ЮЛЧЕТА в кошари плачат, майките на компа чатят!

  • 11 502
  • 306
  •   1
Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 1 244
Абе за тая хепатитна ваксина исках да питам - сега се бие с/у Б, а тази, дето я слагат в рдилното и месец след това, каква е?Хеп. А?
Тоя целулит не е никъв целулит  hahaha Много бебета имат такова на дупето, само прилича, ама съм забравила кво беше.

# 16
  • Мнения: 984
Аз пък като бях малка и се разхождахме с баща ми в Морската градина имае една алея обявена за Алея на тишината  hahaha Беше ми забранено да говоря когато сме на нея  Mr. Green

# 17
  • Мнения: 1 409
Гледам,че говорите за пюре от манго.На коя фирма взимате,че аз нещо не мога да си намеря при нас
И към тези които са захранили вече с месо.Какво е подходящо като първо?

# 18
  • София
  • Мнения: 17 592
За месото - заек и хвъркати. За мангото - май 3 различни съм вземала.

# 19
  • София
  • Мнения: 3 524
цък
силве, скоро идва края на месеца, дерзайте с доротейка-хубавейка Hug
иве и аз не винаги давам точно по 1-2 или 2-3 лъжички и досега пу пу не'ам ядове Peace
танче, ако имам път натам ще намина да го видя това джани родари ама ако е ДГ вероятно нямат ясла... newsm78
беболинчо, и бавачката и бавеното бебоче да ги изпапаш Laughing Heart Eyes ти научил ли си, кога ти е изпита и по какво?
вики, много се радвам за кико а това с бейлиса просто ми отвоеи егати лигите- умрем за бейлис Rolling Eyes

# 20
  • USA
  • Мнения: 559
Тоя целулит не е никъв целулит  hahaha Много бебета имат такова на дупето, само прилича, ама съм забравила кво беше.
Точно. Стана ми смешно, че Кари пише, че бебето и било предразположено. То всички бебета имат такъв и момченцата също.

На мен днес ми е супер смотано. Хич не ми се работи  Tired. Броя часовете до края на деня. Като казахте, че някои учат ми се прииска пак да съм студентка в България.

# 21
  • sf
  • Мнения: 10 197

вики, много се радвам за кико а това с бейлиса просто ми отвоеи егати лигите- умрем за бейлис Rolling Eyes
и си го представи в шоколадова чашка, която после излапваш  Crazy

аз съм виждала манго на Семпер, но съм му давала на Сънвал манго с нещо-си.

месо-заешко, пуешко, пилешко

# 22
  • Мнения: 195
Бейлиссс??!!?? - Къде???!!???- Дайте го насам!!!   newsm24

Днес ми звънна една бивша либофф да ме кани на клубче...мъж ми позеленя...  hahaha Sick Естествено не ме пусна да отида, та сега ще си скучая вкъщи.  #2gunfire Heart Eyes

Малкия пищи за масаж....

# 23
  • USA
  • Мнения: 559
Ника, бившата любов знае ли, че си женена с дете?  Whistling Кой знае колко се е канил да ти се обади. Simple Smile Представям си мъжа ти.  Laughing

# 24
  • Мнения: 312
хепатит В  и ваксината в родилното, и 2рата. Просто е на 3 приема... мисля. И при възрастните ваксината за хепатит (А и В) е 3 приема, долу горе на същия интервал май - или последната беше 6 месеца след 1вата, или 12 - не помня.

Мая, Танче, Ели - мерси  Hug

Разхождам се с маска на устата покрай Доротея, а тя много ми се заббавлява, дърпа я и я пуска да ме удари през лицето, голям кеф Simple Smile. Заспа вече... след дълго биберончене.
и от мен лека нощ Simple Smile

# 25
  • Мнения: 384
Леле,ей сега ми донесоха една проходилка и..Надина вече сумати време е в нея.Направо ми лази по нервите,ще си счупи краката.Мисли,че е количка и тя е една кака... ooooh!
Силве,това че са забавили мъжът ти наистина е неприятно.Като чакаш дълго и всяко забавяне вече прелива чашата.Успех и се оправяй бързо.И двете с Доротея сте мацки и половина.  Peace
В къщи все едно съм работничка във фабрика-дрехи сгъвай,разгъвай,пери,глади.Играчки все подреждам.Имам страшно много неща,за това каквото мога да взема на заем взимам.Инъче в Продавалника трябва страница да си направя после.  Joy

# 26
  • Мнения: 4 300
Силве, почтите разбирам и си представям какво ти е Hug

Днеска имах ебаси емоционалния ден, чух се с хора, с които нем ислех че някога повече ще говоря.
Дойде ми и поръчката с новия космонавт на малкия, много ми харесва, ама утре ще се хваля със снимки. Върти ми се и някаква идея за фризьор, ама да видим дали ще устиска до утре...

Вики, да пореден път се убеждавам че с мъжа ти сме лика-прилика. Всеки път като видя цената на tullamore Dew-то дето го пие Емо и броя до 10 ( понякога и до 3 де, като съм в настроение Laughing).
Лека ви нощ и от мен...

А...и аз ще се мъча да вземам урина на малкия змей, днеска бяхме на консултация най накрая, 8 кила, 67 см. Биха му противохепатитната ваксина, плака 1 минута точно , като по учебник.

# 27
  • Мнения: 174
Добър вечер!!
winx знам че звучи смешно и абсурдно, но точно така и се набръчква дупето, и лекарката каза че тва са  подкожни натрупвания на мастна тъкан (почти съм сигурна че така го каза).  А целулита нали е такова. Не знам, просто исках да кажа че с храните които ядем е неизбежен.

Ние пък имаме учителка по плуване (Александра,която беше в часа на мама),идва в къщи и це пляцикаме в един голям леген. Тази вечер гмурка Кари за по-дълго. Тя много се радва на водата!!! От март ще тръгнем на басейн да се чипкаме заедно!!!

# 28
  • sf
  • Мнения: 10 197
В кой басейн ще ходите?

# 29
  • USA
  • Мнения: 559
Кари, да цункаш плувкинята по целулитеното дупе.  Heart Eyes

Общи условия

Активация на акаунт