Защо жените не можете да правите непринуден, неангажиращ секс?

  • 18 407
  • 251
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 4 586



Надявах се да е тестостеронопритежател поне, ама не! - тестисопритежател.

# 46
  • София
  • Мнения: 1 783
Тестостеронопритежател притежател не е специфична мъжка характеристика, Волфио. В крехките женски тела също циркулира този синоним на мъжественост. Колкото повече циркулира, толкова по-висока е вероятността да правят много и всякакъв секс. Даже и с Борис.

# 47
  • Мнения: 3 405
Борката пак ни сложи под една шапка всичките  Mr. Green

# 48
  • Мнения: 448
ей изядохте го с парцалите момчето, защото е задал едно въпросче дето и ние жените не можем да си отговорим на него.
Да, не обичаме такива предложеия, както и да са формулирани. При жените сексът никога не е неангажиращ.За да правим секс, тръгваме от Адам и Ева и в главите ни почват да текат едни филми...не ти е работа. Предполагам, просто сме различно програмирани, а и в днешно време изроди и престъпници много-не знаем какъв ще се окаже този съвсем непознат мъж.
Пък и повярвай ми, каквото и да си говорят по-еманципираните дами, щом някой заговори и почне да сваля една жена, тя веднага бие на мисълта как той ще се влюби в нея и тя в него, и ще поемат към залеза за ръка. А това убива всяка неангажираност.

# 49
  • Мнения: 3 447
Да, не обичаме такива предложеия, както и да са формулирани. При жените сексът никога не е неангажиращ.За да правим секс, тръгваме от Адам и Ева и в главите ни почват да текат едни филми...не ти е работа.

Да бе, да Stop

# 50
  • Мнения: 281
НедосегаемияТ

# 51
  • Мнения: 448
Естествено, че няма един отговор за всички жени.
А има и нещо друго-идеята, че някой прави неангажиращ секс с нас, поначало ни дразни.Той трябва да е неизменно покорен от очарованието ни и да е доживотно предан, а на човека просто му се е... природата се е пошегувала май, че все някой от двамата е недоразбрал за кво говори другия.

# 52
  • Мнения: 17 409
Дайте ми определение за правилно зададен въпрос, моля! Ккакво означва, че не знаят как да си поискат? И дали, ако си поискат като хората, пак ще им дадем. Съмнявам са. Говрим за едната нощ, де, с малко познат пич. САкри, как да не е, в нас си е проблемът. Аман от тоя феминизъм ли, еманципация ли, както искате тъй му казвайте

# 53
  • Мнения: 281
Защото "Искаш ли да правим секс?" е тъп въпрос. Дори ако мъжът ми го каже.
70% от анкетираните девойки щяха да пуснат, ако си беше поискал като хората.
Много извинявай ама би ли ми обяснила какво му е тъпото на най-обикновен и вежлив въпрос - "Искаш ли да правим секс довечера"
Ти какво искаш да питам - "Ей бонбонче, ша та скъсам довечера искаш ли?"

Ако някой ме попита учтиво "Извинете, бихте ли ми направили един минет?", почти никога не отказвам.

# 54
  • Мнения: 1 072
Ако някой ме попита учтиво "Извинете, бихте ли ми направили един минет?", почти никога не отказвам.

Eeeeeх и аз се разтрепервам при контакт с такъв изискан дентълмен...  Flutter
А не като тези селяци, дето си написали на токите на коланите - just cavalli и очакват вмигом да им паднеш на колене.......

# 55
  • София
  • Мнения: 1 783
Марийо, пЛетяща, просълзихте ме, хиля се като идиот.

# 56
  • Мнения: 281
Ако някой ме попита учтиво "Извинете, бихте ли ми направили един минет?", почти никога не отказвам.

Eeeeeх и аз се разтрепервам при контакт с такъв изискан дентълмен...  Flutter
А не като тези селяци, дето си написали на токите на коланите - just cavalli и очакват вмигом да им паднеш на колене.......

Да, пък и знам колко е кофти, като попитам учтиво "Извинете, ще ми позволите ли да Ви направя един минет?", и да ми откажат.

Последна редакция: пт, 11 яну 2008, 09:23 от Мария Лу

# 57
  • Мнения: 2 926
А обърка се нещо!Можем,как да не можем.....

# 58
  • Мнения: 1 072

Да, пък и знам колко е кофти като попитам учтиво "Извинете, ще ми позволите ли да ви направя един минет?" и да ми откажат.

Бяха гладни студентски години.  Sad Нямаше какво в уста да сложи човек.........  Cry

# 59
  • Мнения: 212
Ами защото едно бебе се износва за 9 месеца , затова.
И жената не може да си позволи грешки. Партньорът трябва да е надежден.
А мъжът пък гледа да опложда възможно най-голям брой женки. Затова му е все двеста с кой си ляга.
Подсъзнание. Природа, биология. Зоосвят.
С каквито и социални мотиви да се обясняват тези поведения, в основата си са чисто животински, логични и инстинктивно продиктувани.
Lennie както винаги е най-близо до истината за живота и жените Simple Smile Когато става въпрос за секс и в мъжете и в жените заговорват най-мощните и древни инстинкти и никаква еманципация не може да си преодолее. Инстинктите са от хилядолетия когато още е нямало презервативи и всеки секс евентуално е водел до бебе. Всяка жена е трябвало да си прави добре сметката с кого си ляга защото после този трябвало да гледа детето. В тая връзка никоя жена няма да си легне с първия непознат мъж защото инстинкта й на майка не го позволява.
Пак поради инстинктите е най-нормално мъжете да искат да оплодят голям брой женски.
И това за пореден път доказва че ние хората сме едни най-обикновенни мъжки и женски животни управлявани от инстинкти и рефлекси.

Общи условия

Активация на акаунт