Отговори
# 75
  • София
  • Мнения: 2 521
Вентилатора в банята помага влагата от там (при къпане нали се сещате става доста влажно) да не се разпостранява из целия апартамент.
Това едно на ръка, но освен че банята изсъхва много бързо и не мухлясва, моето обяснение е, че като е отворена вратата и засмуква въздух от апартамента и се получава една обща лека вентилация, а това е условие да не се развива мухъла.
Едно време със старите дограми защо нямаше мухъл - защото не бяха уплътнени и се случваше същото - непрестанна лека венттилация.

# 76
  • Мнения: 2
ИЗСУШИТЕЛ на въздуха DH 721 - С БИТОВО ПРЕДНАЗНАЧЕНИЕ за изсушаване на въздуха и влагата. Капацитет до 20 л/24 часа. С него забравяте: влага, конденз, мухъл, плесен. ПРОМОЦИЯТА Е В СИЛА ОТ 01.02.07 - 20.02.07 или до изчерпване на количествата - 454 BGN лeва
"Партнер и синове"ЕООД
гр.Банкя ул.Стефан Стамболов 21
тел.02/9972054/0878799586
Вносител Simple Smile

# 77
  • Мнения: 137
Ние живеем в нова кооперация и конденза течеше по прозорци и стени.Паркета се надигна на места.Сутри като станех първата ми работа беше да трия локвите.Имахме от малките влагоуловители 4 бр. който нищо не вършеха.Принудихме се да  вземем обезвлажнител от Практикер за 180 лв и ефекта е страхотен.Събира по 2-3 литра вода на ден и никъде няма конденз

# 78
  • Мнения: 950
caradchova  ти направо ме смаза  Sad  и отчая .Знам че в новите кооперации е все още влажно ,че са нови ама чак пък толкова се изплаших
С изолация ли сте ? Ако е така май още отсега да купуваме от тези големите влагоуловители ,че да не плуваме после във вода  Shocked

# 79
  • Мнения: 137
Да с външна изолация сме, на пода има под паркета някаква изолация и сме на първи етаж над гаражи, но мухъл има в целия блок.Забравих да кажа, че буквално вода течеше и по вътрешната стена която граничи със стълбището и на нея няма изолация.Наистина състоянието беше плачевно, а сега прозорците на всякъде са сухи.Определено си заслужава парите влагоуловителя:peace:

Общи условия

Активация на акаунт