ПАЗАРДЖИШКИ майки с добри сърца ще зарадват пак самотните деца!(5)

  • 24 267
  • 498
  •   1
Отговори
# 480
  • Мнения: 941
Цитат
Mother-of-pearl, мога да украся твоите неща, като си готова само кажи да се разберем как да ги взема.
Като съм готова, даже ще ти ги докарам на место  Peace

Би било удачно, да си дадеш телефона на Winter (Лили)....  bouquet

# 481
  • Мнения: 2 214
Ами трябва Гери ама каузата е доброволна и за съжаление сме много малко и липсата даже на един човек се усеща.
Моя адрес давайте за да ми пращат колетите аз ще ги взимам, ще мислим къде да ги карам.
Малко при Ember малко при мен.
Теди обади се, дали се заемаш с форума.
ДОПЪЛВАМ
Ходих до бебешкия и се разбрах какво ще им трябва, видях се с дарителката (много искрено момиче), разбрахме се с нея.
Когато са готови чаршафите, ще ви ги снимам и ще ходим с Мими да ги даряваме, ще пиша,да може да дойде който иска.

Последна редакция: ср, 12 мар 2008, 13:19 от winter

# 482
  • Мнения: 2 577
Е, супер, може да се рапределят нещата с колетите. Най-важно е да се следи темата във форума и да се даде адрес на получателя.
 Гери , не разбрах, да ти давам ли писмо за кмета или ти ще пишеш? newsm78


Разбрахте ли за инцидента в Трън? Има убито дете от дома, други са простреляни ooooh!
http://dnes.dir.bg/2008/03/12/news2762543.html#sepultura
думи нямам, егати и държавата...

Последна редакция: ср, 12 мар 2008, 14:12 от Елфина

# 483
  • Мнения: 941
Цитат
Гери , не разбрах, да ти давам ли писмо за кмета или ти ще пишеш?

Аз неразбрах защо да ми го даваш на мЕНЕ? И за къв ще пиша, след като има написано  newsm78

Бе въобще, защо ме месите... Crossing Arms   Аз дума не съм продумала за писмо..... Crossing Arms  вие на, та на ...? Нещо ми се губи  newsm78  Що на мене? То това писмо е за да искаме разрешение от кмета ли? Или да го каним на базара?  Като тръгнем да ходим при него тогава ще потрябва...

# 484
  • Мнения: 2 336
сега се прибирам, нека само за ви изчета какво сте писали защото хвърли едно око по диагонал Laughing

Последна редакция: ср, 12 мар 2008, 19:20 от ted_

# 485
  • Мнения: 529
Ами трябва Гери ама каузата е доброволна и за съжаление сме много малко и липсата даже на един човек се усеща.
п.с. пък що все се бутам м/у шамарите  newsm78  Тъй де - членките не трябва ли да са по-активни, от НЕ членките на движението  newsm78

Гери,Лили, ако визирате мен в тези си постове,  искам да ви кажа,че от дълго време обмислям оттеглянето си от ДБМ. Смятам,че с подобно отношение работа не се върши (аз пък визирам Вас),няма нужда от недвусмислени намеци  Peace
Преди няколко месеца тук писах,че не сме на женския пазар,за да се караме и заяждаме постоянно.
Ако на някой,нещо не му харесва да си го каже точно и ясно един път за винаги,пък ако толкова го дразни несправянето на другите,заети в каузата - никой не помага насила, винаги има и друг начин.
И няма нужда да се изтъкваме, кой какво е направил и кога.
Всяка от нас си има семейство и лични ангажименти,но не сме седнали да си ги разправяме тук,нали (кой прави ремонт,или строи къща и т.н.)
Всеки помага доброволно,кой с каквото може,и не виждам защо Вие пък ще ме упреквате, че не съм активна, защото един път отказах (по лични причини) пътуване до Братцигово ли?  newsm78
И в своя защита само ще допълня,че за Юнски базар, направих бижута,стоях цял ден с прекъсване от 2ч. на обяд (за разлика от някои други хора,които все обещават пък в последния момент нещо непредвидено им се случва, апропо всички имаме деца,които боледуват)
За Коледния няма да коментирам,може и да не съм приготвила кой знае какво, но съм осигурила присъствието си два дни.
И накрая, от една година, от както съм в ДБМ пътувам все Аз с някой друг извън града по домовете, че и тук съм присъствала почти винаги.
Но това не се вижда,нали, пък и аз не съм седнала да се изтъквам, какви коли съм осигурявала, за да закараме багажа и къде съм ходила и какво съм правила.
Поехте нещата енергично ОК, който има желание да Ви помага, аз вече нямам!
Не и при тези отношения и по този начин.

  bouquet

п.с. Днес съобщих на Яна какво съм решила, смятам,че е добре да го знаете от мен,за да не нападате нея!

# 486
  • Мнения: 2 336

Поехте нещата енергично ОК, който има желание да Ви помага, аз вече нямам!
Не и при тези отношения и по този начин.

  bouquet

Аз подкрепям Соня Peace и съм на нейното мнение. Не може днес да се плюем, а утре да сме си мили.
Попитахте за кой се подвизава във форума-Хоби и аз си признах, но нищо повече нали така



Цитат
8.   Ще се пусне по хоби-форумите, кога ни е базара, за да могат момичетата , да знаят до кога да пращат – Яна се зае...
Тед пое


не помня да съм казвала че поемам, с дете което прохожда ще ми доста трудно да се ангажирам. Но.......
Всичко отново се превръща в цирк

# 487
  • Мнения: 1 938
Аман!  Tired

# 488
  • Мнения: 2 214
ЕЕЕЕЕЕЕЕЕ СОНЯ не мислих че ще се заразиш.
Въобще нямах предвид никой.
Ама браво с отказването, то ако искаш причини се намират.
В Движението толкова отдавна съм и съм преживяла какво ли не, но дойдох тук не да си запълвам времето, за да се чувствам пълноценна. Знаех че това за мен не е забавление и въпреки че имах 10000 причини да се откажа, не го направих. Аз ще продължа, а от всеки по отделно зависи дали и той ще го направи.
Още веднъж за да знаем дали ще правим базар.
Тед дали ще поемеш сайта?
Аз днес се разбрах че ако не стигне място ще се реди и в офиса.
Ember  е съгласна да слагаме някой неща и при нея.
Яна прати писмото на мен, първо трябва да говорим с кмета за да знаем, дали въобще ще има базар.

# 489
  • Мнения: 186
Просто исках да предложа, макар и скромните си , услуги за базара. Но попадам на поредните лоши настроения преди голяма акция. Не ми се коментира.
Ако има базар мога да услужа с една шатра или големия чадър, от миналогодишния базар го знаете, с чисти кашони, малко време 2ч. примерно по обед, нещо направено от мен, място за съхранение на багаж и разбира се реклама по радиото. Ако се налага и за общината ще помагам.

# 490
  • Мнения: 941
  newsm78

някъде да съм споменала твоето име Соня??? - това във връзка,че ме цитираш.
... Чудя се защо си го приела,че е насочено към теб newsm78

Съжалявам ТЕД, от написаното аз разбрах, че си съгласна да поемеш Хоби-форумите, а и не само аз, ако се съди по постингите....

Тази сутрин влезнах във форума, за да кажа, че имам уговорена среща в 9.30ч. в рекламната агенция, ама ...сега се чудя....що пак се натискам... newsm78


Препрочитах постингите преди да реша, но стигнах до единственото заключение:

Добре, щом моите постинги (или поведение) са причината да се откажат от каузата Соня и Тед (поне Яна преди време така каза) - ще отстъпя аз и няма да ви се меся.
Нещата изработени от мен за базара, ще ви ги предам, когато ги завърша. И това ще е единствения ангажимент, който ще поема относно базара.

Бройте ме, че вече ме няма, само да не стане така, да се окаже че причината да не се "занимавате" с дейноста на ДБМ е друга и просто сте си търсили повод.

п.с. Яна мисля, че имаш всичко необходимо, за да  направиш сама заявката/поръчката на всички рекламни материали, които решиш.

# 491
  • Мнения: 2 214
Направо ме убивате Shocked
Правилен ли ми е извода?
Яна много,  много не може да се занимава с базара защото има много ученици
Соня се отказва въобще защо тук е женски базар и в такава атмосфера не може да общува.
Гери се отказва защото и писнало тя да е причината за тази атмосфера.
Останах аз където не ми пука за атмосферата, защото има по важни неща.
Боби която всяка година се дразни от обстановката, но и тя намира в цялото занимание по важна цел, вероятно децата, и затова стиска зъби и продължава.
Ембер която вероятно мисли "Тези въобще как могат да правят добро" (то и аз се чудя) като постоянно някой от някой е накърнен.
Нелина, на която вече ни то думи ни то псувни и останаха.
Беладона мълчи милата и се чуди дали въобще при това положение да продължи с великденските украси.
И Тед която още не знае към коя група да се присъедини.
Затова задавам въпроса още веднъж Ще правим ли базар?

# 492
  • Мнения: 2 577
лили, мила...
Първо според теб - аз с нищо не се занимавам за базара, заради невъзможността да поема един от всичките си ангажименти newsm78
сега пък - не съм се занимавала много, много с базара....
Изкоментира всички, даде оценка за всички.
Няма повече да се обяснявам, само искам да кажа, че си обещах след Коледния, че ако пак стане цирк - няма да съм участник в него.
Та, не съм човека, дето ще каже базар няма да има.
Но мен не ме бройте за базара.
Ще ви напомня защо сме се събрали. Не за да има НАПРЕЖЕНИЕ и кавги!Не, за да има сръдни, не, за да ни оценява някой и да ни пляска, не и да се мерим кой с колко помага.
Е, и без базар ние ще помагаме на децата. Но отказвам лично аз да участвам в този цирк.
Не си намирам причина да откажа, търсех от вчера причина да помагам и да има базар...
Имаме си достатъчно ангажименти , които ще ни направят щастливи и полезни - ходенето по домовете и детските усмивки. Щом такива неща ни разединяват - трябва да намерим друг път да бъдем полезни.
Напомням, че на 19 април имаме парти с дечицата от бебешкия. Ще напиша в колко тръгваме оттук, но най-вероятен час е 9.45
на 26 април - също Hug

Извинявам се за безпринципността си относно обещаните ангажименти за базара и отказът ми да ги изпълня.
За другите момичета се извинявам за разочарованието, което със сигурност пак сме нанесли.
По-добре да сме приятели, да помагаме кой с каквото може и да сме щастливи.
между другото  - за година и три месеца, откакто сме заедно това е първият път, в който аз се отказвам да правя нещо. Срамувам се от ситуацията и от себе си.


# 493
  • Пазарджик
  • Мнения: 712
Оф, нещо изпуснах май   newsm78 ...

Беладона мълчи милата и се чуди дали въобще при това положение да продължи с великденските украси.

Еми аз не се отказвам лесно.
Ако искате може аз да ги подсещам момичетата в Хоби ?


# 494
  • Мнения: 2 214
Айде Яна аз спирам да се обеснявам и продължавам нататък ти ако се отказваш, това е твое решение. Поне се надявам да отговаряш на постингите ми.
Така който иска да прави пазар ще го прави.
Който има възможност ще помага, който иска също.
Моля ти се Ванче говори със фоумките от хоби, ще ти пиша моя адрес на лични да могат да пращат.
Ембер също е съгласна да приеме нещата.
Яна вероятно и в Нитоса нямаш време да отидеш.
Ще говоря с тях днес.

Общи условия

Активация на акаунт