Отговори
# 30
  • Мнения: 139
Добро утро мамчета и сладки бебчовци?Слушкахте ли мамите тази нощ?  bouquet Heart Eyes

босилече благодаря за страхотната информация и от мен  Hug
kiki29 дано се чувстваш добре на работа!И на мен започна да ми се иска!

По тозо повод да ви кажа че от 1 януари ме освободиха от работа!Сега ме чакат да отида да се подпиша но мъжа ми не ми дава защото проучва въпроса дали изобщо имат това право!

Иначе изследването на Петя е отрицателно.Сега мисля от какво ще е това чудо.Сигурно е от банана!Вече започна да се изчиства!Абе общо взето тези дни само с л...й....на се занимавам  Laughing

В спалнята още мирише.Тук таме ни се отлепиха тапетите.То целите стени бяха нагряти!Абе само работа ни отварят тези хора!
Малката иска внимание

# 31
  • Мнения: 270
Ехе момичета много писане много нещо аз все не смогвам да драсна два реда  Embarassed.Не може да не се похваля че Симона вече е малко по-добре няма температура от снощи и даже започна по малко да ми се усмихва  Heart Eyes дано да е това само защото бях на ръба на нервна криза  Tired.Да ви кажа и ние имаме същият проблем с приспиването винаги заспива на ръце нито един път сама или пък на цица пробвала съм да я оставя да заспи сама но е такъв рев че започва да кашля да се дави и не може да си вземе въздух  ooooh! май е малко лигавичка моля се като малко поотрасне да се приспива сама  Praynig.Ей я кажете как ги давате тия чайчета Симона не иска нищо да приема ни вода ни чай.Yoya И при нас пада много скубане особено като яде е страшно даже от скоро започна и себе си да скубе или пък само се погалва  Laughing и кога успя да свършиш толко работа бе жена  Shocked много си офръчна мен последно време хич ме няма  Crazy.Гери мила не се ядосвай на майка си и моята понякога ме дразни но аз не й обръщам внимание последно ме ядоса като каза че щом не иска да яде пюрета и каши да съм я записвала на кухня и да й давам супи  Laughing даже й бях оставила скоро да я гледа и като се прибрах и гледам тя и сипала в една купичка манджичка вътре с хляб и и дава да яде  #Crazy питаш ли ме като я видях направо откачих  Crossing Arms ама какво да се прави родители са ни и това е.Кики  Hug и да не ни забравиш.Шоши честито ти племенниче   bouquet.Босилече много беше изчерпателна  Party.И да не забравя Честити месечинки на Габриела,Надя,Влади и специално на сладката ни Вики да са винаги усмихнати,красиви,умни и добри за радост на мама и тати.  party006 baloni Flowers Bouquet Kissing Heart lovekiss

# 32
  • Мнения: 270
Жузефина много неприятно е това и при нас се случи същото много се бях уплашила и на нас ни отвориха работа даже никой не искаше да си признае но все някой ще го е направил не знам с какъв акъл така палят кумините  #2gunfire #Cussing out не се притеснявай ще го управите само дано не се повтраря  Close.

# 33
  • Мнения: 139
Ох колко съм разсеяна!

Честити месечинки на ГАБРИЕЛА на мама Лаленце,НАДЯ на мама Янабанана,на сладката Вики на мама Ася82 ,ВЛАДИМИР на мама Милейди

# 34
  • Мнения: 352
Добро утро и от нас!

Честити месечинки на порасналите бебоци!  Heart Eyes

Иначе, търся си компания да си пием кафето заедно  Sunglasses  Flutter

Лелеее, голямо скубане пада тия дни.... без коса останах...  Tired

Момичета, кажете някакви игри и упражнения. Някой беше пускал едни линкове преди около седмица, ама не си спомням длаи имаше и игри там. Искам да го забавлявам мъника, хем да му е интересно, хем да си развива разни способности. На какво си играете вие?
 Hug

# 35
  • Мнения: 1 488
ГЕРИ Shocked9 петък, 11 януари 2008, 01:12 »ти не спиш ли ве жена?!?
Честито племенниче Шоши,да ти е жив и здрав  Wink  bouquet
Босилек бравос много хубу сичко,само една показалка ти липсваше да показваш по обувката  Joy относно игричките виж на 1 страница има линкове,разгледай ги.

# 36
  • Мнения: 263
Добро утро и от мен!
Малко недоспала  Tired ...

Снощи решихме да и свалим леглото на долното ниво (то е само на 2) и се видях в приключение. Първо - стана безумно ниско и като я слагам да ляга яко ме боли кръста, второ - за милване на ръчичката и така да се приспиваме и дума не може да става  ooooh!  Трето - се оказа, че на това ниво направо си духа и там, където няма обиколник си е направо място за разболяване... Sick И сега се чудя какво да правим. На високото ниво не искам да я оставяме, защото при всяко събуждане вече, първата и работа е да се надигне и незнам точно в кой момент ще се хване за решетките и ще се изправи.. А както се навежда, не ми се иска да помислям какво би станало ако падне от тази височина...
Та все пак я сложих снощи да спи там, хубаво опакована и след 1-2 давания на биберона и увисване на решетката докато пак заспи, в 6 не издържах и я взех при нас.. И край на съня. Горкото се въртя час и половина и не може и не може да си намери място, което да му е удобно, за да заспи. То не беше по корем, не беше на ляво, не беше надясно.. в 7.30 се разрева неистово, защото много и се спеше и като светнахме и се престорихме, че няма да спим вече, тя се успокои и дремна до 8 и малко.. Сега пак съм я сложила и уж заспа, но не и е дълбо съня и само се буди...
Жузефина, много неприятно! Ти на какъв договор беше?
Чоко, браво за хубавите новини! Дано вече е минало лошото!
Гери, защо не пробваш примерно около час и половина след ядене да я слагаш да спи? Ние горе долу така сме си направили режима.. Голям кошмар е детето да не спи! Направо незнам как издържаш...  ooooh!
А за подаването на молба за ясла, вчера се поразтърсих и видях, че в София ще се подават основно през Интернет и дори да я занесеш на място, това не те извежда по - напред в класацията, защото и тях ще ги вкарват в системата след 04.02.08 9ч. Това е сайтът: http://kg.sofia.bg/ Само не съм разбрала още дали регистрацията става на Оборище или когато активират сайта..
кики, сигурна съм, че всички ще спечелите от твоето тръгване на работа. Като си по - удовлетворена, ще си и спокойна и семейството ти ще се чувства по -добре  Peace
Киара, дано ви избият по - бързо зъбчетата!
Шоши, и аз съм на това мнение  Hug

Босилече, айде и аз това правя  Laughing

Честити месечинки на Габи на Лаленцето (която скоро не се е появявала Wink ), Надя, Вики и Владко!
Да са живи и здрави и много много радост да носят на всички около тях!


Отивам да се опъна малко на леглото, че това будене в 6  Mr. Green

# 37
  • Мнения: 486
Добро утро. Честити месечинки !
Ние бяхме на консултация и сме 73 см. 8.200 кг.Биха ни последния пентаксим и сега дебна за реакция.Дано няма нищо.
ElitsaPetrova беше питала за разнообразяване на закуската.Само , че ние сме доста напред в хранененто и вие сигурно сте малки за някой от нещата.Изреждам: каша, кисел, попара, кус-кус, гриз, мляко с ориз, овесени ядки, макарони.
леле мацки с тези детегледачки и тази работа едно безъние , едни нерви...Да се свършва по-бързо.

# 38
  • Мнения: 2 567
Босилек, четеш ли немски? Имам една книга по Pekip програмата за игри и занимания с бебета. Иначе ако въведеш Pekip  в гугъл ще ти излязат и информация на други езици  Hug

# 39
  • Мнения: 263
Добро утро. Честити месечинки !
Ние бяхме на консултация и сме 73 см. 8.200 кг.Биха ни последния пентаксим и сега дебна за реакция.Дано няма нищо.
ElitsaPetrova беше питала за разнообразяване на закуската.Само , че ние сме доста напред в хранененто и вие сигурно сте малки за някой от нещата.Изреждам: каша, кисел, попара, кус-кус, гриз, мляко с ориз, овесени ядки, макарони.
леле мацки с тези детегледачки и тази работа едно безъние , едни нерви...Да се свършва по-бързо.

Зойче, овесените ядки от кога ги почна? Иначе кисел и попара ядем..

# 40
  • Мнения: 329
Добро утро ! Присъединявам се към пиещите кафе и аз търся компания. Laughing
 Честито месечник  на порасналите бебоци !
Малката сега заспа и аз използвам момента да драсна някой ред .Тази нощ се пробуди само два пъти за разлика от вчера през половин час направо си мислех изобщо да не лягам.

Жузефина при пък съседката от първия етаж реше да си изчисти комина с нафталин и запали покрива на блока та се стигна до пожарна , абе откачени хора направо да ги утрепеш .

Босилече полезно инфо тъкмо се чудех в проходилката с какво да бъде , но сега само с чорапки Peace

А вчера моята калпазанка за малко да се изтърси от кошницата за кола аз съм я сложила до мен и съм вдигнала дръжката кога я поглеждам тя се хванала за дръжката и се изправя на пред и кошницата се навежда заедно с нея и за малко на земята заедно с нея .Направо ми изкара акъла.

Е това за сега от нас че баткото ми дава зор да оцветяваме нали си е вкъщи и той милия иска внимание.

# 41
  • Варна
  • Мнения: 3 910
По тозо повод да ви кажа че от 1 януари ме освободиха от работа!Сега ме чакат да отида да се подпиша но мъжа ми не ми дава защото проучва въпроса дали изобщо имат това право!
Доколкото знам може да те уволнят само при закриване или преместване на предприятието. Но ще проверя пак.

# 42
  • Мнения: 34
Хайде и ние в новата тема !
Момичета да ви се оплача вчера направо щях да се побъркам от болки ниско в слабините и кръста, едвам си гледах детенце докато дойде вечерта таткото.Помогна ми като я изкъпа и сложи масата, ама после така се поскарахме  #Cussing out Сигурно много ми и два, все съм си сама с бебка и от време на време някое посещение от приятели, ама нещо и моите нерви се изтъниха Crossing Arms ooooh! Малката е спокойна и слушка, ама снощи веднага усети и кат му ревнахме двете ...после тя заспа, а аз до сутринта.....очите ми са  #Crazy компот  Tired
извинете ме , но си ми олекна като  ви споделих
сега ще ви по прочета и ще се върна за комент.

# 43
  • В сърцето на ММ
  • Мнения: 932
Честити месечинки на Габи, Надя, нашето Вики  Heart Eyes и Владко!
Това от Йони за гаджето.
http://images12.snimka.bg/001930534.jpg

# 44
  • Мнения: 329
Добре де тук всеки си има гадже  Sad , а Ивет стара мома ли ще си остане ? Не съм лоша тъща Mr. Green приема зетьове хайде свекървите да се покажат  Mr. Green , че да се сродим Hug

Общи условия

Активация на акаунт