Всеки ден ли къпете бебето?

  • 5 889
  • 173
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 22 437
Къпя бебето всеки ден, до сега съм пропускала само 3-4пъти.

# 16
  • Мнения: 526
През ден.

# 17
  • София
  • Мнения: 17 592
Ами целевото ми е всеки ден, но на практика, както се случи. След баня задължително го мажа с хидратиращо бебешко мляко.

# 18
  • Мнения: 326
До годинка всеки ден. После стана зима и започнахме през ден. Но като стане лято и по цял ден тича из градинките и се рови в пясъчника, ще подновим ритуала ежедневно.

# 19
  • Мнения: 58
Случвало се е да пропуснем един ден, но по принцип всеки ден. Вики така се радва на водата, че сърце не ми дава да я лиша от това удоволствие. Иначе смятам, че зимата не е наложително всеки ден.

# 20
  • Пловдив
  • Мнения: 2 388
Ами къпем го всеки ден,макар 4е е ве4е голям-след 6 месеца може и през ден.Но ние продължаваме,защото много се кефи и се отпуска стрхотно.Пък и след това спи по-спокойно.

# 21
  • Мнения: 105
Бебето ми е на 1 годинка и го къпя още всяка вечер. Така както аз обичам да си вземам душ всяка вечер и ми е приятно и отпускащо, така мисля, че е и за детето. Нямам намерение да спирам да го къпя ежедневно. След баня, мажа с мляко или олио и досега не сме имали кожни проблеми от рода на изсушаването.

# 22
  • Earth
  • Мнения: 1 952
За сега всеки ден ..ама като прочетох мисля да престана  Embarassed

# 23
  • Мнения: 3 069
Все още всеки ден се къпем.

# 24
  • Мнения: 903
ДО 1 годинка я къпех всеки ден. Сега я къпя 2 пъти в седмицата, апрез другото време тоалет крачета, дупе, ръчички и лице.

# 25
  • Мнения: 469
До скоро къпех Жорко всяка вечер.Сега започнах през два дни.
Вили къпя всяка вечер(с косата два пъти седмично).
Банята им действа отпускащо и им доставя удоволствие.

# 26
  • по света
  • Мнения: 1 587
Къпем я всяка вечер,до сега сме пропуснали вечери само ако сме на гости и закъснееме.

# 27
# 28
  • Мнения: 2 005
До 7 м. го къпехме всяка вечер , а след това три пъти в седмицата Peace

# 29
  • Мнения: 177
В България обратно на всякаква логика новороденото го къпят всеки ден, а големите деца, които се потят, цапат и пипат какви ли не боклуци - не  Laughing
Peace Е това винаги ми е било чуденка  newsm78
Че и зимно време само веднъж седмично, защото е студено и то не се поти #Crazy


Та по темата:
Не я къпя всеки ден. През ден.  Не я мажа с никакви екстри. След като спря да се чисти, никакви проблеми с кожата не е имала
Само д-то се мие след всяка беля Laughing
А главичката - 2 пъти седмично с препарат

Общи условия

Активация на акаунт