6ч. и й дадох да цока.

juzefina , е...и гадовете! Какви доводи ти казаха, че искат да се освободят, мисля, а и както Светли е писала за съжаление има вратички и се измъкват. Ако те притесняват още акитата изчакай напълно да се изчистят и дай банан, ако се появят същите нишки, значи със сигурност е от него.
Чоко, супер че малката е по-добре и вече има настроение. За чайчето пробвай с лъжичка, може да й се услади и да почне да си пийва. Еее, вярваш ли ми ако ги заваря така, че лети перушина.
Щък, нещо, последните дни ми се обърна режима. Ама сега Ели като е спокойна и мога да се включвам по-често.
Еличко, това е детски градини, мисля че е отделно от яслите. Аз като подадох молбата нищо не ми казаха, само че първото класиране е края на май. Аз още не съм я смъкнала на долното ниво, защото още не се изправя, ама и аз не му се радвам много.
BARBORANA, добре че си я видяла преди да се захлупи.
Елфи, сега боли ли те? Да не си вдигала нещо тежко? И Ели като се повиши глас ревва.
Кетка, страхотно! Дано не е инцидентно, а започне да си заспива така! Много е готино така, хем детото спокойно, хем и ти не си късаш нервите.
Ани, абе ако се свеки по-няма да се ядосвам.
Ди80, мерси за поздрава!  Heart Eyes На първа страница, под списъка с рождените дати  снощи качих табличката и не ти иска парола.
Кики, ами такива сме си в юнския отбор, милички! Wink
Cigarette, какви ти лекции, то все едно тапи има в ушите, а й се дразни, че чета и пиша във форума.
mmm_, дано успееш да съчетаеш подходящо облеклото.
EvieAndie, многоооо гадно.
Асе, мерси за тортичката. Супер, че малката принцеска е спокойна и си заспива самичка.
Анту, ти си герой, свалям ти шапка! bowuu Как се справящ с 2 малки деца и работа? Страхотно, че малкия е по-спокоен и дано все така продължава. В готварския форум има такава торта, потърси там.
happywoman, не го насилвай, може да е неразположен. Като му огладнее дупето ще хапне. Ели не беше акала 3 дни и не искаше да яде, явно й е било тежко на стомаха. сега като си ака нормално си и хапва.
Тед
, може вчера като съм я копирала, без да искам да съм изтрила. Ако е така ме извини.
jeninik, с майка ми живеем заедно и предполага, че от  там идват търканията.

Сега ще се опитам да я облека и да се разходим.

Последна редакция: пт, 11 яну 2008, 23:06 от GERY80

# 72
  • Мнения: 329
Е с тези снимки не мога да се оправя  #Cussing out Как да я сложа като тази на Джениник?
малко помощ ще ми доиде добре.
Дали не се отваря затова че албума ми е заклячен , личен а не публичен , че аз я отварям?

# 73
  • Мнения: 329
Гери80 то и моя и голямо стеняло направо по някога ми идва да го  #2gunfire #2gunfire аз затова съм го изгонила в другата стая и в спалнята е женско царство .
Биберона не я ли иска ?Ние така заспива ме или пък се люлеем в люлката.

Относно връщането на работа все още не съм решила , но може и от есента ще видим как е малката и да ли ще я дам на ясла , че свеки се пенсионира и е на разположение.
Но определено до две години няма да се гледа ме че с баткото накрая бях вече изперкала централно.
Лятото добре навън постоянно , но това седене в къщи ме убиваше направо.

Я едно въпрос че на обяд след пюрето давате ли нещо десертче да кажем плодово пюре или нещо друго?

# 74
  • Мнения: 329
Ей ама доста кандидати се събраха  newsm47 newsm51 , то голям избор .

Общи условия

Активация на акаунт